Jimmy Garoppolo poza sezonem prawdopodobnie rozstał się z 49ers, mówi Kyle Shanahan

SANTA CLARA, Kalifornia – Od ponad pięciu lat – Przez kontuzje, próby wymiany i wiele więcej – Gracze i rozgrywający San Francisco 49ers Jimmy’ego Garoppolo Zawsze znajdują do siebie drogę.

Ale gdy San Francisco zbliża się do kolejnego sezonu pełnego niepewności rozgrywającego, główny trener Kyle Shanahan dał jasno do zrozumienia w środę, że Garoppolo i Niners ostatecznie pójdą swoimi drogami.

Zapytany, czy istnieje jakikolwiek scenariusz, w którym Garoppolo mógłby wrócić do San Francisco w 2023 roku, Shanahan nie przebierał w słowach.

„Nie, nie widzę takiego scenariusza” – powiedział Shanahan.

W przeciwieństwie do zeszłego roku, kiedy Garoppolo miał jeszcze kontrakt, a Niners próbowali go wymienić, tym razem nie mieli takiej agencji. Garoppolo ma zostać nieograniczonym wolnym agentem w marcu, a 49ers nie mogą używać tagu, aby zachować swoje prawa.

Więc Shanahan i Niners pójdą dalej Brooke Purdy I Tri Lanca Jako rozgrywający kontraktowy, Shanahan powiedział w środę, że byłby zadowolony z przejścia do następnego sezonu.

Pierwszym zadaniem Purdy’ego jest opatrzenie zerwanego więzadła pobocznego łokciowego w prawym łokciu. Purdy miał więcej badań obrazowych łokcia we wtorek po południu i chociaż nie podjęto jeszcze decyzji, czy będzie miał rekonstrukcję (operacja Tommy’ego Johna), czy naprawę (zabieg wewnętrzny), dyrektor generalny John Lynch wskazał, że sprawy idą w dobrym kierunku. kierunek ostatni.

Naprawa byłaby dobrą wiadomością, ponieważ oznaczałaby krótszą rekonwalescencję dla Purdy’ego, co pozwoliłoby mu wrócić na boisko w pobliżu rozpoczęcia obozu treningowego pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

„Pozytywną wiadomością jest to, że wydaje się, że dobrze ustalono, że właściwe podejście to takie, które zajmuje około sześciu miesięcy” – powiedział Lynch. „Teraz wszyscy też powiedzą, że nigdy nie wiesz, dopóki tam nie wejdziesz. Każdy chirurg powie ci to podczas każdej operacji. Zawsze lubisz wchodzić, aby dokładnie zobaczyć… Oni po prostu kontynuują ten proces, ale najwyraźniej jesteśmy zachęceni spekulacjami, że właśnie tam się wybierają”.

READ  The Rays mają zwariowany dress code i historyczną passę zwycięstw

Jeśli Purdy wybierze ulepszoną naprawę chirurgiczną z wykorzystaniem szyny wewnętrznej, aby wzmocnić więzadło podczas rekonwalescencji, będzie mógł rozpocząć rehabilitację już trzy miesiące po zabiegu z całkowitym oczyszczeniem po 6 miesiącach.

„To była najfajniejsza rzecz, jaką mogłem usłyszeć” — powiedział Shanahan. „Gdy minęły trzy miesiące, rozpoczynają rehabilitację, powoli odbudowując ramię, a po sześciu miesiącach jest ono ponownie wypełniane”.

Lance powiedział we wtorek, że do końca tego tygodnia powinien wyjść z buta ze względu na chirurgicznie naprawioną prawą kostkę, z szansą na upuszczenie go na czas zorganizowanych zajęć zespołowych w maju.

Shanahan wskazał w środę, że ten harmonogram jest możliwy, chociaż Lance może nie robić wiele w częściach programu poza sezonem przed rozpoczęciem OTA.

„Wygląda na to, że będzie bardzo blisko fazy pierwszej, fazy drugiej” – powiedział Shanahan. „Mam nadzieję, że ułatwimy mu pracę w branży wiertniczej i podobne rzeczy, a przez OTA będzie mógł iść”.

Jeśli chodzi o to, jak pozycja rozgrywającego może się zmienić, Shanahan powiedział w środę, że jeszcze o tym nie myślał, zauważając, że w tej chwili nie ma wiele do omówienia, ponieważ tylko liczby Lance’a będą dostępne dla wszelkich prac terenowych przed zgrupowaniem.

Shanahan przyznał, że Niners będą musieli w jakiś sposób dodać kolejnego rozgrywającego, ale nie wyglądało na to, że on i 49ers będą szukać wielkiego nazwiska na to stanowisko.

„Wiem, że mamy teraz dwóch debiutantów w naszym zespole i myślę, że możemy wygrać z nimi dwoma” – powiedział Shanahan. „Więc kiedy masz taką sytuację, nie masz ochoty się rozglądać”.

Inne wnioski Shanahana i Lyncha ze środowej konferencji prasowej kończącej sezon to:

• Pomimo uporczywych plotek o tym, że prawdopodobnie odejdzie z telewizji lub innej pracy, Lynch powiedział, że zamierza pozostać na swoim stanowisku w San Francisco.

READ  Czwartkowa nocna piłka nożna: Kowboje robią wystarczająco dużo, by pokonać niedożywionych Tytanów 27-13

„Mam zamiar tu być” — powiedział Lynch. „Naprawdę to robię. Jestem zdeterminowany, aby to zrobić i świetnie się przy tym bawię, i jestem zdeterminowany, aby znaleźć sposób, aby stać się trochę lepszym”.

• Po zakończeniu leczenia Trenta Williamsa34, przemawiając we wtorek, ostatecznie nie zamknął drzwi na emeryturę poza sezonem.

Ale Shanahan uważa, że ​​był to bardziej wynik zmęczenia Williamsa pod koniec długiego sezonu niż realistyczna okazja, którą mógł nazwać.

„Nie przeczytałem jego słów, ponieważ było to dla niego ważne” – powiedział Shanahan. Wiem, że Trent kocha piłkę nożną. Wiem, że w jego wieku jest to bardzo trudne, ale w każdej sytuacji robisz to, co robisz przez długi czas i koniec. Ale byłbym zaskoczony, gdyby Trent zakończył karierę za kilka tygodni. „

• O zbliżającym się przedłużeniu kontraktu na stronę defensywną Nicka BosęLynch wskazała, że ​​będzie grać w podobny sposób, jak to się robi z graczami takimi jak boczni obrońcy Freda Warneraodbiorca Debo Samuel i wąski koniec Jerzego Keitlaco oznacza, że ​​transakcja może zostać sfinalizowana dopiero w pobliżu rozpoczęcia obozu treningowego.

„Myślę, że mamy naprawdę dobre osiągnięcia” – powiedział Lynch. „Przyjrzałem się ostatnim pięciu latom… aby nasi gracze skończyli. Ale to wymaga czasu, cierpliwości, wytrwałości, a my wykorzystamy to na naszą korzyść”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *