Pete Davidson odwołuje występ w Nowym Jorku na dwie godziny przed seansem z powodu „nieprzewidzianych okoliczności”

telewizja

Pete Davidson odwołał występ w nowojorskim Beacon Theatre na dwie godziny przed planowanym wyjściem na scenę.YouTube SNL

Pete Davidson odwołał swój program komediowy na dwie godziny przed seansem ze względu na problemy psychiczne.

W piątek nowojorski teatr Beacon Theatre w swojej relacji na Instagramie poinformował fanów o odwołaniu występu w ostatniej chwili z powodu „nieprzewidzianych okoliczności”.

Komik przełożył również swój występ w tym miejscu na 23 grudnia.

chwila, Pokaż lokalizację Ticket Master Występy Davidsona przed Nowym Rokiem, które miały się odbyć do 6 stycznia, również zostały odwołane.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wystąpi na scenie Premier Theatre w Mashantucket w stanie Connecticut.

Przedstawiciele „Saturday Night Live” nie mogli od razu uzyskać komentarza dla Page Six.

The Beacon Theatre na Instagramie poinformował, że komik odwołał swoje piątkowe i sobotnie występy komediowe. Teatr Beacon/Instagram

Choć nie jest jasne, dlaczego 30-letni Davidson opuścił swoje występy, wielu fanów wyraziło swoje rozczarowanie w mediach społecznościowych.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Dosłownie miałem wyjść na występ Pete'a Davidsona i zobaczyłem, że został on odwołany na 2 i pół godziny przed planowanym rozpoczęciem… RIP w tym tygodniu nie idzie po mojej myśli” – napisał na Twitterze jeden z fanów, który był obecny występ w Nowym Jorku.

„Byłam podekscytowana możliwością zobaczenia dziś wieczorem Pete'a Davidsona, ale jego występ właśnie został odwołany” – skomentowała inna.

Według Ticket Master, występy Davidsona poprzedzające nowy rok również zostały odwołane. Splashnews.com

Aktor „Króla Staten Island”, który rozpoczął tournée we wrześniu, trafił na pierwsze strony gazet w zeszłym miesiącu, kiedy krzyknął „fk you” do jednego z widzów za naruszenie zakazu dzwonienia podczas swojego stand-upu.

Gorący moment trwał kilka sekund, gdy fani zdali sobie sprawę, że komik przez ostatni rok zmagał się ze zdrowiem psychicznym.

READ  Elijah Wood i oryginalny film „Władca Pierścieni” rzucili rasistowską krytykę „Rings of Power”

W czerwcu wyłącznie Page Six poinformowało, że rozpoczął odwyk w Pensylwanii z powodu zmagań z zaburzeniem osobowości typu borderline i zespołem stresu pourazowego.

Jak podaje portal, ma powrócić na scenę 6 stycznia. YouTube SNL

„Pete regularnie chodzi na odwyk, aby «dostroić się» i zrobić sobie przerwę psychiczną, i właśnie to się dzieje” – podało źródło US.

Zaledwie kilka tygodni temu Davidson ostro skrytykował prezesa PETA po tym, jak organizacja praw zwierząt skrytykowała go za zakup szczeniaka w sklepie zoologicznym.

Wulgarna wiadomość audio uzyskana przez Page Six ujawniła, że ​​komik powiedział Daphnie Nachminovich, starszej wiceprezes ds. dochodzeń w sprawie okrucieństwa: „Pieprz się i ssij dupę”.

Odwołanie „Saturday Night Live” następuje po roku problemów psychicznych. Starthestar/SplashNews.com

Wyjaśnił, że ma „silną alergię na psy” i po prostu nie może adoptować żadnej rasy.

„Tydzień temu zmarł dwuletni pies mojej mamy, więc wszystkim jest nam bardzo smutno, więc musiałem kupić pewnego psa” – powiedział, dodając, że pies należał do jego matki.

„Więc dlaczego nie przeprowadzisz badań, zanim zaczniesz tworzyć wiadomości dla ludzi, ponieważ jesteś nudny”.

Davidson latem zgłosił się na odwyk, zmagając się z zaburzeniem osobowości typu borderline i zespołem stresu pourazowego. Obraz drutu

Gwiazdor „Bupkis” został także oskarżony latem o niebezpieczną jazdę po tym, jak w marcu wjechał samochodem w dom w Beverly Hills w Kalifornii, jadąc ze swoją byłą dziewczyną Chase Sui Wonders.

Davidson, który w związku z pierwszym wypadkiem wziął udział w 18-miesięcznym programie dywersyjnym, po raz drugi rozbił samochód, opuszczając swój program komediowy w Los Angeles w październiku.

Tymczasem aktor jest zajęty swoją dziewczyną Madeline Klein, z którą spotyka się od października.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2023/12/22/entertainment/pete-davidson-cancels-nyc- Performance-2-hours-before-showtime-due-to-unforeseen-circumstances/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *