Ponad 30 lat później zakończył się pokaz Moreya Povicha

Popularny dzienny talk show zakończył się sezonem 2021-2022, potwierdzili przedstawiciele NBCUniversal dla CNN.

„Sześć lat temu, kiedy byłem gotowy na emeryturę, moja rodzina w NBC Universal poprosiła mnie, abym kontynuował program” – powiedział gospodarz Maurie Povich w oświadczeniu. „Mimo że powiedziałem im, że jestem gotowy pomóc żyć, z lojalności wobec NBCUniversal i ponad 100 pracowników i członków załogi, Tracie Wilson i ja zgodziliśmy się na kolejną umowę. Jestem bardzo dumny z mojej relacji z NBCUniversal i wszystkimi, którzy pracowali na Morey’s, ale jak czasami mówię moim gościom na Morey: „Dość, już!”

Serial, znany z testów na ojcostwo i gości ze skandalicznymi tajemnicami, ma już 24. sezon z NBCUniversal. Povich jest najdłużej działającym dziennym gospodarzem talk-show w historii telewizji.

„Dwa lata temu Maury i ja zdecydowaliśmy, że ten sezon będzie sezonem pożegnań serialu i chociaż jego emerytura była słodko-gorzka, jesteśmy bardzo zadowoleni, że może spędzać więcej czasu na polu golfowym” – Tracy Wilson, dyrektor generalny i wiceprezes Prezes NBCUniversal Syndication Studios powiedział w oświadczeniu. „Morri jest ikoną telewizyjną i legendą popkultury. Nie możemy być dumni, że byliśmy częścią jego niesamowitej kariery”.

Podczas gdy oryginalna produkcja dobiega końca, według przedstawicieli sieci „program zawiera tysiące żywych, rozrywkowych i dramatycznych odcinków, które będą odnosić sukcesy w biały dzień przez nadchodzące lata”.

READ  Greta Gerwig, Christopher Nolan i więcej – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *