2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tiger Woods, wyniki w golfa w czwartej rundzie krajowej w Augusta dzisiaj

AUGUSTA, GA. – Na niedzielnych mistrzostwach 2022, dwóch najlepszych golfistów na świecie założy w tym roku zieloną kurtkę. Scottie Scheffler, kapitan 36- i 54-dołkowy, widział, że jego przewaga jest niewielka, chociaż Augusta National awansuje do ostatnich trzech uderzeń przed Cameronem Smithem. Jeden z nich prawie na pewno zostanie koronowany na 18. zielonym czekiem na 2,7 miliona dolarów.

Scheffler, który wszedł do trzeciej rundy z pięcioma uderzeniami przewagi, powiedział, że 68-letni Smith zmniejszył tę przewagę o połowę po czwartej rundzie. Chociaż Scheffler był w tym tygodniu bardzo konsekwentny, jest graczem nr 1. Świat musi długo walczyć. Z ostatnich 31 zwycięzców zielonych marynarek 26 pochodziło z ostatniej pary rundy 4, a jeden z nich prawdopodobnie nie zostanie mistrzem Masters w niedzielne popołudnie.

Według Tigera Woodsa, odważny i imponujący wysiłek w ciągu pierwszych dwóch dni doprowadził pięciokrotnego zwycięzcę Masters do 22. meczu z rzędu w Augusta National. Jednak Tiger kontynuował najgorszą rundę swojej kariery tutaj, ponieważ odpadł z meczu 6 na 78 biegów. Jego gol w niedzielę? Wróć do Mistrzów.

Sprawdź transmisję 2022 Masters w niedzielę Mistrzowie na żywo Śledzimy najlepszych golfistów na świecie w całym Augusta National Grupy specjalneSprawdź popularność Amen Corner I rozejrzyj się wokół liderów Otwory 15 i 16. Oglądaj na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym CBSsports.com I Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również tego dnia Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki mistrzów i najważniejsze informacje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo nad tą historią, bardziej szczegółowo Prowadzić, Runda 4 razy tee A nasz absolut Harmonogram / zasięg programu Masters Przewodnik.

READ  Po 5 latach przerwy Obama wrócił do Białego Domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *