Ktoś wymyślił najgorszy sposób gry w Super Mario Kart

zdjęcie: Nintendo/Kotaku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było grać? Mario kart Gra Używasz stałych kątów kamery? Chyba nie, bo to brzmi okropnie. Ale jeśli jesteś ciekawy, jeden projektant stworzył podstępny ROMhack, który pozwala zaspokoić twoją chorobliwą ciekawość.

Jak zauważono wcześniej po raz pierwszy GryRadarużytkownik Twittera/X (jakkolwiek go nazwiemy), MrL314, niedawno opublikował film przedstawiający, jak twierdzi, „najgorszą rzecz”, jaką kiedykolwiek stworzyli. Zwykle się zgadzam. ROMhack zamienia standardową kamerę z Super Mario Kart I zamień go na wampir-Takie jak stały system kamer. Oznacza to, że będziesz musiał pokonywać trudne zakręty i ścieżki, korzystając z kamer rozmieszczonych na mapie. powodzenia!

„samoopisany”Super Mario Kart Ekspert” i haker SNES Jest to wyjaśnione na stronie pobierania A co do tego, jak doszło do tego „hackowania trolli”, gdy badali działanie systemu kamer Super Mario Kart misja. Nazwali hack „Resident Evil Kart”.

Dla tych, którzy mogą nie pamiętać, w twórczy wampir Gryprogramiści używali stałych kątów kamery, częściowo ze względu na ówczesne ograniczenia sprzętowe. Dodali także dodatkową warstwę strachu do gier, ponieważ nie miałeś pojęcia, co czai się za rogiem, dopóki nie podeszłeś wystarczająco blisko, aby zobaczyć, co czai się za rogiem. Oznaczało to, że czasami trzeba było na ślepo zamienić się w potencjalne zombie. Straszna rzecz! MrL314 zastosował ten system do Mario karttworząc wymagający i dziwaczny sposób na grę w tę klasyczną grę w wyścigi gokartów.

„Zamiast, jak zwykle, kamera podąża za Tobą, kamera znajduje się we wcześniej określonych lokalizacjach na torze i zapewnia ujęcia toru ze stałą perspektywą podczas jazdy po nim” – wyjaśnił MrL314. „To zdecydowanie utrudnia grę i stanowi ciekawe wyzwanie dla tych, którzy chcą się z nią zmierzyć!

W zależności od moda dodano także obsługę torów bitewnych w trybie bitwy, co oznacza, że ​​ty i inny gracz możecie stanąć twarzą w twarz ze sobą, radząc sobie ze stałymi kątami kamery.

MrL314 ma nadzieję, że ludzie będą korzystać z tego trybu i przesyłać strumieniowo lub nagrywać się podczas gry, ponieważ twórca jest ciekawy, jak radzą sobie ludzie.Wstań„Za tę nową trudną sytuację.

.

READ  Gry, które uratowały mnie przed załamaniem epizodu post-Eldena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *