„Pewny siebie” dyrektor wykonawczy Paramount, Kevin Costner, będzie kontynuował „Yellowstone” – The Hollywood Reporter

mówi w A Yellowstone W sobotni wieczór szef działu rozwoju i produkcji Paramount Network, Keith Cox, zwrócił się do słonia w pokoju o przyszłość gwiazdy Kevina Costnera w serialu.

Cox powiedział publiczności w Dolby Theatre, przed setkami fanów, którzy entuzjastycznie odpowiedzieli.

W lutym poinformowano, że sieć może ubiegać się o terminację Yellowstone Raczej wcześniej niż później ze względu na zaplanowane walki z Costnerem, który gra patriarchę Johna Duttona i podobno żądał pracy tylko przez tydzień w drugiej połowie sezonu 5. Pierwsza połowa sezonu została wyemitowana w finale w połowie sezonu 1 stycznia i ma powrócić z drugą połową tego lata. Odcinek rozpoczął potencjalnie śmiertelną walkę między postacią Costnera a jego synem, granym przez Wesa Bentleya.

Ujawniono również, że Matthew McConaughey zagra główną rolę w filmie Yellowstone Seria Spinoff jest tworzona przez twórcę Taylora Sheridana, niezależnie od roli Costnera w serialu.

W czasie wiadomości dotyczących przyszłości Costnera, Paramount Network wydało następujące oświadczenie: „Nie mamy żadnych wiadomości do przekazania. Kevin Costner jest dużą częścią Yellowstone Miejmy nadzieję, że tak będzie przez długi czas. Dzięki błyskotliwemu umysłowi Taylora Sheridana zawsze pracujemy nad franczyzowymi rozszerzeniami tego niesamowitego świata, który zbudował. Matthew McConaughey to wyjątkowy talent, z którym chcielibyśmy współpracować”.

W sobotnim nocnym panelu pierwotnie mieli wystąpić Costner, Sheridan, Bentley, Kelly Riley, Cole Hauser, Luke Grimes, Kelsey Aspel, Jill Birmingham, Jackie Weaver i producent wykonawczy David Glaser. Jednak zaledwie kilka godzin przed wydarzeniem cały skład został zmieniony i zastąpiony przez Coxa, Moses Brings Plenty, Dawn Olivieri, Josh Lucas i Wendy Moniz.

Mówiąc do Reporter z Hollywood Na czerwonym dywanie o sytuacji Costnera Plenty powiedział, że „nie martwi się o nic”, ponieważ „właściwi ludzie [are] Kontynuował: „Kevin jest bardzo ważną częścią serialu i mamy nadzieję, że będzie trwał bardzo długo”.

READ  Trump White House naciskał na Disneya, by ocenzurował Jimmy'ego Kimmela - Rolling Stone

Muniz powiedział, że poruszanie się po niepewnym stanie programu było „interesujące”, mówiąc: „W zasadzie czekaliśmy, słuchaliśmy i chcieliśmy wrócić do pracy”.

Oliveri, który gra przebiegłego rekina z towarzystwa i nowicjuszkę Sarah, powiedział o serialu, który prawdopodobnie zakończy się raczej wcześniej niż później: „Myślę, że Taylor pisze kolejki górskie, mogę mu zaufać, że to zrobi. Bo po co pisać inaczej? wszyscy są szczęśliwi?” I czują się dobrze z powodu tego, co właśnie im zrobiłem? Nie dlatego oglądamy rzeczy Taylora Sheridana. Oglądamy to, bo idziemy. [gasps] Nie mogę uwierzyć, że to się właśnie stało. Jak on to robi?

Aktorka, która wcześniej grała rolę Claire Dutton w Yellowstone Limitowana oferta prequeli 1883żartowali, „Imiona się zmienią, zmienią się czynniki urocze, pojawi się Matthew McConaughey, będzie po prostu wszystkim, czego potrzebuje”.

Podczas panelu Lucas mówił o niesłabnącej popularności serialu – dramatu ranczo, który zalicza Jennifer Lopez do legionu fanów – jako modelu tego, jak nadmorskie miasta mają tendencję do lekceważenia żywiołowości i różnorodności, jaką ma do zaoferowania Ameryka Środkowa.

„Myślę, że ludzie chcieli zredukować program do konkretnej zachodniej, amerykańskiej i białej ikonograficznej wizji tego, co dzieje się teraz z podziałem w tym kraju, a w rzeczywistości program przedstawia tak wiele sprzecznych pomysłów dokładnie w tym samym czasie, co dlatego myślę, że serial jest właściwie o Ameryce, a nie o czerwonym stanie. „Przedstawia tak wiele różnych punktów widzenia w tym samym czasie, które zderzają się i żyją, a problem z tym, co wybrzeże robi z Ameryką Środkową, polega na tym, że sprowadzają to do jednego pomysłu. Ten program dotyczy rodziny, to jest o miłości io idei Ameryki — przeszłości i teraźniejszości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *