Orły Szóstego Tygodnia są uszeregowane według lokalizacji po pokonaniu kowbojów

The Eagles 6-0 rozpoczynają tydzień pożegnania po pokonaniu Cowboys 26-17 w Sunday Night Football.

Po przeskoczeniu na prowadzenie 20-0, Orły zaciekle powróciły, aby pozostać jedyną niepokonaną drużyną w NFL.

rozgrywający

Jalen boli: 15/25, 155 jardów, 2 niszczyciele; 9 prób wykroku, 27 jardów

Nie, nie zdziwiłbyś się na dystansie 155 jardów, ale Hurts był dość silny w tej grze po dość chwiejnym początku. Skończył z oceną podań 104,6 i rzucił parę podań przyziemienia. Nie rozegrał wielkiego meczu na parkiecie, ale zrobił swoją część, by poprowadzić Orły do ​​zwycięstwa.

Ocena: B +

biegać z powrotem

Miles Sanders: 18 prób, 71 jardów, 1 TD

Ponownie, liczby cię nie zadziwią. Ale Sanders miał 71 jardów, Kenny Ginwell miał 25 jardów, a Boston Scott miał 16 jardów. Wszyscy, którzy prowadzili Orły, wykonywali swoje zadania, gdy zostali wezwani, zwłaszcza podczas biegu 7:37 w czwartej kwarcie.

Ocena: B +

odbiorca

AJ Brown: 5 chwytów na 8 bramek, 67 jardów, 1 TD

Oprócz 67 jardów i przyłożeń Browna, DeVonta Smith dodał 5 chwytów za 44 jardy i własne przyłożenie, które wywalczyło prowadzenie w długiej czwartej kwarcie.

Ocena: B +

ciasny koniec

Dallas Guedert: 2 chwyty na 5 bramkach, 22 jardy

Goedert tak naprawdę nie zaczął tego meczu, odnotowując swoje najgorsze wyniki statystyczne w sezonie. Ale przynajmniej Jack Stoll zdobył 21 jardów, najdłużej w swojej karierze.

Ocena: c

obraźliwa linia

Po odejściu Lynne Johnson Jack Driscoll miał trudną robotę powstrzymania Micaha Parsonsa. Ale w końcu ofensywna linia Orłów zdołała opanować spóźnione uderzenie i ochronić Herza na tyle dobrze, by odnieść zwycięstwo. Nie był to doskonały występ, ale jazda na czwartej pozycji pozwoliła im wyprzedzić pozycję B.

Klasa: A-

linia obrony

Haason Reddick: Jedna ingerencja, dwa trafienia QB

Ta gra była świetnym przykładem tego, dlaczego torby nie opowiadają całej historii gonitwy Pass. Orły nie rzuciły Coopera Rusha na ziemię ani razu w tym meczu, ale ich presja na niego zdecydowanie wpłynęła na mecz i pomogła Orłom w trzech przejęciach. Reddick miał 2 trafienia QB, a Brandon Graham w swoim pierwszym przechwyceniu CJ Gardner-Johnson.

READ  Środkowy Timberwolves Rudy Gobert sugeruje, że zakłady wpływają na sędziów: „To szkodzi naszej grze”

Ocena: B +

plecy

TJ Edwards: 14 interwencji 1 PBU

Edwards prowadził Orły z 14 wślizgami i wczesnym podaniem w zasięgu. Kyzir White również miał dobry występ z 8 interwencjami i przerwami podań. White jest znany ze swojej zdolności do krycia i szybkości, ale w niedzielę wieczorem przyniósł rzeczywistą frekwencję. Prawdopodobnie najlepszy mecz Wyatta z Pseudo Eagles.

stopień B

wtórny

CJ Gardner-Johnson: 4 kawałki piłki, 2 inteligencja, 2 PBU

To jest niebezpieczne drugorzędne. Wszyscy grali w tę grę. Oczywiście Gardner Johnson był gwiazdą z dwoma przechwytami i po raz drugi wrócił po kontuzji ręki. Ale James Bradbury był fenomenalny w relacjach, podobnie jak Darius Sly, który również zgłosił inny sprzeciw. Rush przez cały sezon nie rzucał żadnych przechwytów i trzy razy zdjął z niego Orły.

Ocena: A +

zespoły specjalne

Jake Elliott: 2/2 w FG, 2/2 w PAT

Zaczynasz się martwić o zespoły specjalne. Wydaje się, że co tydzień pojawia się ogromny błąd, który ostatecznie będzie ich kosztował. Uznał Elliota, który przybił 51 jardów za swój powrót. Ale jednostki kryjące dużo zrezygnowały z kopnięć i kopnięć. Odrzut z 63 jardów nie mógł się zdarzyć.

Klasa: C-

trening

Rekord: 6-0

Zawsze możesz pomyśleć o treningu, ale najlepszym wyznacznikiem ich sukcesu jest fakt, że wciąż znajdują sposoby na wygranie tych meczów, nawet jeśli nie są ładne. A jeśli chodzi o niedzielną piłkę sytuacyjną, Nick Siriani z pewnością pokonał Mike’a McCarthy’ego.

Ocena: B +

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *