Porozmawiajmy o wujku Hody

Bray Wyatt powraca Powalanie Zeszłej nocy (28 października). Zamknął program i robi to po raz trzeci od tego czasu Z powrotem w tym miejscu w Surowe zasady.

Były mistrz WWE i Universal ponownie mówił o swoich problemach. Zdrowie emocjonalne i psychiczne Wyatta było tematem przez cały jego powrót, a ta promocja została zbudowana na profilu psychologicznym, który był jednym z Pisanki w ostatni piątek. Bray czuje się albo za dużo, albo za mało, a to zaprowadziło go w pewne mroczne miejsca i doprowadziło do robienia strasznych rzeczy. Ale dalej opisuje to, co widzimy teraz jako najlepszą jego wersję, chociaż prawdopodobnie w przyszłości znowu zrobi okropne rzeczy.

Było to głównie podsumowanie tego, co powiedział w swoich dwóch pozostałych książkach niedawna nuda, dostarczany w charakterystycznym stylu Windham Rotunda z charyzmatycznym wyczuciem. To, co w tym czasie osiągnęliśmy najbardziej, to postać, która cięła i odpowiadała Brayowi… postać, którą możemy teraz oficjalnie nazwać Wujek Hoody.

Howdy to ktoś, kto nosi raczej szorstką maskę *wygląda na to, że czasami nosi inną maskę (która jest bardzo podobna do tej, którą widzieliśmy w Filadelfii w zeszłym miesiącu, kiedy wrócił). W innym oddzwonieniu do A Nowoczesny ukryty przewodnikNazywa się „duchem człowieka, który sprzedał świat”. I chociaż White wydaje się być „człowiekiem, który sprzedał świat”, to chyba jest duchem Howdy’ego Braya?

Chodzi o to, że White jest kłamcą. Twierdzi, że pokazuje nam swoje prawdziwe ja bez masek, ale Howdy mówi, że nadal ma na sobie. To, co Bray nazywa najlepszą wersją samego siebie, mówi, że „wujek” to tylko zbieg jego dawnej wielkości – najprawdopodobniej dlatego, że White go odesłał (ekran szybko miga do czegoś, co wygląda jak Diabeł, gdy Howdy wypowiada tę kwestię).

READ  Foo Fighters zapowiedzieli swój pierwszy nowy album od śmierci perkusisty Taylora Hawkinsa

Nasz najnowszy kod QR potwierdza twierdzenia Howdy’ego. On ona zabierz nas do To zdjęcie przypomina nam coś, co Człowiek-Zagadka wysłał do jednego ze swoich celów w filmie Matta Reevesa Ordynans

A kod źródłowy obrazu przerażająco oznajmia, że ​​osoba odpowiedzialna może „zobaczyć” prawdziwego Białego pod maską normalności.

Niezależnie od tego, czy postać została ostatecznie zagrana przez kogoś innego, czy nie, nadal jest dla mnie bardzo jasne, że Windham Rotunda zapewnia w tym momencie podkład głosowy i że przynajmniej wstępny program najnowszego wydania WWE dla Bray Wyatt będzie wrogość do siebie. Jak się tam dostać, nikt nie zgadnie w tym momencie.

Zgadywanie przychodzi oczywiście szybko i wściekle. Wiele z nich ma coś wspólnego z prawdziwą rodziną Rotundów. Wiele osób zwróciło uwagę na podobieństwo maski Howdy’ego do wuja Braya o tym samym imieniu, Barry’ego Windhama:

A niektórzy uważają, że fakt, że mogliśmy zobaczyć krzyżyk na wujku Hody, był umyślną niedogodnością dla Braya. Ma wrócić Brat Bo Dallas:

Może istnieć tylko jedna pływająca teoria Podpis podobno Vincent i Dutch Granie postaciami zgodnymi z wujkiem Hodym, którzy chcą, aby Bray wrócił na swoje złowrogie ścieżki, z Bo i Barry Windham pojawiającymi się jako Jeszcze nie ujawniony wujek HarperJej żołnierze toczą wojnę o duszę Wyatta.

Co zrozumiałe, ma dość krytyków i innych po tym, jak WWE przedstawiało pomysły Braya w przeszłości? wskazywanieTo może być wielki bałagan! Ale nie wiemy też, gdzie cokolwiek pójdzie w ciągu miesiąca w tym wyścigu. A dla ludzi, którzy zagłębiają się w tego rodzaju wciągające opowieści i/lub są po prostu zafascynowani próbą zrobienia czegoś innego niż tradycyjne podejście do wrestlingu, jest to całkiem fajne. Ponadto Wyatt tego nie sugerował Interwencje z niczym innym Powalaniewięc jeśli to nie zadziała, to nadal będzie łatwo pominąć.

Jeśli więc Cię to interesuje, daj nam swoje przypuszczenia! Jeśli nie, ciesz się tym, co wydaje się być wolne od Wyatta klejnot koronny!

* Sprawiło, że pomyślałem ten rysunek Miły Tim Robinson Myślę, że powinieneś wyjść. Co z jednej strony naprawdę zabija poczucie witalności, do którego dąży firma Bray & Company. Ale z drugiej strony widziałem, jak wujek Hody rozpaczliwie mówi: „Zrobiliśmy tak wiele… Nawet nie chcę już być w pobliżu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *