Patrz na to! Cybertruck Tesli prezentuje w akcji swój czterokołowy układ kierowniczy – wideo

Zdjęcia: cybertruckownersclub.com

Zobacz wideo poniżej. Tesla Cybertruck jest pokazany podczas jazdy wewnątrz Texas Gigafactory Tesli – czyli. Cyber ​​Rodeo. Jak myślisz – dla nas wygląda to na napęd na cztery koła.

Dziękuję za cybertruckownersclub.com Forum na zdjęcia i wideoklip.

Tesla i Elon Musk zapowiedzieli, że Cybertruck rozpocznie produkcję w przyszłym roku (w 2023 roku), a powstanie w zakładzie Texas Cyber ​​Rodeo. Prototyp, który widzisz na tym filmie, wydaje się mieć najnowocześniejszą konstrukcję z lusterkami bocznymi, wycieraczkami przedniej szyby, reflektorami, przednim zderzakiem, kołami i oponami. Ogólny kształt klina jest nadal obecny.

Będziemy nadal śledzić historię Cybertruck. Tesla pierwotnie obiecała wejść do sprzedaży pod koniec 2021 roku. W tej chwili nie mamy żadnych szczegółowych cen ani specyfikacji modelu. Tesla obiecuje, że nadejdzie w 2023 roku, więc będziemy czekać i zobaczyć, jak wypadnie Cybertruck.

Niedawno jeździłem nowym pickupem 2022 GMC Hummer EV z czterema kołami skrętnymi. Byłem pod wrażeniem tego systemu. To sprawia, że ​​duża ciężarówka Hummer EV jest bardzo zwrotna i przyjemna w prowadzeniu na chodniku i poza nim. Był taki czas w Hummerze na wąskim szlaku terenowym w Arizonie, kiedy zgubiłem zakręt. Musiałem się odwrócić i wycofać. Kierowanie czterema kołami pod kątem 10 stopni od tylnego układu kierowniczego sprawiło, że było to bardzo proste. Zobaczymy, czy Cybertruck będzie miał podobną zdolność.


Andrei Smirnov jest entuzjastą motoryzacji, producentem, recenzentem, kamerzystą, pisarzem, inżynierem oprogramowania, mężem, ojcem i przyjacielem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *