Zwycięzcy i przegrani w ostatecznym terminie handlowym NFL: delfiny i wikingowie huśtają się w wielkich okazjach, ponieważ przodują Packers i Rams

Kiedyś przeoczona część kalendarza, zbliżający się termin ligi stał się jednym z najbardziej szalonych i najważniejszych momentów sezonu NFL. Tegoroczny termin handlowy nie zawiódł, 12 graczy zostało sprzedanych w terminienajwiększa liczba w ciągu ostatnich 30 lat.

Która drużyna pobiła swoje szanse na wygranie Super Bowl LVII? I odwrotnie, jakie zespoły mogły wyjść z wyścigu o tytuł? Poniżej przedstawiamy odpowiedzi z naszymi zwycięzcami i przegranymi w ostatecznym terminie.

Miami wysłało Denver w pierwszej rundzie w 2023 r., selekcję w czwartej rundzie w 2024 r. iz powrotem Chase Edmonds. The Dziki koń Został dodany w piątej rundzie 2025 roku jako część umowy, która wysłała Chubba do South Beach. Wraz z przejęciem Chubb, Dolphins ma zawodnika, który ma już 5,5 worków i dwa wymuszone faule w tym sezonie. Dodanie przez Chubba i tak już utalentowanej obrony – w porównaniu z atakiem, który poczynił duże postępy – powinno wystarczyć, aby zakończyć sześcioletnią suszę w play-off Miami.

Po odejściu Edmunda Dolphins nabyło 49 graczy, uciekając Jeffa Wilsona w zamian za wybór w piątej rundzie w 2023 r. przed terminem. Ten ruch sprawia, że ​​Wilson wraz ze swoimi byłymi kolegami z drużyny 49 graczami zastąpi Raheema Mosterta, który jest na dobrej drodze do swojego najlepszego sezonu, a także trenera Mike’a McDaniela, który był ofensywnym koordynatorem Wilsona i Mosterta w San Francisco. Delfiny były agresywne i miały dużą szansę się opłacić.

Przegrany: Green Bay Packers

Pakowaczom wyraźnie brakowało szerokiego odbiornika, aby uzyskać efekt, a wraz z upływem terminu handlu sytuacja się nie zmieniła. Jako CBS Sports NFL Insider Josina Anderson wspomniała, Packers prawdopodobnie zaoferowaliby Chase Claypool najlepszą ofertę, dając Aaronowi Rodgersowi bardzo potrzebną pomoc przy odbiorniku. Zamiast tego Niedźwiedzie rzuciły się i złapały Claypoola, ponieważ Packers nie zdołali zdobyć jego ani żadnego innego odbiorcy, o którym mówiono, że był w bloku handlowym. Rodgers nadal byłby zadowolony z legionu przyjmującego, który miał problemy z wypełnieniem butów Davante Adamsa.

Portret głowy

Wikingom udało się zdobyć utalentowanego tight end’a – TJ Hockensona – od rywala w zespole. Wcześniej wybrany numer 8, nie mniej. I zrobili to bez rozbijania banku, wysyłając przyszłe typy z drugiej i trzeciej rundy do Detroit z otrzymaniem przyszłych typów z czwartej rundy (w tym z warunkowego wyboru z 2024 r.) w ramach umowy.

READ  Jak „chorobliwa presja” Evertonu sprawiła, że ​​Brighton wyglądało jak popowy program

Kupując Hockensona, Wikingowie umocnili swoją pozycję jako jeden z najlepszych zespołów w NFC i prawowitego pretendenta do reprezentowania Konferencji podczas Super Bowl. Hockenson wnosi kolejny element do ofensywy Wikingów, który obejmuje również Justina Jeffersona, Adama Thielena, Dalvina Cooka i Kirka Cousinsa.

Giants wykonali kilka telefonów, ale ostatecznie dotrzymali terminu. Brak ruchu w Nowym Jorku musiał być rozczarowaniem dla fanów Giants, biorąc pod uwagę zaskakujący start zespołu 6-2. Fani Giants mogą nie być na długo na niebiesko, ponieważ dyrektor generalny Joe Schoen powiedział po terminie, że rozważy przywrócenie Odella Beckhama Jr.

Portret głowy

Po prostu patrz, jak 49ers wygrywają barany W ostatnią niedzielę, gdybyście chcieli ocenić komercyjną akwizycję Christiana McCaffreya przez zespół. Poprzedni lamparty All-Pro running back stał się czwartym graczem od czasu fuzji w 1970 roku, który rzucał, łapał i biegał po przyłożenia w tej samej grze.

Dodanie McCaffreya – co faktycznie miało miejsce ponad tydzień temu, ale technicznie nastąpiło w terminie – stawia 49ers w pozycji, która wygra NFC West nad rywalami z Los Angeles, Arizony i Seattle. Fakt, że 49ers nie musiał rezygnować z wyboru McCaffreya w pierwszej rundzie, jest kolejnym elementem okładki GM Johna Lyncha.

Pomimo stanowiska Jerry’ego Jonesa, Cowboys nie zarobili wiele przed terminem. Odbiornik był pozycją, którą Cowboys prawdopodobnie umocnili, ale Cowboys nie zawarli umowy i będą nadal iść naprzód, a CeeDee Lamb i Noah Brown prowadzą przewód odbiorczy. Pojawił się raport, że zespół był Blisko dodania szefów kuchni brandyAle problemem były pieniądze.

Fakt, że Cowboys nie zawarli umowy w wyznaczonym terminie wskazuje, że Jones & Co. wierzy, że Michael Gallup będzie miał lepszą drugą połowę sezonu, ponieważ kontynuuje pracę w drodze powrotnej z operacji ACL.

Portret głowy

Mam nadzieję, że Bears zyskały wartość dla graczy – Roquana Smitha i Roberta Quinna – o których wszyscy wiedzieli, że nie są już częścią przyszłości Bears. Ale fakt, że się do tego sprowadza, nie jest dobry dla Bears, którzy rozstali się z jednym z najlepszych wewnętrznych graczy NFL i podawczym boosterem, który w ciągu kilku dni wydostał się z 18.5. .

READ  Harmonogram 49ers 2022 wydany: Harmonogram jest ustawiony na sukces na początku sezonu

Niedźwiedzie wykorzystali drugą rundę, którą otrzymali w handlu Smithem, aby zdobyć Chase Claypool, utalentowanego, ale słabszego gracza w ciągu dwóch lat spędzonych w zespole Steelers. Fakt, że niedźwiedzie zatrzymały rywala Pakowacze Ktokolwiek zdobędzie Claypool, sprawi, że Chicago zostanie zwycięzcą w terminie.

Przegrany: Los Angeles Rams

49ers pokonali Barany w wyścigu spadkowym z Christianem McCaffreyem. Los Angeles ostatecznie nie zrobiło nic w terminie, co oznacza, że ​​Barany będą musiały polegać na swoim obecnym składzie, aby wydostać się z dziury, w której się znajdują. Los Angeles, 3-4 po przegranej w ostatnią niedzielę, potrzebuje kilku ulepszeń pozycyjnych, w tym na linii ofensywnej, odbierającego i bekhendowego.

Mówiąc o wycofywaniu się, Rams nie mógł poradzić sobie z Cam Akers przed upływem terminu – stracona okazja, ponieważ współpraca Akersa z zespołem wydaje się dobiegła końca.

Baltimore wykorzystuje ten moment, aby wycofać się w Azji Północnej, gdy zyskuje na popularności w potężnych salach konferencyjnych Buffalo i Kansas City. The Ravens mają płodnego gracza w Roquan Smith, jednocześnie sprawiając, że Bears nadal wypłacają większość jego pensji w wysokości 5,408 miliona dolarów (Baltimore ma kłopoty za jedyne 575 000 dolarów z pensji Smitha w 2022 r.).

Kruki dostają 25-letniego rozgrywającego, który dostał cios w środku swojej potęgi. Smith ma już 83 wślizgi, 2,5 worka i dwa przechwyty w tym sezonie.

Kontuzja Chidubi Ozziego, której doznał w poniedziałek wieczorem, powinna była zmusić Bengalczyków do próby zamiany narożnika w wyznaczonym terminie. Cincinnati nie tylko nie tylko zaspokoiło swoją nową potrzebę, ale także nie spełniło dwóch innych potrzeb, które zostały wykorzystane podczas poniedziałkowej porażki w Cleveland.

Z Ja’Marr Chase na co najmniej kilka następnych gier, Bengalczycy mieli postarać się o innego rozgrywającego do ataku, niezależnie od tego, czy jest to weteran, czy wszechstronny zawodnik. Cincinnati mogło również skorzystać z ulepszenia z przodu po tym, jak Joe Burrow został zwolniony pięć razy wcześniej. brązowy’Obrona.

READ  Daniel Snyder rozważa „potencjalne transakcje” przywódców Waszyngtonu

Niedawne przejęcie Roberta Quinna przez Orły utwierdziło fakt, że Filadelfia zagra all-in po starcie 7-0. Chociaż nie dostał luzu w swoim debiucie w Eagles, Quinn był częścią defensywy, która dręczyła początkującego rozgrywającego Steelers, Kenny’ego Picketta, trzymając Pittsburgh zaledwie 13 punktami. Oprócz swoich namacalnych umiejętności, Quinn dodaje przywództwo do obrony młodych i utalentowanych Orłów.

Denver nie był w stanie przeforsować transakcji na korzyść Jerry’ego Judy’ego lub KJ Humlera, pomimo deklarowanego zainteresowania obydwoma graczami. Broncos przegapili również okazję do dodania głębi pośrodku za Russellem Wilsonem. Rozgrywający Pittsburgh, Mitch Trubesky i Mason Rudolph, mieli sens dla Broncos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *