Ostatni dzień, aby zaoszczędzić na Apple, Bowflex, Echo i nie tylko na najnowszej wyprzedaży Flash Best Buy

To ostatni dzień szybkiej wyprzedaży Best Buy, w której możesz kupić zniżki na popularne produkty, takie jak Asus Zenbook, Amazon’s Echo Show 8 i Bowflex, żeby wymienić tylko kilka. Jeśli szukasz ofert na najnowszą technologię, nadszedł czas na aktualizację. Tablety, telewizory Smart TV, komputery stacjonarne do gier, słuchawki i nie tylko są już w sprzedaży. Możesz kupić całą wyprzedaż poniżej, ale pospiesz się, te oferty Wygasa w niedzielę wieczorem 21:59 czasu PT (12:59 ET).

Aby upewnić się, że nie przegapisz żadnej wspaniałej oferty, przeczesaliśmy wybór wyprzedaży, aby znaleźć najlepsze dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy modernizujesz duże i małe urządzenia w domu, odnawiasz przestrzeń rozrywki, kupujesz nowy smartwatch, czy po prostu szukasz najlepszych ofert, sprawdź niektóre z naszych ulubionych poniżej.

Asus

Ten 14-calowy laptop, doskonały do ​​codziennych zadań, wyposażony jest w ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, kamerę internetową HD z mikrofonem i podświetlaną klawiaturę. Dzięki 8 GB pamięci, 256 GB pamięci masowej SSD i procesorom AMD Ryzen 5 ten komputer z łatwością poradzi sobie z grami, edycją wideo, przesyłaniem strumieniowym, wielozadaniowością i nie tylko. Jest również wyposażony w bezpłatne uaktualnienie do Okna 11.

Chris Munro/CNET

Ten inteligentny wyświetlacz z zasilaniem Alexa ma wyświetlacz adaptacyjny, który może dostosowywać się do warunków oświetlenia otoczenia, wyposażony jest w aparat 13 MP i zawiera czujnik ruchu, który może wyzwalać działania Alexa w oparciu o to, kiedy ludzie wchodzą do pokoju, na przykład automatyczne oświetlenie. Robi również wszystkie fajne rzeczy dla urządzeń Echo Show poprzedniej generacji, takie jak wyświetlanie czasu, prognozy pogody i zdjęć. Jeśli często korzystasz z rozmów wideo, jest to świetny ekran. Przeczytaj naszą recenzję Echo Show 8 (2. generacji).

READ  Studio Dying Light Techland zapowiada nową grę RPG fantasy kierowaną przez talent Wiedźmina

ja robotem

Spraw, aby sprzątanie było proste dzięki temu pakietowi, w tym Roomba i6, który oferuje 3-stopniowy system czyszczenia, 10-krotnie większą moc ssania niż starsze modele i kompatybilną podstawę Clean, która umożliwia odkurzaczowi opróżnianie śmieci. Odkurzacz ma podwójny multi -system – szczotki gumowe o doskonałej powierzchni Nadaje się do pielęgnacji sierści zwierząt domowych i może być dostosowany do pracy zarówno z dywanami, jak i twardymi podłogami. Wysoce wydajny filtr wyłapuje 99% alergenów z sierści kota i psa. Możesz nawet użyć poleceń głosowych, aby uporać się z bałaganem lub zaplanować odkurzanie w najdogodniejszym dla Ciebie czasie.

POFLEX

Bieżnia 10 ma bieżnię o szerokości 22 cali z amortyzowaną powierzchnią, która zmniejsza wpływ na stawy, a także regulowany ekran dotykowy HD i głośniki Bluetooth, które otaczają Cię dźwiękiem podczas ćwiczeń. Zawiera również ponad 100 unikalnych programów treningowych i ponad 50 globalnych ścieżek, które automatycznie dostosowują się w czasie rzeczywistym do Twojego tempa, a także spersonalizowane treningi i codzienne, niestandardowe treningi. Możesz także przeglądać pliki Najlepsze aplikacje do przesyłania strumieniowego Jak Netflix, Disney Plus, Amazon Prime Video i więcej prosto z 10-calowej konsoli. Aby uzyskać dostęp do wszystkich tych funkcji, potrzebujesz członkostwa JRNY i Wi-Fi, ale pierwszy rok członkostwa jest bezpłatny przy zakupie. Bieżnia posiada również automatyczne nachylenie w zakresie od -5% do 15%, przedłużoną kierownicę i pasek na ramię z technologią Bluetooth do monitorowania tętna podczas ćwiczeń.

Inne świetne oferty dostępne już teraz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *