Podział klas baseballu HOF 2024; Jaka jest najbliższa rzecz, na którą rodzina królewska mogłaby zwrócić uwagę w handlu?

To jest cyfrowa wersja biuletynu Windup. Zarejestruj się tutaj, aby codziennie rano otrzymywać te treści bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.

Nasza klasa Hall of Fame! Przyglądamy się także poszukiwaniom przez rodzinę królewską historii baseballu bliższej historii oraz nowemu domowi Rhysa Hoskinsa. Jestem Levi Weaver i Ken Rosenthal – witajcie w Windup!


Beltre, Mauer i Hilton zostali wybrani do HOF

Ostatecznie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami: jeden niewątpliwy facet i garstka facetów balansujących na granicy 75-procentowego progu wpisu do Baseball Hall of Fame. Kiedy we wtorek oficjalnie ujawniono wszystkie karty do głosowania, wzięło w nim udział trzech (Adrian Beltre, Todd Helton i Joe Mauer), a także trzech innych – Billy Wagner (73,8 procent), Gary Sheffield (63,9 procent) i Andrew Jones (61,6 procent) – ponieśli porażkę z niewielką przewagą.

Miałem zaszczyt relacjonować Beltre'a podczas jego ostatnich trzech sezonów w Rangersach. Zrobiłem, co w mojej mocy, aby opisać, jak to jest oglądać jednego z największych wszechczasów – i jedną z najbardziej wyjątkowych postaci w grze – dzień po dniu ćwiczącego swoje rzemiosło. Spoiler: To było inspirujące

Mauer był największą niespodzianką roku. Początkowo istniało przeczucie, że w końcu wygra, ale niewielu spodziewało się, że zostanie rekrutem w pierwszym głosowaniu. Uzyskał przewagę czterema głosami, 76,1 procent, dołączając do Johnny'ego Bencha i Ivana „Pudge'a” Rodrigueza jako jedynych zwycięzców wybranych w pierwszym roku głosowania.

Hilton pozostawał w tyle za Mauerem na początku, ale ostatecznie go wyprzedził, uzyskując 79,7 procent głosów. Hilton jest pierwszym draftem, który przez całą swoją karierę gra w drużynie Rockies i jak zauważa Tyler Kepner: „… Tylko Stan Musial i Ted Williams mogą mu dorównać we wszystkich ważnych kategoriach: średnia odbijania (0,316), procent trafień (0,414) i procent uderzeń (0,539).

Jeśli chodzi o Wagnera i Jonesa, ich szanse w przyszłym roku wyglądają… raczej obiecująco? Jason Stark ma tu więcej kontekstu (i więcej analiz), ale rok 2025 będzie dziesiątym i ostatnim rokiem Wagnera w głosowaniu. Podobnie jak w przypadku Sheffield w tym roku, jeśli nie otrzyma głosów pisarzy, aby go włączyć, konieczne będzie głosowanie Komisji Weteranów. WIĘCEJ GALERII SŁAW: Tyler Kepner przygląda się zwycięzcom World Series, którzy nie mają. Grant Brisby, wśród wszystkich członków Sali, wykorzystuje wybór Mauera do obrony Bustera Poseya. Dlaczego nie przyjrzeć się głosowaniu w 2025 r.?


Notatnik Kena: Royals chcą zacieśnić wymianę handlową

Devin Williams był w dobrej kondycji finansowej dla Royals, dopóki Aroldis Chapman nie podpisał kontraktu z Buccaneers. (Penny Siu/USA Today)

W okresie pozasezonowym Royals wydali 105 milionów dolarów na sześciu wolnych agentów, w szczególności na praworęcznego Setha Lugo i praworęcznego Michaela Wachę. Pozostają jednak otwarci na dodanie kolejnego elementu – zamknięcia.

READ  Rafael Nadal wycofuje się z Wimbledonu z powodu kontuzji, posyłając Nicka Kyrgios prosto do finału

Według źródła zaznajomionego z ich poglądami, biorąc pod uwagę fakt, że rynek wolnych agentów jest prawie wykluczony, rodzina królewska wolełaby dokonać transakcji. problem? Rynek ten jest także słaby pod względem potencjału.

Wydaje się mało prawdopodobne, że Brewers sprzedają Devina Williamsa, MVP Ligi Narodowej w latach 2020 i 23. Biorąc pod uwagę niewielką szansę, że Guardians przeniosą Emmanuela Clase’a, głównego lidera ligi pod względem oszczędności z ostatnich dwóch sezonów, prawdopodobnie nie wyślą go do zawodnika AL Central. Zapolowy Red Sox Kenley Jansen, który w 2024 roku ma zarobić 16 milionów dolarów, jest prawie na pewno zbyt drogi jak na gusta Royals.

Williams, który niedawno zgodził się na roczny kontrakt za 7 milionów dolarów z opcją klubową za 10,5 miliona dolarów na rok 2025, był w lepszej sytuacji finansowej. Gdyby Brewers pozyskali Aroldisa Chapmana, wolnego agenta, którym byli „poważnie zainteresowani”. Według Roberta Murraya z FanSidedByć może czuliby się komfortowo, wykorzystując dwuletnią kontrolę Williamsa nad klubem do zaspokojenia innych potrzeb.

Ale kiedy Chapman podpisał roczny kontrakt z Buccaneers za 10,5 miliona dolarów, umowa z Williamsem wydawała się mniej opłacalna. The Brewers brakuje wyraźnego wewnętrznego kandydata, który mógłby go jak najszybciej zastąpić. Ich późniejsze podpisanie dwuletniego kontraktu z pierwszym bazowym Rhysem Hoskinsem za 34 miliony dolarów było jak dotąd najsilniejszą wskazówką, że planują rywalizować.

Clase, który ma zagwarantowane 13 milionów dolarów na kolejne trzy sezony i dwie opcje klubowe o wartości 10 milionów dolarów na lata 2027 i 28, jest tańszy niż Williams. Jednak choć modus operandi Strażników polega na słuchaniu wszystkich graczy, z pewnością przywiązują dużą wagę do niedrogiej, wyrafinowanej kontroli przez kolejne pięć sezonów.

Tak więc na razie głównym kandydatem Royals do zawieszenia drużyny pozostaje Will Smith, z którym zespół podpisał roczny kontrakt za 5 milionów dolarów na początku sezonu poza sezonem.

Smith, który w lipcu skończy 35 lat, zdobył trzy tytuły World Series z rzędu z trzema różnymi zespołami. W zeszłym sezonie miał 22 na 27 szans na obronę, a przewidywany ERA na poziomie 3,35 będzie znacznie niższy od jego rzeczywistego wyniku wynoszącego 4,40. Jednak Rangersi zakończyli sezon z Chapmanem i Jose Leclerciem, a następnie Leclercem i Joshem Spursami w marszu po swój pierwszy tytuł World Series.

READ  Dostosowując się do życia MLB, Blake Sabol z Giants opowiada przezabawne spotkanie z fanami – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Podchodząc bliżej, członkowie rodziny królewskiej mogliby przenieść Smitha na bardziej ustawniczą rolę, wzmacniając tylną część swojej drużyny. Podjęcie takiego kroku nie będzie dla nich łatwe. Jednak nie uważają jeszcze, że sezon poza sezonem się skończył.


Kurczak (Craig Counsell) pracuje o północy

Prawdopodobnie słyszeliście już tę historię – magiczny moment miał miejsce w 1997 roku – ale zapomniałem, że nowy menedżer Cubs, Craig Counsell, był „kurczakiem”.

Cóż, prawdopodobnie jeszcze tego nie słyszeliście, więc podsumujmy to. Zaczyna się od rozmowy Richa Donnelly’ego, trenera trzeciej bazy drużyny Pittsburgh Pirates, ze swoją 18-letnią córką Amy podczas zawodów NLCS w 1992 r. Zapytałem go, co mówi, gdy zakrywa usta rękami, aby rozmawiał ze biegaczami bazowymi, a on zażartował, że tak nie jest. Musiał mówić szyfrem. „Kurczak biega w środku nocy„, improwizowała.

Nie dziwię się, że rodzina Donnellych zapamiętała to zdanie. Amy cierpiała wówczas na guza mózgu i zmarła w styczniu następnego roku. W takich okolicznościach te małe chwile radości stają się cenne. Donnellyowie nawet kazali wyryć symbol Amy na jej nagrobku.

W 1997 roku Donnelly grał w drużynie Marlins, której w 11. rundzie siódmego meczu niewiele brakowało do wygrania pierwszego World Series serii. Trzeci był Craig Counsell, którego niektórzy nazywali „Kurczakiem” ze względu na jego postawę odbijania.

Kiedy Edgar Renteria opuścił program, o północy (technicznie rzecz biorąc o 12:05, jeśli wierzyć wynikom, ale nie możemy pozwolić, aby to zepsuło tę historię), wyświetlono „Kurczaka”.

John Greenberg ma szczegóły i nowy punkt widzenia: gospodarz radia Danny Parkins z 670 The Score (siedziby radia Cubs) jest młodszym bratem zmarłego Brada Parkinsa, najlepszego przyjaciela Counsella od dzieciństwa.


Hoskins podpisuje kontrakt z Brewersem, zostawia dziedzictwo w Filadelfii

Rhys Hoskins często widywał Stellę Klotkowski, u której zdiagnozowano dystrofię mięśni obręczowo-kończynowych, i jej brata Jacka na meczach Phillies w Pittsburghu. Co roku odbywali wycieczkę do PNC Park, aby zobaczyć Hoskinsa. (dzięki uprzejmości rodziny Klotkowskich)

Zeszłej wiosny Rhys Hoskins miał zostać pierwszym bazowym drużyny Phillies, rozpoczynając ostatni rok swojego kontraktu przed przejściem do bezpłatnej agencji. Plany te pokrzyżowały się na tydzień przed dniem otwarcia, kiedy zerwał więzadło krzyżowe w krzyżu przednim, co kosztowało go cały ostatni sezon w drużynie, która go powołała w 2014 roku.

READ  Duke Blue Devils wyznaczyło Jaya Lucasa z Kentucky Wildcats na asystenta trenera męskiej koszykówki

Teraz udaje się do Milwaukee na mocy dwuletniego kontraktu wartego 34 miliony dolarów. Podpisanie daje Brewersom praworęczny kij z poważnym popem; Ma na swoim koncie 148 home runów w 667 meczach w dużej lidze. Tak, zamachy i pudła są realne (689 strikeoutów), ale jego dobre oko łagodzi je — ma na koncie 388 spacerów (z czego 119 miało miejsce w 2019 r., kiedy prowadził ligę w tej kategorii). Jego procent bazowy w karierze wynoszący 0,353 jest całkiem akceptowalny dla gościa z procentem uderzeń wynoszącym 0,492.

To daje w sumie OPS w karierze na poziomie 0,846 (nie ignorujcie mnie, że te dwie liczby się nie zgadzają – to kwestia zaokrąglenia czwartej liczby w górę), co powinno znacznie pomóc zespołowi, w którym grał Willie Adams liderem w zeszłym roku z 24 home runami. Od debiutu w 2017 roku Hoskins tylko dwukrotnie strzelił mniej niż 27 goli: w swoim debiutanckim roku, kiedy strzelił 18 goli w zaledwie 50 meczach, oraz w 2020, kiedy strzelił 10 goli w sezonie obejmującym 60 meczów. To wciąż brzmi bardziej jak postapokaliptyczny sen z gorączki niż rzeczywistość.

Podczas gdy drużynie Phillies może brakować jego ofensywnej produkcji, innym mieszkańcom Doliny Delaware będzie brakować Hoskinsa z zupełnie innego powodu. Matt Gelb stworzył piękną historię o pracy Hoskinsa z dziećmi chorymi na dystrofię mięśniową.


Uściski dłoni i przybicie piątki

Jeśli nie wiesz, w jakim kierunku zmierza drużyna Boston Red Sox, nie jesteś sam. Brett Giroli przedstawia to wszystko tutaj, wyjaśniając, że przywódcy w Bostonie muszą wybrać przesłanie i się go trzymać.

Kiedy Josh Hader podpisał kontrakt z Astros, był on jego drugi Czas dołączyć do organizacji. Houston nabył go z Baltimore w ramach handlu Bud Norris w 2013 r., a następnie wysłał go do Milwaukee w ramach handlu Mike Fiers i Carlos Gomez w 2015 r.

Katie Waugh szczegółowo przygląda się przyszłości Ollie Marmol jako menadżera Cardinals oraz wyzwaniom stojącym przed nim w 2024 roku.

8 kwietnia Księżyc zasłoni Słońce. Jest to pierwsze całkowite zaćmienie słońca w Cleveland od 1809 roku i jednocześnie dzień otwarcia domu Guardiana. Jaki jest plan?

Kilka znaczących transferów wolnych agentów: James Paxton do Dodgers, Matt Moore (z tyłu) do Angels i Joey Gallo Do patriotów.

Ryne Sandberg ujawnił, że zdiagnozowano u niego raka prostaty z przerzutami.


Zapisz się na nasze inne biuletyny:

odbijanie 🏀 | Puls | Pełny etat | Głowa opony 🏁 | Do soboty 🏈

(Górne zdjęcie autorstwa Adriana Beltre: Jennifer Buchanan/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *