Podsumowanie plotek: AEW Talent Exodus, Buddy Matthews Future, McIntyre & Cross i wiele więcej!

Spekulowanie na temat plotek na temat profesjonalnego wrestlingu jest ulubioną rozrywką wielu fanów, być może ustępującą jedynie rzeczywistemu oglądaniu meczów. W tej codziennej rubryce przyjrzymy się najnowszym plotkom wywołanym przez profesjonalny młyn plotek wrestlingowych.

Ważne przypomnienie: plotki to tylko plotki. Nic z tego nie zostało potwierdzone jako fakt, to po prostu krąży wokół profesjonalnego młyna plotek wrestlingowych. Śledzimy dokładność plotek w cotygodniowej funkcji o nazwie Rumor Look Back, którą możesz znaleźć tutaj. Pamiętaj, weź to wszystko z przymrużeniem oka.

Dzisiejsze plotki:

  • Dave Meltzer W odpowiedzi na pytanie, czy powinniśmy spodziewać się masowego odejścia talentów AEW, zwłaszcza z NXT, powiedział: „Wygląda na to, że teraz jest ich niewielu”. Wyjaśnił, że nie sądził, że będzie to masowy exodus, ale „wydaje się, że kilku z nich chce odejść”.
  • Wybierz walkę Ma źródła, które mówią im, że istnieje przekonanie, że Buddy Matthews może wychodzić z AEW, a w zeszłym tygodniu szał Zapisanie się może być jego ostatnią nocą w firmie.
  • Oprócz tego, że Drew McIntyre zajmuje się zatruciem pokarmowym, walczący Mówi jego klip z włączonym Carrion Cross Powalanie Wystąpił błąd, gdy papier flash nie działał zgodnie z przeznaczeniem i musieli szybko coś zmienić. Mówią, że wszystko po tym było improwizowane.
  • The Biuletyn zapaśniczy Mówi, że WWE od jakiegoś czasu mówi o promowaniu Gigi Dolina i Jacy Jayne do głównego rosteru.
  • W tym tygodniu biuletyn zawiera również informację o dużej kontuzji. Została ranna na zewnątrz, ale uważa się, że jest nieznaczna. Jest na liście do powrotu w przyszłym tygodniu.

Jeśli słyszałeś jakieś ciekawe plotki, które chciałbyś dodać, możesz je zamieścić w sekcji komentarzy poniżej. Pamiętaj tylko, że są to plotki i nie zostały potwierdzone jako fakt, więc proszę, potraktuj to jako takie. I sprawdź cotygodniowe plotki, spójrz wstecz tutaj Aby śledzić, jak prawdziwe są plotki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *