Ostatnie rozmowy biznesowe Bakera Mayfielda z Brownem, umowa Deshauna Watsona

Nawałnica ruchów rozgrywających pozostawiła Boys z kilkoma opcjami, jeśli chodzi o ich poprzedni starter. Zespół nie planuje wytrzymać Baker Mayfield Mając nadzieję, że kontuzja zmieni rynek, wolę zacząć od nowa.

Cleveland ma nadzieję, że wkrótce opróżni Mayfield, Notatki od Mary Kay Capote ze zwykłego dealera z Cleveland W obszernym artykule, ale nie należy oczekiwać od zespołu dużego zwrotu. Poza przecenionym rynkiem Brown nie jest zainteresowany płaceniem pensji Mayfield za piąty rok (18,9 mln USD) w celu ułatwienia handlu, dodaje Cabot. Zapytanie handlowe Mayfield Tuż przed Brownem Zaprezentuj swoją prezentację historyczną do Deshaun Watson.

Pomimo Sam Darnold Oferując trzy opcje draftu – w tym drugą rundę w 2022 r. – z zeszłorocznych Panter, Browns mają ograniczone opcje na bardziej stabilny starter. Pomimo rozczarowującego sezonu Darnolda, podobnie jak Pantery Uważa się, że nie interesuje go Mayfield. ten jastrzębie morskie Nadal pojawiają się na radarze, gdzie Cabot zauważa, że ​​pytali o niezadowolonego QB i mogą stać się bardziej otwarci na transakcję w określonym przedziale cenowym. Brown nie spodziewa się tutaj wyboru w pierwszej rundzie; Będą musieli zbadać inną ścieżkę, aby odzyskać jedną z pierwszych rund, które przegrali z Watsonem.

Chociaż ta saga nie jest na etapie, kiedy Brown rozważa uwolnienie Mayfielda, Cabot dodaje, że jeśli tak się stanie, Steelers będą zainteresowani (wideo) Połączyć). Pittsburgh dał Mitchell Trubesky Dwuletni kontrakt, ale jego Zaledwie 7 milionów dolarów rocznej pensji Pozostawia zespół otwarty na zbadanie innych opcji lub wcześniejsze przygotowanie osoby postronnej.

Chociaż fanfary z Watsona do Cleveland rozprzestrzeniły się po Kombinacie, Cabot poinformował, że Brownowie powiedzieli obozie Mayfield w Indianapolis, że będą tylko próbować zastąpić go elitarnym QB, takim jak Watson lub Russell Wilson. Po tym, jak Brown poinformował go, że zamierzają dostosować się do Mayfield w handlu, QB nie wymienił lwów, panter ani Teksańczyków jako pożądanych lokalizacji, a zamiast tego wzbudził zainteresowanie kucyków. Andy Mayfield rozmawiał z Clevelandem, ale zawarł umowę o przejęciu Matt Ryan.

READ  Caitlin Clark z Iowa zdobyła nagrodę Wooden Award jako najcenniejszy gracz

Dodatkowo, Cabot poinformował, że komercyjna prośba Mayfielda nie zmotywowała Brownów do złożenia brutalnej oferty Watsonowi, który został podpisany na 230 milionów dolarów. W pełni gwarantowana umowa. zrobił watson Zawęź swoją listę do jastrzębi i świętych, ale uważa się, że jego obóz przywrócił Brownowi mieszankę. W pełni zabezpieczona propozycja Clevelanda pojawiła się po części po to, by przekonać Watsona do gry w mieście z zimną pogodą.

Ten proces – i późniejsze decyzje QB z Indy, Atlanty i Nowego Orleanu – pozostawiły Mayfield i kilka opcji. Jimmy GaroppoloSprawa Mayfielda jeszcze bardziej komplikuje sprawę Mayfielda, podobnie jak operacja, którą Mayfield przeszedł na jego niezłamanym ramieniu. Najbliższe dni mogą powiedzieć, jak bardzo kocha Seahawks Drew Locktak jak oni wskazane na każdym kroku Od momentu zdobycia go lub jeśli są gotowi zrezygnować ze skromnego projektu kapitałowego na rzecz bardziej doświadczonej opcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *