Ostrzeżenie: najnowszy hit Netflixa kontynuuje serię nieprzychylnych recenzji Jessiki Alby

Fani i krytycy burzą najnowszy hit Netflixa Ostrzeżenie o uruchomieniu.

Film, który w piątek (21 czerwca) zadebiutował na platformie Netflix, od razu znalazł się na pierwszym miejscu listy 10 najlepszych filmów w Wielkiej Brytanii.

Ostrzeżenie o uruchomieniu Jessica Alba gra Parkera, komandosa amerykańskich sił specjalnych stacjonującego za granicą, który po śmierci ojca jest zmuszony wrócić do ojczyzny.

Parker przejmuje rodzinny bar w swoim rodzinnym mieście, gdzie zostaje wplątana w brutalny spisek podczas badania okoliczności tajemniczej śmierci ojca.

Ostrzeżenie o uruchomieniu Obecnie jest to film numer jeden w Wielkiej Brytanii w serwisie Netflix, wyprzedzający porywający dramat Jodie Comer Koniec, od którego zaczynamy I 24 godziny w Lidlu – Film dokumentalny zza kulis działalności sieci supermarketów.

Choć zajął pierwsze miejsce, to… Ostrzeżenie o uruchomieniu Zbiera ponure recenzje ze wszystkich stron, a zarówno krytycy, jak i subskrybenci oglądają film akcji.

Jak zauważył ekranizacjaFilm trwa Zdzirowata passa Alby jest ostatnio nie do pozazdroszczenia. Aktor znany z takich filmów jak Miód (2003) i Fantastyczna Czwórka (2005) od tamtej pory film nie osiągnął wyniku wyższego niż 45 procent w wynikach publiczności lub recenzentów w serwisie Rotten Tomato. Rozciąganie. Komedia z 2015 roku, w której zagrała u boku Chrisa Pine’a i Patricka Wilsona, została ogólnie dobrze przyjęta.

Trzy filmy Alby z ostatnich dziesięciu lat – Mało śmiertelne, Rodzaj pięknaI Nieznani zabójcy – Mają wyniki Rotten Tomato poniżej 30 procent. Ten ostatni otrzymał ocenę 0 procent od krytyków na podstawie dziewięciu recenzji i 16 procent od publiczności na podstawie ponad 100 recenzji.

(Netflixa)

Ale niestety, Ostrzeżenie o uruchomieniu Nie rozwiąże to zbyt wiele problemu, ponieważ najnowszy film Alby ma zaledwie 25% ocen na podstawie 20 recenzji. Osiągnął niższy udział w widowni wynoszący 19 procent.

READ  Travis Kelce wspiera Taylor Swift na koncercie Eras Tour w Paryżu po nakręceniu filmu „Grotesquerie”

Pisząc na X/Twitterze, jeden z abonentów Netflix powiedział: „Ostrzeżenie o uruchomieniu To jeden z najnudniejszych filmów, jakie widziałem w całym roku, ale jest też najgłupszy! Wygląda na to, że film powstał, aby uzasadnić możliwość oglądania filmów przez Netflix z szybkością 1,5x.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Inna osoba skrytykowała sposób, w jaki film został napisany, określając go jako jeden z najgorszych scenariuszy [writing[ in a while”.

(Netflix)

“I watched Trigger Warning on Netflix last night,” said a third person. “I’m a fan of Jessica Alba but that movie is really bad.”

“Top 5 worst movie [sic] Nigdy” – zgodził się inny. „To całkowita strata czasu”. Tymczasem inni chwalili zdolności aktorskie Alby i sekwencje akcji, jednocześnie kpiąc z fabuły i scenariusza filmu.

Jednak niektórzy krytycy byli mniej surowi niż inni Stróż Przyznał filmowi trzy gwiazdki w recenzji zatytułowanej: „Jessica Alba powraca z potężnym wehikułem akcji od Netflix”.

Ostrzeżenie o uruchomieniu Można już oglądać w serwisie Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *