Po latach odrzucenia The Legend of Zelda może wreszcie być zestawem Lego

Dla wszystkich fanów Zeldy mogę potwierdzić, że kolekcja Zelda jest w produkcji. Nie wiem, czy ma to na celu wprowadzenie zupełnie nowego motywu, czy też jest to po prostu jednorazowy, ale jest przynajmniej jeden zestaw, który będzie miał 1920 elementów i będzie kosztował od 200 do 325 USD, może 250 USD. Jest to model 2 w 1 oparty na Wielkim Drzewie Deku. Gwoli wyjaśnienia, nie jestem fanem Zeldy i nigdy nie grałem w żadną z gier, więc tak naprawdę niewiele wiem o tym, co widziałem, poza tym, że opis zestawu, który dostałem, opisywał go jako Great Tree Deco .

Zestaw zawierał dwa zdjęcia, ponieważ dają one wystarczającą ilość elementów do wykonania dwóch kopii drzewa. Dla wyjaśnienia po stronie 2 w 1, wydaje się, że jest to ten sam model, który można załatać, aby wyglądał inaczej. Nie sądzę, żeby tak naprawdę to zrobili, abyś mógł zrobić oba drzewa i wyświetlić je razem, ponieważ jest tylko jedna podstawa. Jedno z drzew zostało specjalnie oznaczone jako zaprojektowane z gry Breath of the Wild, podczas gdy drugie pochodziło z Ocarina of Time. Nie znam ani jednego egzemplarza drzewa, które miało dziurę pod gałęziami i miało różowe kwiaty. Druga wersja nie miała otworu pod licem drzewa i zamiast tego miała zielone liście. Jakiekolwiek drzewo stworzysz, pojawi się na podstawie z logo Zelda.

W przypadku miniatur nie mają one numeru ani żadnych nazw, ale oba zdjęcia pokazywały te same trzy miniatury. Poznałem jednego z nich o imieniu Link, który ma krótkie nogi. Pozostałych dwóch małych figurek nie rozpoznałem, więc musiałem je wyszukać i wyglądają jak Link i Zelda z Breath of the Wild, ponieważ wyglądają tak ubrane na niebiesko. Jest też jasnoniebieska kula pokryta bielą z przezroczystą podstawką.

READ  Gracz Pokemon Go „wygina się” polując na Shadow Raid Mewtwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *