Padał deszcz na Rays-Royals i zagrają dwa w sobotę

Kansas City – The Rays mają dodatkowy dzień w przerwie All-Star.

Piątkowy mecz przeciwko Royals został przełożony z powodu ulewnego deszczu, silnego wiatru i możliwości gradu, i został przełożony jako pierwszy mecz podwójnego meczu w sobotę.

Tyler Glasnow wyemituje otwarcie programu Rays, które rozpocznie się o 2:10 czasu Tampa Bay. W nocnym konkursie, zaplanowanym na 7:10, Cooper Criswell, który został dodany do listy jako 27. zawodnik, rozpocznie lub zapewni biegi kolegialne, w zależności od użycia bullpen w Game One. Royals zaczną dzwonić do Aleca Marsa i 27. mężczyzny Cole’a Ragansa, który jest leworęczny.

Dwugłowy mecz spowodowałby większe zamieszanie, ponieważ Rays rozegrali teraz 10 meczów w ciągu dziewięciu dni przerwy. Plany wciąż były finalizowane, ale mieli tendencję do wypychania reszty starterów pewnego dnia.

Zgodnie z tym planem Zac Evelyn zmierzy się z Royals w niedzielę, a Shane McClanahan wróci z listy kontuzjowanych, która została teraz przesunięta na otwarcie serii w poniedziałek w Teksasie. Nowicjusz Taj Bradley będzie pracował we wtorek, a Rays wahają się w środę. To byłaby kolej Yonny’ego Chirinosa, ale nie wypadła dobrze i Boże Narodzenie może być opcją.

Glasnow musiał opuścić swój poprzedni start 8 lipca w szóstej rundzie z powodu skurczów rąk i nóg, aw przerwie zgłosił się na badania do specjalisty od chorób naczyniowych. Menedżer Kevin Cash powiedział, że nie spodziewa się żadnych problemów w sobotę.

„Spodziewam się, że wszystko będzie w porządku” – powiedział Cash. „Podekscytowany, że gra. Wiem, że pracuje, próbując dowiedzieć się, jakie ma problemy, i stamtąd.”

The Rays nie mają jeszcze ustalonej daty powrotu kapitana pierwszej drużyny All-Star Yandy Diaz, który został umieszczony na liście ojców w piątek po urodzeniu syna w środę. Prawdopodobnie przegapi całą serię w Kansas City.

depcząc im po piętach

Po przegraniu siedmiu meczów z rzędu przed wygraniem ostatniego meczu przed przerwą w zeszłą niedzielę, Rays rozpoczęli sobotę, grając zaledwie 1,5 meczu przed Orioles w wyścigu American League East z zaledwie 8,5 meczami przewagi nad ostatnim miejscem. Red Sox i Yankees.

READ  Verstappen tworzy historię F1, gdy pokonuje Hamiltona do zwycięstwa w Meksyku za 14. zwycięstwo w sezonie

„Myślę, że wszystkim podobała się przerwa All-Star. Każdy musiał się trochę zrelaksować, wrócić do domu, trochę się naładować” – powiedział drugi bazowy Brandon Lowe. „Ale aby dobrze zacząć, jest to w pewnym sensie koniecznością punkt. Rozglądasz się po lidze, zwłaszcza na wschodzie, i każda drużyna, którą tam widzisz, puka do drzwi.

„Więc po prostu idź tam i nie nakładaj na siebie zbyt dużej presji, aby grać tak, jak do tej pory, po prostu wiedz, że jeśli wyjdziemy tam i zagramy w naszą grę, pozostaniemy w sobie, zrobimy to, co zrobiliśmy robiłem.”

A teraz do Pete’a z pogodą

Miotacz Rays Pete Fairbanks walczy z kolegami z drużyny w ziemiance 6 lipca.

[ IVY CEBALLO | Times ]

Gracze Rays nie zdawali sobie sprawy z powagi nadchodzącej burzy, dopóki nie dotarli do pracy na stadion Kauffman przed meczem, a zastąpił ich zastępca Pete Fairbanks – urodzony w Milwaukee, wychowany w Missouri.

Bądź na bieżąco ze sportową sceną Tampa Bay

Bądź na bieżąco ze sportową sceną Tampa Bay

Już dziś zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu sportowego

Codziennie będziemy Ci przesyłać wiadomości i analizy dotyczące drużyn piłkarskich Bucs, Lightning, Rays i Florida.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie dostępne opcje

„Nikt nie wiedział, dopóki tu nie dotarliśmy, a Pete opowiadał nam o pogodzie na Środkowym Zachodzie, o której dużo wiedział” – powiedział Lowe. Pete powiedział nam, że to może nie wyglądać dobrze. A potem słyszymy, co może się pojawić i powiedzieć: „Och, możemy dostać dodatkowy dzień na naszej przerwie”.

„Ale wszyscy wciąż się pojawiają. ”.

Odmiany

The Rays wymienili Bena Gamela na Padres ze względów pieniężnych.
The Rays wymienili Bena Gamela na Padres ze względów pieniężnych. [ JEFFEREE WOO | Times ]

Zapolowy Ben Gamel, który trafił 276 z ośmioma homerami, 31 RBI i 0,865 OPS w 59 meczach dla Triple-A Durham, został sprzedany Padres za pieniądze. … Relief Andrew Kittredge, który będzie przechodził rehabilitację po operacji Tommy’ego Johna w czerwcu 2022 roku i ma wziąć udział w ostatniej rundzie rehabilitacji w Florida Complex League w sobotę przed dołączeniem do Durham. … Adrian Santana, 31. wybór w drafcie, zostaje podpisany do obszaru przygotowawczego Miami za 2 002 950 $ za mlb.com, czyli około 600 000 $ poniżej wartości slotu,

• • •

Zapisz się do dzisiejszego biuletynu sportowego, aby otrzymywać codzienne aktualizacje dotyczące Bucs, Rays, Lightning i futbolu uniwersyteckiego na Florydzie.

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swoimi ulubionymi drużynami sportowymi z Tampa Bay. Śledź naszą relację na Świergot I Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *