Analityk Crypto mówi, że bycza akumulacja Bitcoina zbliża się do końca, ujawnia kwietniową prognozę dla BTC

Znany strateg kryptograficzny mówi, że zbliża się poważna zmiana trendu dla Bitcoin (BTC), gdy wkraczamy w nowy miesiąc.

Analityk Jason Pizzino powiedział 283 000 subskrybentom YouTube, że Bitcoin ściśle podąża za wykresem akumulacyjnym Wyckoffa, który wskazuje, że aktywa stanowią podstawę nadchodzącej hossy.

Według Pizzino, Bitcoin wydaje się być w końcowej fazie swojego wykresu akumulacji, co wskazuje, że BTC przygotowuje się do fazy tiku lub okresu wzrostu cen.

„To kolejny ważny element układanki, gdy wchodzimy w fazę [E]. Chciałbym uzyskać potwierdzenie na kolejny tydzień lub dwa na wykresie i prawdopodobnie położymy to do łóżka i powiemy, że akumulacja dla Wyckoffa jest skończona, zwłaszcza jeśli wyczyścimy powyżej poziomu 50%, czyli około 42 000 $.

Czy myślę, że jutro tam pójdziemy? Nie. Weźmy nasze konie. Nadal musimy też przetestować 30 000 $. Więc to się skończyło. Tego jeszcze nie było”.

Źródło: Jason Pizzino/YouTube

Patrząc na potencjalny ruch cen BTC w kwietniu, Pizzino mówi, że BTC może wzrosnąć powyżej 30 000 USD w tym miesiącu. Podkreśla jednak, że BTC może mieć trudności z oporem między 32 000 a 34 000 USD.

„Marzec był wyjątkowym miesiącem, spadł w dół, ustalił wyższy swing i przełamał się wyżej, i dlatego myślę, że kwiecień może być miesiącem, w którym przyjdzie nam przetestować obszar 30 000 $ i obszar dolny 30 000 $, który wynosi około 32 000 USD, czyli najniższe wsparcie ze stycznia 2022 r.… To będzie kluczowy obszar.

Następnie mamy punkt środkowy między szczytem a punktem zerowym, więc 69 000 $ to szczyt, aż do zera. Midway kosztuje 34 500 $. Tak więc istnieje duży opór na drodze do poziomu 40 000 USD. „

W chwili pisania tego tekstu Bitcoin kosztuje 28 476 USD.

READ  Szwajcarski Bank Narodowy podnosi stopy procentowe o 50 punktów bazowych pomimo zamieszania w Credit Suisse

I

Nie przegap — zarejestruj się, aby otrzymywać zaszyfrowane powiadomienia e-mail prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Sprawdź akcję cenową

Podążaj za nami ŚwiergotI Facebook I kabel

Przeglądaj Daily Huddle Mix

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

& nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje transfery i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, ponosisz na własną odpowiedzialność. Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedawania żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani też nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl angażuje się w marketing afiliacyjny.

Wygenerowany obraz: Dalle-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *