Imponuje Tua Tagovailoa „Laser Focused” HC Mike McDaniel

Miami – Mimo nie grania w piłkę od prawie dwóch tygodni, Toa Tagoviloa Trener Miami Dolphins, Mike McDaniel, był pod wrażeniem swojego skupienia, kiedy wrócił na boisko w zeszłym tygodniu.

Tagoviloa doznał wstrząsu mózgu 29 września w meczu z Cincinnati Bengals i opuścił dwa kolejne mecze Dolphins. Rozgrywający przygotowuje się w tym tygodniu jako początek meczu Miami przeciwko Pittsburgh Steelers, powiedział McDaniel, dodając, że Tagovailoa jest chętny do powrotu.

„Jest skoncentrowany na laserze”, powiedział McDaniel. „Jest w normalnym nastroju, ale nie traci uwagi w wykonywanym zadaniu”. „I właśnie to pokochałam w mężczyźnie. Dlatego udało mu się osiągnąć pewien sukces w zupełnie nowym języku i systemie”.

Tagovailoa porzucił protokół dotyczący wstrząsu mózgu w zeszły weekend, ale po raz pierwszy wrócił na poligon 12 października. Był nieaktywny z powodu przegranej w ostatnią niedzielę z Minnesota Vikings, ale od tego czasu był na uboczu i był obecny w obiekcie drużyny Dolphins. wstrząs.

McDaniel powiedział, że Tagovailoa „w pełni przyjął” swoją rolę kapitana w ciągu ostatnich dwóch tygodni i z powodzeniem pozwolił, by ta rola zastąpiła jego chęć grania.

„Wie, że musi być teraz dla graczy, którzy grają i przyczyniają się w taki sposób, w jaki może” – powiedział McDaniel. „Tak więc był bardzo pozytywny, ale mogę też powiedzieć, że pragnie braterstwa, koleżeństwa, rywalizacji.

„Dla wszystkich wokół niego było jasne, że przegapił coś, co naprawdę kochał. Wspaniale jest znaleźć go w nieznanej sytuacji dotyczącej zawodnika, którego trenujesz”.

McDaniel zauważył, że podczas trzech treningów Tagovailoa, które odbyły się w zeszłym tygodniu, przyjął rolę drugoplanową jako Skylar Thompson Przygotowany na początek i Teddy Bridgewater jako podstawowa kopia zapasowa.

McDaniel był szczególnie pod wrażeniem sposobu, w jaki Tagovailoa utrzymywał koncentrację pomimo zmiany w jego normalnej rutynie.

READ  Fani i firmy z DFW reagują na to, że przegapili możliwość zorganizowania finału Mistrzostw Świata 2026 – NBC 5 Dallas-Fort Worth

„To, co widziałem, to każda próba przygotowana do wypowiedzenia sztuki” – powiedział McDaniel. „Po tym, jak to powiem, tak jakby mówił to na asemblerze, a potem obserwował moment pomysłu i ruch stopy Skylera, podekscytowanie, gdy wykonywana jest idealna technika – ponieważ on dokładnie wie, jak to wygląda. przechodzisz przez cały trening, byłeś rozgrywającym, co oznacza, że ​​w sezonie NFL wykorzystujesz każdą chwilę, gdy wykroczenie się kończy. .

„Cóż, obserwowanie, że skupienie trwa przez całą praktykę, również świadczy o tym, że nie chodzi tylko o niego, o jego bezinteresowność, i dlatego ma wyjątkową aurę przywództwa, do której przyciąga ludzi, ponieważ jest prawdziwy, autentyczny i prawdziwy ”.

The Dolphins, pogrążone w serii trzech przegranych po rozpoczęciu sezonu od trzech zwycięstw z rzędu, odnotowały gwałtowny spadek ataku bez Tagovailoa na boisku. W ciągu pierwszych trzech tygodni sezonu Delfiny zajęły pierwsze i drugie miejsce w lidze pod względem punktów na prowadzenie i dodały odpowiednio przewidywane punkty ataku. Od tego czasu spadły na 28. miejsce w ofensywnej EPA i 29. pod względem punktów na prowadzenie.

Bridgewater i Thompson rozpoczęli mecze w miejsce Tagovailoa, ale zostali zmuszeni do opuszczenia swoich samotnych startów odpowiednio z powodu protokołu wstrząsu mózgu i kontuzji kciuka. Linia ofensywna delfinów Robert Hunt Po niedzielnym meczu powiedział, że kontuzje są „częścią pracy” dla NFL, aw poniedziałek dodał, że chociaż powrót Tagovailoa będzie motywujący, mają pracę do wykonania bez względu na to, kto gra w środku.

„Tiwa ona jest tua-twa jest naszym przywódcą” – powiedział Hunt. „To facet, który prowadzi show i bylibyśmy podekscytowani, że możemy go sprowadzić z powrotem. Ale dokładnie to, co powiedziałem – jeśli nie jest, a on jest kimś innym, nadal musimy wykonywać swoją pracę i próbować grać w tę grę i wygrywać gra.”

READ  Bucks zatrudnili Doca Riversa jako trenera dzień po zwolnieniu Adriana Griffina: Źródła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *