Panna na miesiąc czerwiec 2022

Horoskop z czerwca dla Panny

Masz ekscytujący plan z mnóstwem zajęć zawodowych, możliwością spontanicznego podróżowania w długi weekend, a także dobrą zabawą w domu i rodzinie. Pod wieloma względami twój schemat jest godny pozazdroszczenia, ponieważ masz tak wiele działań zarówno w publicznych, jak i prywatnych obszarach swojego życia. Ponadto, wasza rządząca planeta, Merkury, niedługo dokona bezpośredniej przemiany 3 czerwca, po tym, jak od 10 maja znajduje się w retrogradacji. Jeśli masz wrażenie, że doświadczyłeś wielu blokad dróg i opóźnień w ciągu ostatniego miesiąca, to one natychmiast znikną, gdy Merkury powróci na swoją normalną orbitę 3 czerwca.

Księżyc w nowiu 30 maja w Gemini, 9 stopni, oświetlił twój 10. dom, aby uhonorować ciebie, twoje nagrody i twoje osiągnięcia. To był wspaniały nowiu, w którym zarówno Jowisz, jak i Mars całym sercem wspierały ten nowiu, co czyni go najlepszym nowiu 2022 roku, aby wybrać prestiżową nową lokalizację lub uzyskać ulepszenie. Księżyc w nowiu otwiera furtkę do energii, która trwa tygodniami lub miesiącami, więc jeśli zastanawiasz się nad zmianą, powinieneś przejrzeć oferty i skontaktować się z headhunterem po 3 czerwca.

Jeśli jesteś samozatrudniony, możesz pracować z nowymi klientami, których wsparcie poprawi twoją reputację zawodową poprzez stowarzyszenia – klientów, którzy również dobrze ci zapłacą. Dzięki temu nowiu w Bliźniętach – znaku, który starożytni astrologowie nazywali znakiem o dwóch ciałach – możesz otrzymać dwa wyświetlacze i być może będziesz musiał wybierać między nimi. Jeśli jesteś samozatrudniony, możesz być w stanie podjąć się dwóch projektów, po jednym dla każdego nowego klienta. Pierwszy tydzień czerwca, po 3 czerwca, to dobry czas na rozpoczęcie kampanii reklamowej, reklamowej lub w mediach społecznościowych, aby zwiększyć świadomość swojej ostatniej pracy.

Kariery, które wyróżniają się dla Ciebie jako możliwości, będą koncentrować się w szczególności na Twojej wiedzy w zakresie sztuk komunikacji. Jeśli jesteś biegły w pisaniu, redagowaniu, kodowaniu komputerowym lub wystąpieniu publicznym, jesteś mówcą publicznym lub specjalistą w dziedzinie marketingu, public relations, bibliotekoznawstwa, dziennikarstwa lub sprzedaży, lub jesteś na bieżąco z najnowszymi aspektami cyfrowego świata, uczyń go wskaż, aby podkreślić swoje talenty w co najmniej jednym z obszarów wymienionych podczas nowej rozmowy kwalifikacyjnej. Gemini rządzi również transportem, pocztą, wysyłką, kurierem i kurierem. Twoja nowa praca może skorzystać na twoim doświadczeniu w jednym z tych obszarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *