Podsumowanie „Kawaler”: wszyscy kochają Claytona

Odcinek miast rodzinnych BSC Jest wyjątkowy w każdym sezonie, ponieważ jest to jedyny sezon, w którym sprawy są trochę poza kontrolą serialu. Po siedmiu epizodach umiejętności starannego organizowania środowisk i wybierania każdej osoby, która wejdzie do tych środowisk, BSC Zmuszony jest do filmowania w obcych domach i uchwycenia reakcji ludzi, których nigdy nie pokazał wydział aktorski. każdy uczestnik BSC Został wybrany ręcznie, ponieważ byłby dobrym telewizorem, ale w jej rodzinnym mieście BSC Muszą radzić sobie ze swoją rodziną, która może wyglądać lub zachowywać się jak –inhalacja!Zwykli ludzie.

Spektakl zazwyczaj próbuje zaimponować wątkom wątków z tych potencjalnych zwykłych rodzin: Czy istnieje wewnętrzna rozbieżność, którą można wykorzystać w dramacie? Czy czyjś ojciec przerażająco chroni swoją córkę? Często w tych próbach serial odnosił sukcesy. Ale innym razem, jak na przykład w poniedziałek wieczorem, zawodzą sromotnie. Rodzina Suzy kocha Claytona. Rodzina Siren kocha Claytona. Rodzina Gabi Lubi Claytona. Jest dość nieszkodliwym facetem o dużych mięśniach i szerokim uśmiechu. W domu po domu Clayton po prostu się śmieje i dobrze się bawi.

Jednak odcinek buduje dramat kluczowej konfrontacji między ojcem Claytona a ojcem Rachel, który podobno jest niegrzeczny i złośliwy dla wszystkich przyjaciół Rachel. Najwyraźniej zaproponował, że poderwie ostatniego chłopaka Rachel, co sprawiło, że Rachel modliła się, by jej ojciec został „ucywilizowany” z Claytonem.

Potem przychodzi konfrontacja i… W porządku! Ojciec Rachel pyta, czy Clayton byłby skłonny przeprowadzić się, gdyby kariera Rachel jako pilota tego wymagała, a Clayton odpowiada, że ​​jest pewien. Ojciec Rachel pyta o dziwność spotykania się z kilkoma kobietami, co prowadzi do najbardziej wnikliwej odpowiedzi Claytona: przyznaje, że nieuchronnie „zraniłby kogoś” z powodu tego, jak silne były jego cztery związki. Kiedy tata Rachel przezwycięża niezwykłą naturę swojej córki zakochującej się w programie telewizyjnym, wszystko jest w porządku. Powiedział Claytonowi, że jeśli pod koniec nocy będzie zadowolony ze związku, uściśnie dłoń Claytona i poklepie go po ramieniu, gdy będzie wychodził. I rzeczywiście, gdy Clayton odchodzi, ojciec Rachel dostarcza, z BSC Używanie restartu w zwolnionym tempie w kombinacji uścisk dłoni/ramię, tak jakby była to gra za 3 punkty.

READ  HBO Max w dół? Automatyczne monity o pomoc w grze House of the Dragon Premiera

Dramat dobiega końca: Clayton mówi Jessemu Palmerowi przed różową imprezą, że „zakochuje się w tych czterech kobietach o różnych cechach”, co jest dość dużą sprawą, ponieważ nie sądzę, by serial pozwalał na poligamię. Kiedy Clayton pokonuje Sirene pod koniec odcinka z poniedziałkowej nocy, jest to druzgocące i nieco trudne do zrozumienia. Clayton nie potrafi wyjaśnić, dlaczego rzucił Siren, a Siren też tego nie rozumie. Ale musi się kogoś pozbyć.

Relacje Claytona są tak gładkie i nijakie, że trudno powiedzieć, kto naprawdę się wyróżnia lub ujemnie. Poniedziałkowy wieczór dał nam odcinek reality TV, który wygląda trochę jak rzeczywista rzeczywistość. Właśnie widzieliśmy mężczyznę siedzącego w salonie, popijającego przyzwoitą ilość wina, czekającego na czas rodzinny ze swoimi rodzicami. Nie było to szczególnie zabawne, ponieważ wszyscy tego doświadczyliśmy. Ale ta naturalna przerwa podkreśla absurdalny charakter tego, co nadchodzi — kiedy rzeczywistość wraca do reality TV i musi zniszczyć życie niektórych ludzi, ponieważ takie są zasady. Nie mogę się doczekać!

Najlepsze rozwiązanie: urocze tagi

Tegoroczne daty w rodzinnym mieście zabrały Claytona do trzech z 50 największych miast w USA – Virginia Beach, Denver i Oklahoma City – a także do Orlando. Teraz wiem, o czym myślisz: Nie mam pojęcia, jak wygląda którekolwiek z tych miast. Z wyjątkiem replik bajkowych zamków w parkach rozrywki w Orlando, prawdopodobnie nie możesz sobie wyobrazić ani jednego budynku lub punktu orientacyjnego w Virginia Beach, Denver, Oklahoma City lub Orlando. Nie oznacza to, że są to złe miejsca dla milionów ludzi, którzy tam mieszkają – ale że stwarzają dla nich problem BSC, który desperacko poszukuje niezapomnianych miejsc do nadrobienia dla widzów. (Nigdy nie zapomnę obejrzeć) licencjackie Sesja makijażu przed Sunsphere w Knoxville, Tennessee.)

READ  Drea de Matto uratował dom przed przejęciem dzięki pieniądzom OnlyFans

I dlatego BSC Wzięła sprawy w swoje ręce. Na dwóch randkach Clayton odkrywa przyrodę ze swoimi potencjalnymi partnerami: Na Florydzie zabiera Rachel Clayton na wycieczkę kajakiem po czystym dnie, aby pokazać mu przerażające zwierzęta Florydy, które nie współpracują. (Widzą pająka – nie ma portali). W Denver Gabe i Clayton wybierają się na wędrówkę u podnóża Gór Skalistych. I jak los będzie, Obie Wycieczki mają znaki wskazujące na lokalne atrakcje przeznaczone dla miłości. Gabe i Clayton znajdują w górach Propozycję Rockową, a Rachel i Clayton opisują Całujące Drzewo w Claremont na Florydzie, które na szczęście znajduje się w pobliżu Lovers Beach.

Zauważysz, że obie romantyczne kryjówki są oznaczone słowami namalowanymi na deskach i że deski wydają się być w bardzo dobrym stanie. Farba też wygląda na nową! Propozycja Rock Board wydaje się nie mieć wpływu na zimy w Górach Skalistych, a Kissing Tree Board nie wydaje się, aby spędziła lata na przetrwaniu wrogiej wilgoci Florydy.

Gabe i Rachel zachowują się tak, jakby pary w ich rodzinnym mieście były w tych romantycznych miejscach od pokoleń. I myślę, że to może być prawda, chociaż Google nie pokazuje żadnych wyników dotyczących propozycji rocka z Denver ani pozornie słynnego Claremont Kissing Tree. (Znalazłem Ta obszerna lista dobrych miejsc do zaproponowania w Koloradoco usuwa Propozycja Rock). Legowiska tych kochanków mogły pozostać ukrytymi tajemnicami romantycznych skłonności, tylko ze względu na licencjackie Zawodnicy, na których można się natknąć podczas spotkań w rodzinnym mieście. Albo to, albo ktokolwiek na licencjackie Pracownicy zdali sobie sprawę, że mogą stworzyć lokalne punkty orientacyjne o tematyce miłosnej podczas jednej wycieczki do Home Depot. Gdyby zrobili tylko jedną płytę, nie zauważyłbym – ale zniknęły trzy panele.

Mam nadzieję, że to stanie się nowe licencjackie Tradycja – Nie mogę się doczekać przyszłorocznego licencjata, aby dostać się do słynnych lokalnie Makeout Caves of Cincinnati czy Handjob Hill w Phoenix.

Najlepszy członek rodziny: Dziadek Gabby

Oprócz tego, że najlepiej oddają rzeczywistą rzeczywistość, odcinek Hometowns jest również okazją dla kogoś związanego z licencjackie Wyścigówka, która zdobyła sławę krótkich stuleci. Będziesz pijaną matką? Nadopiekuńczy ojciec? Brat wyraźnie pomyślał że oni Warto zwrócić uwagę na reality TV?

Opcje były niewielkie w poniedziałkowy wieczór. Mężny wysiłek podjął bardzo przystojny brat Siren i przyjaciel Rachel, którego nie pociągali mężczyźni, ale powinienem oddać trofeum dziadkowi Gabe’a. Nazywa Gabe’a „milutkim dingbatem” i używa komicznego idealnego wyczucia czasu, by powiedzieć Gabe’owi, że uważa, że ​​Clayton jest „pełen gówna!” Zanim przyznał, że naprawdę go kocha. Moją ulubioną częścią było to, że powiedział, że jeśli Gabe nie będzie w stanie wymyślić, jak sprawić, by ich związek działał, będzie ją prześladował po swojej śmierci – na co Gabe ładnie odpowiedział, że pokocha ją, jeśli będzie ją ścigał , bez względu na sytuację. (Wielkie uczucie! Chcę delikatnie nawiedzać moją rodzinę po śmierci!)

Poczucie humoru Gabby uczyniło ją najlepszą postacią sezonu. Jestem teraz w całej jej rodzinie.

Najlepszy moment: już kochany prawdziwa miłość

Punktem kulminacyjnym stosunkowo spokojnej nocy? BSC Przychodzi, gdy Gabe jest zaskoczony przez swojego ojca. Nie spodziewa się zobaczyć swojego ojca, ponieważ jego długoletni partner walczy z rakiem, a on raczej nie chce dać jej COVID-19, siedząc w pokoju z mężczyzną, który lata dookoła świata z kilkoma kobietami. Ale w środku spotkania Clayton z jej rodziną Gabe słyszy, jak ktoś robi zamieszanie na zewnątrz, w kółko dmucha klaksonem samochodowym. To jej ojciec stoi na ulicy z ciągiem znaków mówiących Gabe’owi, jak bardzo ją kocha i że ma nadzieję pewnego dnia spotkać Claytona. Przepraszamy każdego fana Boba Dylana, ale wszyscy wiemy, co miał na myśli: ta słynna scena prawdziwa miłość. ty Poznaj jednego!

I muszę powiedzieć: dziękuję, BSCw celu przekonwertowania pliku prawdziwa miłość Scena w czymś znaczącym. Z jakiegoś powodu nasza kultura zignorowała rzeczywistą fabułę prawdziwa miłość I ta scena zamieniła się w twórczą deklarację miłości. To zrozumiałe, bo plik „Sztuka prawdziwa miłość Prawie kilkanaście historii, w większości smutnych O tym, jak Brytyjczycy radzą sobie z trudnymi związkami w Boże Narodzenie. („Szczęśliwi” to między innymi mężczyzna oświadczający się swojej pokojówce, która nie mówi tym samym językiem, oraz premier Wielkiej Brytanii, który wywołał międzynarodowy konflikt ze Stanami Zjednoczonymi, ponieważ jest afrodyzjakiem dla swojego doradcy). Pytanie dotyczy Ricka Grimesa, futurystycznego, obsesyjnego łowcy zombie, z żoną swojego najlepszego przyjaciela, granego przez Keirę Knightley. Doszedł do punktu, w którym nie spotyka się już ze swoim najlepszym przyjacielem, ponieważ nie może być przy niej. Zamiast tego siedzi w domu płacząc i wychodzi na nawiedzony domowy film, który nakręcił Keira na ich ślubie. (Okej, ta ostatnia część jest założeniem, ale film daje ci wiele powodów do tego.) Następnie, w rzekomo romantycznej scenie, o której mowa, jego obsesja zostaje przeniesiona na wyższy poziom i pojawia się w jej domu w Wigilię, by wyznać swoją miłość. Znaki, aby mógł milczeć, ponieważ nie chce, aby jego najlepszy przyjaciel wiedział, że obecnie wyznaje miłość swojej żonie. Bardzo źle!

BSC Ale replika? To jest naprawdę słodkie. Gabe wybucha płaczem na widok jej ojca, który równoważy miłość do córki z poświęceniem, aby zapewnić bezpieczeństwo partnerowi. Chwila ta jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek poważnych uczuć, jakie można mieć w związku z czymś takim jak np. przyjaciel zdradzający żonę innego przyjaciela.

Słynne znaki Ricka Grimesa głoszą, że w Boże Narodzenie mówisz ludziom prawdę. Ale to się rzadko zdarza BSC, serial, w którym ludzie twierdzą, że się zakochali, zanim zerwali zaraz po zakończeniu sezonu. Ten klip z Gabe i jej tatą był jednak czymś, co rzadko widywano w tym programie: miłość! Naprawdę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *