Ponowne spotkanie „Love Is Blind” zostało opóźnione, ponieważ Netflix prosi o cierpliwość

Nowy Jork (CNN) Wyczekiwane niedzielne spotkanie Netflix czwartego sezonu randkowego reality show „Love is Blind” zostało opóźnione, ponieważ problemy techniczne zmusiły fanów do czekania.

Ostatecznie Netflix zdecydował się nagrać program do transmisji strumieniowej. oświadczając Będzie dostępny na całym świecie w poniedziałek o godzinie 15:00 czasu wschodniego.

„Wszystkim, którzy nie spali do późna, wstali wcześnie, poddali się w niedzielne popołudnie… Bardzo nam przykro, że Love is Blind Live Reunion nie potoczyło się tak, jak planowaliśmy” — Netflix tweety w oświadczeniu. „Kręcimy go teraz i zamierzamy umieścić go w serwisie Netflix tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam”.

Drugi program na żywo w historii Netflix miał zadebiutować o 20:00 czasu wschodniego w niedzielę. Dwie minuty po planowanym czasie rozpoczęcia, Netflix ćwierkanie: „Miłość… się spóźnia. #LoveIsBlindLIVE zaczyna się za 15 minut!”

Po kilku minutach usługa przesyłania strumieniowego obietnica Program to „Warto czekać…” Kiedy abonenci Netflix próbowali uzyskać dostęp do strumienia, zobaczyli ekran z napisem „Już prawie czas! Akcja na żywo wkrótce się rozpocznie”.

Firma nie jest przyzwyczajona do transmisji wydarzeń na żywo, jak wielu jej konkurentów w transmisji na żywo. the Tylko pokaz na żywo Został wyemitowany w serwisie Netflix 4 marca, kiedy „Chris Rock: Selective Outrage”, specjalny stand-up komika, został wyemitowany na żywo. płynął bez przeszkód.

Konkurenci Netflix odnieśli sukces dzięki transmisji strumieniowej. Amazon Prime rozpoczął transmisję w czwartek wieczorem w piłce nożnej w zeszłym roku. Partnerstwo Apple TV+ z Major League Baseball dla wybranych gier. Inni konkurenci również weszli do przestrzeni na żywo.

Ale Netflix słynie z tego, że się temu opiera – nie z powodu przeszkód technologicznych, ale dlatego, że firma go posiada powtarzał Prawa do transmisji na żywo, zwłaszcza sportowych, wiążą się z wysokimi kosztami. Jednak Netflix miał ciężki rok 2022, utraconych abonentów Wraz ze zmianą zachowań konsumenckich. Firma zaczyna eksperymentować z transmisją na żywo, ponieważ krajobraz mediów wciąż się zmienia.

READ  Uderzający pisarze i aktorzy oskarżają NBCUniversal o blokowanie miejsca pikiety

Podczas gdy świat czekał na odcinek zjazdowy, którego gospodarzami byli Nick i Vanessa Lachey, w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się głupie i gryzące posty.

Wśród wściekłych fanów była Demokratyczna Reprezentantka Nowego Jorku, Alexandria Ocasio-Cortez, która Netflix retweetował.

Blockbuster, zbankrutowany były sklep wideo, ćwierkanie: „Pamiętaj, aby wypożyczyć u nas vhs. Możesz zacząć punktualnie, nie ma problemu… to właśnie otrzymujemy.”

Seria „Miłość jest ślepa” przedstawia pary, które poruszają się, zanim się zobaczą. Firma pomogła Segmenty telewizji reality umacniają się Kiedy nadawanie rozpoczęło się trzy lata temu, w czasie, gdy tradycyjne sieci i telewizja były zasadniczo jedynymi miejscami, w których można było uzyskać rzeczywiste rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *