Polium One to konsola Web3, która nigdy nie zostanie wydana

Wyświetlacz konsoli fantasy i konsoli unoszącej się w chmurach.

obrazek: Shumus al-Din / Polium / Kotaku (Obrazy Getty)

Polium One to odpowiedź na pytanie, którego nikt nie zadał i nigdy nie zada. Jest to „konsola nowej generacji do gier webowych 3”. To znaczy, demo na stronie fikcyjnej maszyny, która, jak sądzę, nigdy nie zostanie wyprodukowana. Wzywam ich, aby udowodnili, że się mylę.

Aby było jasne od samego początku, „web3” lub „web 3.0” to ogólny termin dla serii przejrzyście zdrowy rozsądek wydziwianieOd fantazji o kryptowalutach po zawstydzenie NFT. To naprawdę nie znaczy byle coA jeśli widziałeś, jak ktoś go używa, wiesz, że idzie za daleko. A więc tak, Polium Jeden!

Polium, firma tak sławna, że ​​nawet nie udało jej się zdobyć Uchwyt na Twitterze Z jednym podkreśleniem po nazwie marki, ogłosił zamiar stworzenia pierwszej konsoli zaprojektowanej dla…dla…rzeczy. wiesz. rzeczy web3. Um, jak płatności! Tak płatności! Możesz płacić za rzeczy na nim wszystkimi rodzajami kryptowalut!

Poważnie, to wszystko, co ma. Przezabawna strona internetowa, proponująca uruchomienie 2024 dla wspierających, 2025 dla hoi polloi, zawiera FAQ, które nie daje żadnych odpowiedzi, poza tym, że akceptują nonsensowne sieci płatnicze. Ty, Nocoiner, możesz zapytać: „Jakie gry będą dostępne w dniu premiery?” Ale usłyszysz tylko: „Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkoma twórcami gier”. Tymczasem prawdziwie wierzący będzie chciał wiedzieć, że możesz wydawać swoje udawane pieniądze na Ethereum, Solana, Polygon, BNB, Imm…

Moje ulubione pytanie w FAQ to „Jakie są specyfikacje?” I to nie tylko za żmudny wysiłek niepodzielenia źródła. Oto pełna odpowiedź:

„Naszym celem jest zbudowanie wysokowydajnej konsoli. Specyfikacje, które widzisz na stronie, nie są potwierdzone, dopóki nie będziemy mieli funkcjonalnego prototypu.”

Wysoka wydajność! Gdzie mogę zamówić w przedsprzedaży?!

Jeśli chodzi o te „specyfikacje” na stronie, to – o ile mi wiadomo – wyglądają następująco: 4K Ultra HD, TouchID, 8K HDR, Ray Tracing, do 120 kl./s.

Rozbijmy to. To 4K i 8K, ma ray tracing i 120 klatek na sekundę na swojej karcie bez grafiki i może się pochwalić… w całości własnością Apple i niedostępnym dla osób postronnych TouchID! Śmiałe roszczenia!

To naprawdę podwaja się w tej reklamie TouchID, która jest Absolutnie nie może byćtwierdząc, że jest to również technologia, która uniemożliwia innym wkradanie się i używanie konsoli do wydawania całej swojej kryptowaluty na podobieństwo małpy.

Jeśli jednak chcesz wydać całą swoją kryptowalutę na małpę, konsola będzie cię wspierać, oferując „wielołańcuchowy portfel do handlu, wymiany i pomostu”, a także „kupowanie i handel NFT i przedmiotami w grze. ”

Robi się jeszcze śmieszniej, gdy spojrzysz na Polium Średnia strona, gdzie dowiedzieliśmy się, że „konsolę zbuduje społeczność”. Ech, co? Cóż, widzisz: „Otrzymamy zamówienia w przedsprzedaży, zanim sprzęt konsolowy zostanie w pełni zbudowany. Pomoże nam to zebrać i zweryfikować opinie i pomysły klientów”. Ach. Zabiorą twoje pieniądze, zanim będzie coś, co sprawi, że poczują się zdrowsi. Zrozumiałem cię.

Zapamiętajmy, nikt Z tego istnieje. To pokaz wraz z serią bezsensownych twierdzeń, obiecujących prototyp „w ciągu kilku miesięcy”. Nic tak nie wskazuje na mapę drogową do zwycięstwa jak „po trochu”. Ale tam, gdzie nagle pojawia się mnóstwo szczegółów, pojawia się makieta „czystej deski rozdzielczej”.

Makieta deski rozdzielczej Polium, której nigdy nie będzie.

obrazek: Polium

Spójrz na tę kolekcję gier! tam druga stronaGra „Metaverse” Bored Ape Yacht Club, która nigdy nie pojawi się w całości! tam decentralizacjaDytopijny wirtualny świat NFT! tam Główna ulicaZintegrowane centrum handlowe online! i tak dalej. Każda „gra”, którą możesz sobie wyobrazić, działająca w systemie, to ogromny bałagan na sposoby wydawania pieniędzy, wymagający „podłączenia portfela”, zanim będziesz mógł grać. To nie jest dokładne. Oczywiście żadne z nich nie zostało potwierdzone dla Polium, ponieważ Polium jest obecnie całkowicie fikcyjne.

I nawet nie dotknęliśmy tego, jak logo jest dla Game Cube, zamieniając jego ujemną przestrzeń G na P. Lub jak kontroler jest Dual Sense w sklepie Dollar z gładzikiem w dół.

Jak więc kupić? Ponieważ Bóg wie, że jesteś teraz zdesperowany, prawda? Cóż, jak to się dzieje, na „przepustkę” trzeba wydać sporo kryptowalut. Przepustka, która następnie pozwala zastąpić ją konsolą, gdy nie zostanie to zrobione w ogóle.

Ale czekaj, jest więcej! Kup przepustkę Polium, gdy tylko firma będzie w stanie to zrobić, a dostaniesz także Playables PFP NFT „za darmo”! Oznacza to, że plik jpeg dla „robota retro” i podobnie jak wiele innych bzdur, Polium „dostarczy więcej informacji jeszcze w tym roku”. Jak zapłacisz za rzeczy? Używając 'PLAY’, tokena, o którym Polium poda więcej informacji jeszcze w tym roku.

To niezwykłe, jak wiele informacji będzie dostępnych jeszcze w tym roku, jakby ogłoszenie o produkcie placebo było zaskoczeniem dla Polium Underscore Underscore.

Każda sekcja na stronie jest bardzo zabawna. Jak „mapa drogowa”. O mój Boże, tak bardzo go kocham.

tak zwana "mapa drogowa" Dla Poli, od "pomysł" Dla mnie "wydanie".

zrzut ekranu: Polium / Kotaku

idealny. Ty masz Wszystko Budżetowy.

Oczywiście będziemy Cię informować na bieżąco o każdym etapie rozwoju Polium, od momentu, gdy zacznie ono brać od ludzi pieniądze do ostatecznego ogłoszenia, że ​​mimo wszystko nie pójdzie dalej.

Jeśli ta rzecz zostanie zwolniona, podpalę sobie głowę.

READ  Kolejną grą twórców Dead Cells jest Nuclear Blaze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *