Zmagania Justina Verlandera w World Series z rozczarowującym występem w grze Astros-Phillies 1

przez chwilę, Houston Astros Ace Justin Verlander był gotowy do zamachu na klejnot Filadelfia Filadelfia W pierwszej grze World Series. Nie pozwolił baserunnerowi przejść przez pierwsze trzy inningi w piątek wieczorem, ale wszystko zmieniło się w czwartym, kiedy prowadził 5-0.

Verlander zezwolił Rhysowi Hoskinsowi na jednorazowy singiel. W tym momencie Phillies zrobili to, co zrobili przez cały październik: przeboje na dwa wyjścia. Bryce Harper i Nick Castellanos podwoili się, a Alec Bohm podwoił się. Rookie Bryson Stott wyciągnął 10-wyciągowy spacer, zanim Verlander zdołał uniknąć dalszych obrażeń, wywołując wyskok Jean Segura.

Astros prowadził 5-3 do piątej pozycji, ale Verlander walczył z powrotem. Oto, jak poszła jego rama: podwójna, chodź, wyskocz, podwójna, wywalona, ​​przekreślona. Potem wynik był remisowy, a Verlander i Astros objęli prowadzenie w pięciu rundach. Verlander, który powinien był zostać rzucony na początku piątego, przepracował pięć klatek, rezygnując z pięciu zarobionych biegów na sześć trafień z pięcioma skreśleniami i dwoma spacerami. Kilka godzin później Astros zwiesili głowy i przegrali 6-5 w pierwszej dziesiątce.

Verlander to przyszły Hall of Famer, który w tym roku może wygrać trzeciego Cy Younga w swojej kampanii w wieku 39 lat. Ale przez całą swoją karierę walczył źle w World Series. Verlander wszedł do gry 1 z rekordem 0-6 i ERA 5,68 w siedmiu startach World Series. Po piątku te liczby będą musiały zostać zaktualizowane, a Verlander zrobił niefortunną historię:

Tak, zaktualizowana ERA World Series 6.07 firmy Verlander jest najgorsza wśród miotaczy z co najmniej 30 rundami World Series. Choć Verlander był zły w piątkowym meczu nr 1, nie był to najgorszy start w World Series w jego karierze. W meczu przeciwko 1 Giganci W 2012 roku pozwolił na pięć przejazdów w czterech rundach; I przeciwko grze 1 Kardynałowie W 2006 roku pozwolił na sześć przejazdów w pięciu rundach. Jak już zapewne zgadłeś, Game 1 były szczególnie niemiłe dla Verlandera:

READ  Film pokazuje rosyjskie siły kopiące rów w obszarze o niskim napromieniowaniu w pobliżu Czarnobyla

„Rozczarowany. Mój zespół dał mi przewagę w pięciu rundach i nie mogłem się tego utrzymać” – powiedział Verlander dziennikarzom po meczu. „Jestem w stanie utrzymać przewagę w 99 procentach czasu i niestety nie było mnie dzisiaj, więc czuję się bardzo pewnie”.

Biorąc pod uwagę jego niedawną porażkę w pierwszym meczu, odpycha 40 lat i kończy operację Tommy’ego Johna. Łącząc sezon zasadniczy i play-off, w 2022 roku rozegrał 190 rund. Może po prostu to lubi, a może to tylko jedno z tych baseballowych dziwactw, które zdarzają się od czasu do czasu. Verlander będzie miał kolejny start w World Series i tym samym ma szansę na odkupienie. Na razie jednak jego powtarzające się zmagania, gdy stawki są wysokie, ostro kontrastują z imponującą pozostałą częścią jego kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *