Plotka: Switch Pro był prawdziwy, ale anulowany, twierdzi Digital Foundry

the Przełącznik Pro Został spopularyzowany nie tak dawno temu jako aktualizacja średniej generacji na istniejącej konsoli Switch, która została uruchomiona w 2017 roku.

Raporty wskazywały, że Nintendo planowało wypuścić mocniejszy wariant z ulepszonym wyświetlaczem, ale pomimo wielu źródeł, które pozornie to wspierają – w tym programistów, którym najwyraźniej powiedziano – Switch Pro nie był bliski i wydawało się, że nadchodzi wersja. że kolejna aktualizacja urządzenia nie będzie w drodze przez jakiś czas.

Teraz gang stojący za Digital Foundry twierdzi, że system był w planach Nintendo w pewnym momencie, ale ostatecznie został złomowany. Na razie nie ma planów wydania mocniejszej wersji Switcha przed nadejściem jego następcy.

Ta plotka została potwierdzona przez Digital Foundry przez więcej niż jednego nienazwanego dewelopera.

Jeśli chodzi o następną konsolę Nintendo, Digital Foundry mówi, że nie powinniśmy spodziewać się jej w przyszłym roku.

Digital Foundry spekuluje również, że Nintendo „martwi się” przejściem ze Switcha na kolejny system. To rozsądne założenie, biorąc pod uwagę, że Nintendo przeszło od boomu (z Wii) do krachu (z Wii U) iz powrotem z Switch, ale można by pomyśleć, że firma byłaby na tyle mądra, by trzymać się podejścia hybrydowego, biorąc pod uwagę to okazał się skuteczny i zasadniczo jest tam, gdzie stoi. Ale kto wie?

READ  GTA 5 Online: Wszystkie lokalizacje Bałwana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *