Oryginalna aktorka głosowa Bayonetty kwestionuje te twierdzenia, mówi, że poprosiła tylko o „uczciwe wynagrodzenie i koszty utrzymania”

Obraz artykułu zatytułowanego, oryginalne audio, twierdzi Bayonetta, mówi, że poprosiła tylko o „n”.  Sprawiedliwa, wystarczająca płaca & # 39;

obrazek: Bagneta 3

Helena Taylor, oryginalna aktorka podkładająca głos dla Bayonetty z PlatinumGames i jedna ze stron W centrum długotrwałego i niechlujnego sporu ludowego o castingi i płaceDziś wieczorem wydała nowe oświadczenie, w którym odniosła się do zarzutów postawionych jej w ciągu ostatniego tygodnia.

Epickie doświadczenie Roszczenia z niedopłaty, Wykorzystywali aktorzy głosowi i Wybitny programista tymczasowo znika z TwitteraZaczęło się od tego, że Taylor nakręciła serię ostatnich filmów, w których oskarżyła PlatinumGames o złożenie upokarzająco niskiej oferty, by mogła ponownie wcielić się w rolę Bayonetta Na kolejny trzeci mecz.

Rolę później powierzono Jennifer Hill –którzy wydali własne oświadczenia-Podczas gdy a Bloomberg Raport Powiedział Pierwotnie PlatinumGames postęp zapłacić Taylorowi Gdzieś między 3000 a 4000 USD za czterogodzinną sesję przez co najmniej pięć sesji nagraniowych, co daje w sumie co najmniej 15 000 USD. Potem mówi się, kiedy zamiast tego był Taylor Poprosił o „sześciocyfrową sumę”, aby wyrazić charakter, negocjacje się załamały.

Dziś wieczorem Taylor Napisał serię tweetów zaprzeczających niektórym postaciom w tym Raportymówiąc:

Dowiedziałem się, że niektórzy nazywają mnie kłamcą i poszukiwaczem złota. Czuję potrzebę obrony siebie i swojej reputacji w branży.

Opublikowałem też trzecią część mojej serii wideo. Wyjaśniłem, że ich pierwsza oferta jest za niska. Ta oferta wyniosła 10 000 USD. Pamiętaj, że jest to franczyza o wartości 450 milionów dolarów (nie licząc towarów). Potem napisałem po japońsku do Hideki Kamiya, pytając, co robię Zasługuje. Myślałem, że jako twórca zrozumie. Odpowiedział, mówiąc, jak bardzo docenia mój wkład w grę i jak bardzo fani chcą wyrazić tę grę. Potem zaoferowano mi dodatkowe 5000! [Note: it appears this is a typo, and that Taylor means 5,000]

Dlatego odmówiła wyrażenia gry. Potem przez 11 miesięcy nic od nich nie słyszałem. Potem zaoferowali mi zryczałtowaną opłatę za wyciągnięcie kilku linijek za 4000 dolarów. Wszelkie inne kłamstwa, takie jak 4000 kłamstw na 5 sesji, są całkowitymi wymysłami.

Nie było „szerokich negocjacji”. Poinformowano mnie również o głupich pomysłach, na przykład o 250 000 $. Jestem graczem zespołowym. Prosiłem tylko o godziwą i godziwą płacę odpowiadającą wartości, jaką daję tej grze.

Za pierwszą grę zapłaciłem zadziwiająco niską sumę 3000 funtów. Trochę więcej o sekundę. Chciałem to wyrazić. Wzbudziła moje zainteresowanie tą grą, odkąd zacząłem na Twitterze w 2011 roku.

READ  „Niebezpieczne”, gwiazda Beverly Hills 90210 Dennis Dawes nie żyje w wieku 64 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *