Pięciu odważnych nazwanych 2022 NL All-Stars

„Z pewnością jestem bardzo szczęśliwy i dumny z moich kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego. Myślę, że byłoby wspaniale, gdyby wszyscy tam byli” – powiedział Acuña przez tłumacza zespołu Franco Garcia.

„Chciałbym zabrać ze sobą cały zespół” – powiedział Swanson. „Czuję, że wszyscy w dużej mierze przyczynili się do tego, że odnieśliśmy tak wielki sukces w tym roku. Travis jest wyraźnie wyjątkowy, Willie miał rodzaj publicznej penetracji samego siebie i oczywiście Ronnie to Ronnie, więc jest bardzo wyjątkowy. Następnie Fried , mówiłem, że jak człowiek elity, to jest pierwsza klasa.”

Acuña nie musiał się martwić o swoje miejsce w Midsummer Classic 2022, ponieważ 30 czerwca prawa ręka została ogłoszona najlepszym zdobywcą głosów w Lidze Narodowej i Uzyskaj automatyczny punkt startowy.

Swanson został minimalnie pokonany z krótkiego punktu startowego przez Dodgers’ Trea Turner w ostatniej części głosowania fanów, 52 do 48%. Ale Swanson nie przegapi tego doświadczenia, ponieważ został wybrany jako rezerwowy. W ciągu ostatnich 30 meczów 28-latek obniżył wynik o 0,341/.370/0,589 z 44 trafieniami, ośmioma home runami i 24 RBI.

„To oczywiście wielki zaszczyt, coś, co na pewno robiłeś przez całe życie” – powiedział Swanson, po wybraniu go do swojej pierwszej gry All-Star. „Jestem bardzo wdzięczny i wdzięczny za to, że jestem na tym stanowisku”.

William Contreras Dołączy do swojego brata Wilsona w grze All-Star, stając się 15. grupą braci, która dotarła do Midsummer Classic. Według Elias Sports Bureau ostatnimi braćmi, którzy zrobili All-Star Game w tym samym roku, byli Aaron i Brett Boone w 2003 roku. Gdy Bryce Harper jest kontuzjowany, William przejmuje punkt wyjścia Harpera, a jego brat rozpoczyna łapacza. Według Elias Sports Bureau ostatnimi braćmi, którzy rozpoczęli wspólnie mecz All-Star, byli Sandy i Roberto Omar w 1992 roku. William rozegrał w tym sezonie tylko 43 mecze, dzieląc czas z Darem Arnaultem za talerzem, ale był bardzo produktywny, gdy szedł na talerz.

READ  Zwycięzcy BBWAA Awards 2022

„To coś, o czym nigdy nie rozmawialiśmy” – powiedział Contreras o graniu w All-Star Game ze swoim bratem. „To spełnienie marzeń i myślę, że jest to coś, o czym zawsze marzyliśmy, ale to szaleństwo. Jestem naprawdę szczęśliwy, podekscytowany i nie mogę się doczekać tego dnia”.

Contreras zmniejsza .273/.358/.566 i jest piąty pod względem liczby łapaczy w tym sezonie (11), ale każdy łapacz powyżej niego zagrał w 20 lub więcej meczach. Contreras ma 11 homerów na 143 nietoperzy, 1 na 13 AB, co byłoby ósmą najlepszą średnią w Majors, ale nie ma wystarczającej liczby występów na tablicy, aby się zakwalifikować.

The Braves będą mieli obu swoich łapaczy w Los Angeles 19 lipca, a DArnaud również zdobędzie wolne miejsce. Ostatni raz gracze z co najmniej 20 meczami w tej samej drużynie zostali złapani na All-Star w latach 1957-60 i 1962, z Yogim Berrą i Elstonem Howardem z Yankees. Zdarzyło się to ponownie wcześniej, w 1942 roku z Billem Dickeyem i Buddym Rossarem, również z Yankees.

d’Arnaud był prawdziwym weteranem kapitana Atlanty podczas udanego sezonu drużyny, a także bokserem i zawodnikiem. W ciągu ostatnich 15 meczów obniżył się o 0,293/0,359/0,534, eliminując już w tym sezonie dziewięć finiszerów, co jest piątym największym wynikiem w najważniejszych zawodach wśród wykwalifikowanych myśliwych.

„To, co czyni go wyjątkowym, to to, że znajduje się w moim rodzinnym mieście, gdzie dorastałem ucząc się baseballu. Byłoby wspaniale. „powiedział Darno. „Jest wyjątkowy i jestem bardzo wdzięczny nie tylko fanom, ale także moim kolegom, którzy uważają, że jestem dobrym graczem”.

„[Fried’s] Przez ostatnie trzy lata był jednym z najlepszych strzelców w grze, a dla niego wybór po raz pierwszy w All-Star, dla niego również w jego rodzinnym mieście, jest czymś wyjątkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *