Per Alexander, aby wejść do bramy transportowej

Portal transferowy został ponownie otwarty w sobotę, a Georgia widziała już jednego gracza wchodzącego do bramki, a Per Alexander umieścił swoje nazwisko na bramce.

DawgNation dowiedział się, że Alexander czuł się nieswojo z powodu czasu gry na linii obrony i używania rotacji.

Oczekuje się, że USC będzie w przyszłości konkurentem dla Aleksandra.

Oczekuje się, że przeniesie się z Gruzji, w przeciwieństwie do przypadku Amariosa Mimsa, gdy Mims wszedł do bramki w kwietniu ubiegłego roku, aby zobaczyć jego powrót do Gruzji.

Per Alexander zapowiedział, że wejdzie na portal transferowy

zwyczajBrzask

Jako student pierwszego roku w czerwonej koszulce, Alexander miał 9 wślizgów, 3,0 wślizgów za przegraną i 2,0 w ​​workach. Oczekiwano, że Aleksander odegra większą rolę w obronie Gruzji w 2023 roku, ponieważ uważano go za jednego z realnych zastępców Galena Cartera.

„Ber gra lepiej” – powiedział trener Georgia, Kirby Smart, o Aleksandrze i linii obrony w zeszłym tygodniu. „Nas i Zion muszą uważać na tykanie zegara, więc rzucamy im wyzwania każdego dnia. Warren Brinson wykonał dobrą robotę, a wtedy nowicjusze będą dobrymi graczami, (ale) nie tam, gdzie powinni być teraz.

„Jonathan Jefferson to dzieciak, który dał nam głębię i dobrze gra w środku. Czuję się dobrze z głębią. Czy mamy Havoc Makers i Havoc Trains? Nie wiem, czy to mamy. Musimy spróbować to wyprodukować ”.

Powiązany: Bear Alexander nie może się doczekać wyzwania polegającego na zastąpieniu Jalena Cartera w piłce nożnej w Georgii

Alexander podpisał kontrakt z Georgią jako członek klasy podpisującej 2022 z Terrell w Teksasie. Ostatni sezon liceum spędził w IMG Academy. Alexander wycofał się z Gruzji podczas procesu rekrutacji, by ostatecznie ponownie zaangażować się i podpisać kontrakt z Gruzją.

Ponieważ nie ma tak wielu defensywnych ataków jak Alexander w futbolu uniwersyteckim. Ze względu na zasady transferu SEC, Alexander potrzebowałby zwolnienia z ligi na transfer w ramach konferencji. Podczas procesu rekrutacji Alexander złożył również wizyty państwowe w Miami i Alabamie.

READ  Jakie są opcje Bliźniaków, jeśli chodzi o zastąpienie kontuzjowanego Jorge Polanco w drugiej bazie?

Bulldogs pozyskali tylko dwóch defensywnych liniowych w klasie podpisów 2023, przy czym Jamal Jarrett i Jordan Hall podpisali kontrakty wcześnie. Są już na terenie kampusu i przeszli wiosenne szkolenie.

Gruzja zorganizuje swój wiosenny mecz w sobotę, zaczynając o 16:00 czasu wschodniego. Główny trener Kirby Smart będzie później rozmawiał z dziennikarzami.

Odpowiedź na wiadomość o transferze Pera Alexandra

Więcej historii piłkarskich z Georgii z całego DawgNation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *