Aktor głosowy Metal Gear Solid 3 drażni remake Snake Eater

Wokalistka i aktorka Metal Gear Solid, Donna Burke, ponownie ma fanów Metal Gear, którzy mają nadzieję, że remake Metal Gear Solid 3 jest już w drodze.

Burke udostępniła dziś swoje zdjęcie w pracy i trzy proste słowa – „w toku” – ale to jej towarzyszące zdjęcie przyciągnęło największą uwagę:

Więcej tweetów, w których Burke napisał: „Nie ma to jak praca z dobrymi ludźmi. Nic. Dzięki za dzisiaj, Mason Lieberman (reżyser), Yosuke Mori (inżynier) i Tomomi Ura (EA)” sprawiły, że języki merdały, jakby oko orła fani są przekonani, że załączone obrazy zawierają tekst z głównego motywu Snake Eater (dzięki, Styl życia PlayStation):

Wiemy już, że a) Konami stabilnie pracuje nad nowym pociągiem, oraz b) wydawca przecieka w tej chwili jak durszlak, ale bez oficjalnego potwierdzenia ze strony japońskiej firmy wszystko, co możemy teraz zrobić, to ponownie to napisać. jako plotka. Jednak biorąc pod uwagę, że tweety Burke’a nie zostały jeszcze usunięte, powiedziałbym, że jest to bardzo smaczna i celowa złośliwość. Będziemy Cię informować, jak zawsze.

Aktor Oscar Isaac niedawno ujawnił, że wciąż „ma nadzieję”, że długo oczekiwany film Metal Gear Solid zostanie wydany.

Newscast: Czy generacja procedur Unreal Engine i Ghostwriter firmy Ubisoft to przyszłość tworzenia gier?

W wywiadzie na temat jego nadchodzącej wówczas powieści graficznej Isaac został poproszony o aktualizację filmu i uprzejmie zobowiązał się, choć bez żadnych potwierdzonych informacji o postępach w filmie.

READ  Nie przegap tego odniesienia do GTA w Cyberpunk 2077

„Chcemy, aby tak się stało” – powiedział Isaac. „Podekscytuj się. Jaki jest scenariusz? Jaka jest historia? O co chodzi?” […] Ale mam nadzieję, że to się opłaci, ponieważ jest w tym duży potencjał.

– To świetny mecz. To mój ulubiony – podkreślił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *