Oto jak oglądać nową serię Cena o wielkich złoczyńcach WWE (i Miz też)

To było około roku, kiedy poznaliśmy się po raz pierwszy Wstępne szczegóły O WWE Złonowa seria stworzona i prowadzona przez Johna Cenę, która przedstawia niektórych z największych złoczyńców w historii WWE.

Więcej informacji o serialu zostało ujawnionych dzisiaj i bardzo łatwo go obejrzeć. Najważniejsze, co musisz zrobić, to zarejestrować się w usłudze przesyłania strumieniowego Peacock i cierpliwie czekać do 24 marca.

Oficjalny zwiastun serii znajduje się na górze tego postu. Oto dodatkowe informacje ogólne na temat WWE ZłoDzięki uprzejmości WWE stronie internetowej:

Peacock ogłosił dzisiaj, że pierwsza oryginalna seria WWE, „WWE Evil”, rozpocznie się nadawanie wyłącznie w czwartek, 24 marca.

Stworzona i prowadzona przez Johna Cenę, 8-częściowa seria dokumentów jest najnowszym rozszerzeniem programowania WWE na Peacock i pierwszym oryginale WWE Studios. Biorąc bezprecedensowe spojrzenie na psychologię najbardziej diabolicznego przeciwnika WWE, seria ujawnia wpływ Superstars na kulturę głównego nurtu.

powiedział Benny Reuven, wiceprezes Unscripted Entertainment w NBCUniversal Television and Streaming. „Nikt nie zabiera widzów do umysłów najzagorzalszych złoczyńców WWE z samego Cena. Nie możemy się doczekać, aż fani WWE pochłoną tę serię.”

Każdy godzinny odcinek tego psychologicznego show zanurza się głęboko w jedną niesławną piętę, odsłaniając rzadkie zakulisowe szczegóły od największych nazwisk w branży. Ci „źli faceci” niezaprzeczalnie kształtowali popkulturę na przestrzeni dziesięcioleci, tworząc ogromny nostalgiczny efekt, który przenosi się na dzisiejszą kulturę głównego nurtu. „WWE Evil” ujawnia nowe szczegóły postaci, które zdefiniowały pokolenie WWE, w tym historię każdego złoczyńcy, ich główne rywalizacje i momenty decydujące o karierze.

WWE Zło Został stworzony przez producenta wykonawczego Johna Cenę. Jako narrator serii, Cena musi ponownie zaangażować się w swoją złą stronę, a także uczcić inne gwiazdy, które stały się ikonami popkultury, takimi jak on.

Osiem odcinków serialu zaprezentuje kolejne w historii buty na wysokim obcasie Funkcjaw tej kolejności:

ODCINEK 1 – „Hollywood” Hulk HoganHulk Hogan przechodzi do „Hollywood”, zdradzając swoich fanów i przekonania, by stać się ucieleśnieniem zła.

Odcinek 2 – Mizi: Od gwiazdy rzeczywistości do supergwiazdy. Mike Mezanin zdobył sławę na nowy poziom dzięki swojemu złowrogiemu alter ego, The Miz.

Odcinek 3 – Sasha Banks: W każdym z nas jest zło. Sasha Banks wypuszcza ją ze smyczy jako „Szef”.

Odcinek 4 – Bracia Zniszczenia: Bracia i wrogowie The Undertaker i Kane łączą siły, aby stać się największym złym duetem WWE.

Odcinek 5 – Randy Orton: Ewolucja „Zła” Randy’ego Ortona w „Legend Killer” uwalnia prawdziwe demony czające się w środku.

Odcinek 6 – Stephanie McMahon: Stephanie McMahon wychodzi z cienia swojego ojca, by stworzyć dziedzictwo władzy i korupcji w WWE.

Odcinek 7 – Ric Flair: Zobacz, jak „najbrudniejszy gracz w grze” Ric Flair stał się jednym z największych złoczyńców WWE.

Odcinek 8 – Roman panujeOd dobrego człowieka, którego nienawidzą, do złego człowieka, który jest kochany. Roman Reigns odnajduje nowe życie, obejmując swoją ciemną stronę.

Czy jesteś podekscytowany wyjazdem? WWE ZłoOch klatki? Na jakie odcinki najbardziej czekasz?

READ  „M3GAN” otrzymuje spin-off „SOULM8TE” od Atomic Monster, Blumhouse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *