Charles Hoskinson zaprosił Dogecoina do bezpłatnej imigracji do Cardano

Cardano Założyciel Charles Hoskinson mówi Dogecoin Cardano musi zejść na boczny tor i być gotowy do pomocy w migracji waluty memów za darmo.

Charles Hoskinson złożył oświadczenie w odpowiedzi na tweeta z pytaniem, co stanie się z Dogecoinem po tym, jak Elon Musk kupił platformę społecznościową Twitter.

Według Hoskinsona istnieje możliwość, że DOGE połączy się z Twitterem. Na pytanie, czy moneta mema zostanie przekonwertowana na plik dowód stawki sieć, jest Powiedział:

„(Dogecoin) powinien być łańcuchem bocznym dla Cardano. Zrobiłbym imigrację za darmo. Do diabła, dodałbym nawet inteligentne kontrakty. „

To oświadczenie jest zgodne z poprzednie opinie To Cardano byłoby siecią blockchain z kilkoma połączonymi z nią łańcuchami bocznymi.

Spekulacje na temat Dogecoin po zakupie Twittera przez Elona Muska

Elon Musk był w dużej mierze odpowiedzialny za pojawienie się memowej monety po promowaniu jej w kilku tweetach. Uczynił to także sposobem na wymianę towarów Tesli.

Zanim Kup na TwitterzePojawiły się doniesienia, że ​​Elon Musk planuje wspierać aplikację Dogecoin na platformie mediów społecznościowych. Pojawiają się spekulacje na temat możliwej integracji z jego przejęciem firmy.

Chociaż dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, wprowadził już pewne zmiany na Twitterze, nie ogłosił jeszcze swoich rzeczywistych planów dotyczących platformy mediów społecznościowych.

Bloger techniczny Jin Manchun Wong też przejęte Że Twitter pracuje nad prototypem Portfel kieszonkowy Obsługuje szyfrowane wpłaty i wypłaty.

DOGE cena wydajność

Odkąd Elon Musk przejął Twittera, Dogecoin zebrali sięW ciągu ostatnich siedmiu dni wzrosła o 44,3% i jest wyceniana na 0,085692 USD. Wzrost byka DOGE opiera się na przewidywaniu, co Musk zrobi z Dogecoin teraz, gdy przejął kontrolę nad Twitterem.

READ  Google i Departament Sprawiedliwości przedstawiają ostateczne argumenty na temat tego, czy wyszukiwarka jest monopolistą
Dogecoin 7-dniowe wyniki cenowe (źródło: CoinMarketCap)

Wolumen obrotu DOGE w ciągu ostatnich 24 godzin osiągnął 3,8 miliarda dolarów, co wskazuje, że obecnie kupuje go wielu traderów. Jego obecny wzrost zepchnął go z powrotem do pierwszej dziesiątki kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Tymczasem Cardano ADA również zyskał 5,2% w ciągu ostatnich 24 godzin i 16,1% w ciągu ostatnich siedmiu dni. ADA odnotowuje wzrost po ostatnim zwyżce na szerszym rynku.

zastrzeżenie

Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. Czytelnik podejmuje wszelkie działania dotyczące informacji na naszej stronie na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *