Oprawki Diddy Sean John zostały przywołane z najlepszych amerykańskich soczewek kontaktowych i okularów

Ekskluzywny

Czy ja

Sean John jest w najlepszej formie w Ameryce…

Nie będzie oprawione

Czy jaPortfel „S” wkrótce ucierpi… ponieważ słynne okulary Seana Johna znajdują się w ogromnym sklepie z okularami, podczas gdy jego kłopoty prawne nasilają się.

Jak dowiedziała się TMZ, firma America’s Best Contacts & Eyeglasses zaprzestała sprzedaży oprawek Diddy’ego… a przedstawiciel firmy również potwierdził to posunięcie.


Sklepy otrzymały we wtorek pismo z żądaniem usunięcia wszystkich produktów Sean Johns z paneli ramowych i zastąpienia ich niedrogimi ramami z niskich zapasów. Zawiesili sprzedaż opon i poprosili sklepy, aby poczekały na dalsze instrukcje. Nie jest jasne, co firma planuje zrobić z towarem.

… Zaczęli wycofywać opony przez Internet w zeszłym miesiącu i to samo zrobili na początku tego tygodnia w sklepach stacjonarnych, podają TMZ źródła zaznajomione z sytuacją.

Studia TMZ

Choć firma nie ujawniła dokładnego powodu tej przeprowadzki, jest to wyraźnie powiązane z reakcją opinii publicznej Przerażające wideo Pokaż Hit Diddy’ego Cassie W jednym z korytarzy hotelu.

Didi przeprosił …Ale gwiazd i gwiazd jest mnóstwo Publicznie go zmiażdż – Zachowując dystans od wielu innych osób.

Liczba procesów sądowych przeciwko Diddy’emu stale się mnoży… inny oskarżyciel twierdzi Diddy Zgwałcił ją kilka razy. Reprezentuje ją ten sam adwokat Rodneya Jonesa I Lisa Gardner.

Zasadniczo… przyszłość imperium Didi wygląda bardzo ponuro.
READ  Sprośna odpowiedź Kristen Chenoweth sprawiła, że ​​przeprosiła za „rodzinną kłótnię”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *