Plotki o NBA: Szefowie podzieleni w związku z potencjałem handlowym Kevina Duranta Warriors

To, czy Wojownicy są rzeczywiście zainteresowani spotkaniem z Kevinem Durantem, dopiero się okaże.

Pojawiło się wiele raportów twierdzących, że Golden State ma Omów zjazd wewnętrznie nawet Połączony z Brooklyn Nets o możliwości handlu.

Steve Bullpit, felietonista NBA Heavy.com Porozmawiaj z wieloma menedżerami ligiktórzy byli podzieleni co do tego, czy Wojownicy rzeczywiście interesowali się Durantem.

„Istnieją różne pomysły ze źródeł na temat tego, czy Golden State był naprawdę zainteresowany ponownym nabyciem Duranta” – napisał Bulbitt.

Jeden powiedział: „Myślę, że martwią się, gdzie może skończyć KD. [The Warriors] W dobrym miejscu. Mają za swoimi weteranami facetów i mogą być naprawdę dobrzy przez długi czas, więc nie jestem pewien, czy naprawdę chcą KD. Ale myślę, że obawiają się, że może gdzieś pójść i ich pokonać – jeśli ta drużyna nie jest wyczerpana tym, co musi zrobić, aby to zdobyć.

Inna starsza osoba z front office z innego klubu, której powiedziano o koncepcie, powiedziała: „Och, myślę, że w mgnieniu oka zdobędą KD. Chcą mieć pewność, że wygrają więcej mistrzostw ze swoimi weteranami. to serce.”

„Nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć w przyszłości, więc kiedy masz szansę wygrać, musisz zrobić wszystko, aby ją zdobyć. Spójrz na wszystkie kontuzje, które odnieśli w ciągu ostatnich dwóch lat, aby wygrać tym razem.

Analityk FS1 Rick Bucher Porozmawiaj z Dyrektorem Generalnym Konferencji Wschodniejktóry twierdził, że byłby skłonny rozstać się z młodym rdzeniem Golden State Jordanem Paulem, Jamesem Wisemanem, Jonathanem Comingą i Mosesem Moodym, aby uzyskać możliwość ponownego przejęcia Duranta.

„Mam zamiar zrezygnować z tych wszystkich facetów” – powiedział GM Butcherowi. „A kogo wolisz, doktora K. czy Wigginsa? Najwyższy czas. Kiedy Steve’a odejdzie, ich szanse na mistrzostwo rosną.”

READ  Trener Colts Frank Reich o przejęciu QB Matt Ryan: Potrzebowaliśmy siebie nawzajem
Związane z: Windhorst: Beal „nie chciał” zostać sprzedany Dubsowi w 2021 r.

3 lipca Andscape’s Donosi Mark J. Spears To, że gwiazdy Warriors były w kontakcie z Durantem po jego prośbie o wymianę, prawdopodobny znak, że trio kierowane przez Steve’a Curry’ego, Klaya Thompsona i Draymonda Greena z radością powita ich ponowne spotkanie.

Odkąd Durant poprosił Nets o zawarcie umowy 30 czerwca, niewiele było wydarzeń, które sugerowałyby, że jakikolwiek ruch jest nieuchronny.

Rezygnacja Warriors nie byłaby łatwym posunięciem, ale gdyby zjednoczyli się z All-Stars 12 razy, z pewnością poszerzyłoby to okno Golden State Championship.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *