Pakiet torów w kratę Tesla Model S sprawdza się przy prędkości 200 mil na godzinę

Wyposażony w zupełnie nowy pakiet Track, Tesla Model S Plaid zabiera na tor wyścigowy, aby sprawdzić się w pierwszym filmie z prędkością 200 mil na godzinę.

Jakby Tesla Model S Plaid nie była wystarczająco „głupia”, ulubiona amerykańska marka elektryczna przeniosła ją na wyższy poziom, wprowadzając „Track Pack” na początku tego tygodnia. Wraz z zestawem opon gotowych do jazdy po torze, dużymi hamulcami z ceramiki węglowej i kutymi aluminiowymi kołami, jest również wyposażony w szereg aktualizacji oprogramowania, w szczególności odblokowanie maksymalnej prędkości super sedana do 200 mil na godzinę. Teraz, aby przetestować ten nadchodzący pakiet wydajności, maksymalna prędkość Model S w kratę z pakietem Track odbył pierwszą jazdę, aby przetestować go.

the maksymalna prędkość Klip został wczoraj opublikowany na YouTube i ma już setki tysięcy wyświetleń. W swoim teście znany serial telewizyjny umieścił model S w kratę na torze z Paulem Richardem we Francji.

Nadchodzący pakiet Tesla Track, który został niedawno dodany do witryny Tesla Store, trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale niestety będzie miał bardzo wysoką cenę, zaczynającą się od 15 000 USD. Zestaw można zamontować w całkowicie nowych pojazdach S Plaid lub zmodernizować, aby pasował do Plaid 2021 i nowszych. Należy zauważyć, że klienci mogą również zdecydować się na zakup części z pełnego asortymentu, takich jak karbonowo-ceramiczny zestaw hamulcowy lub zestaw kół i opon „Zero-G”.Nowy pakiet torów rozwiązuje niektóre z największych problemów, o których entuzjaści torów dyskutowali od czasu premiery sedana w kratę. Ze względu na stosunkowo dużą masę ma szczególny problem podczas pokonywania zakrętów. Pomimo swojej ogromnej siły, nie zawsze jest w stanie zdobyć ziemię z powodu problemu z obsługą.

Co ciekawe, nadchodzący pakiet Performance nie obejmuje żadnych fizycznych ulepszeń zawieszenia samochodu, co mogłoby znacznie poprawić możliwości Modelu S na torze. Na szczęście oferty stron trzecich są dostępne dla tych, którzy tworzą pełnowartościowy samochód torowy.

READ  Wielki restart Tensora dla Google Pixel wszedł w końcową fazę

Patrząc w przyszłość, Tesla w końcu wprowadza garść aktualizacji do swoich najpopularniejszych modeli, w tym Modelu 3 „Project Highland” i Modelu Y „Project Juniper”, a aktualizacja Modelu S może być tuż za rogiem. I chociaż samochód jest już solidnym samochodem wyczynowym, wielu jest podekscytowanych widząc, co najbardziej szaleni inżynierowie Tesli mogą ugotować dla następnej generacji.

Co sądzisz o artykule? Czy masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości? Głosujcie na mnie mailowo na adres [email protected]. Możesz także połączyć się ze mną na Twitterze @William Writin. Jeśli masz wskazówki dotyczące nowości, napisz do nas na adres [email protected]!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *