Powrót księżnej Walii do zdrowia po chorobie nowotworowej przebiega pomyślnie

rozrywka

Ekspert twierdzi, że powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej Kate Middleton „postępuje prawidłowo” i potwierdza, że ​​niedawne publiczne wystąpienie księcia Williama ma zasygnalizować powrót rodziny królewskiej do stanu normalności.

42-letnia księżna Walii zaskoczyła świat w zeszłym miesiącu, kiedy ogłosiła, że ​​przechodzi „chemioterapię zapobiegawczą” z powodu nieujawnionego rodzaju nowotworu wykrytego podczas operacji jamy brzusznej.

Książę William (41 l.) wycofał się następnie z obowiązków, aby wspierać chorą żonę, ale wrócił do królewskiego życia, występując w czwartek w organizacji charytatywnej zajmującej się dystrybucją żywności w Surrey w Anglii.

W zeszłym tygodniu widziano także przyszłego króla oglądającego mecz piłki nożnej ze swoim najstarszym synem, 10-letnim księciem Jerzym.

Według królewskiego eksperta Richarda Fitzwilliamsa obie wizyty miały celowo zapewnić opinię publiczną, że powrót księżnej Kate do zdrowia przebiega zgodnie z planem i że czyni ona stałe postępy.

„Królewscy zdają sobie sprawę, że wszystko, co robią, w taki czy inny sposób niesie ze sobą wiadomość”. Powiedzieć słońce w sobotę. „Wysłał wiadomość, że niektóre rzeczy to biznes, mniej więcej tak, jak zwykle”.

Książę William powrócił do życia królewskiego występując w czwartek w organizacji charytatywnej zajmującej się żywnością w Surrey w Anglii. Paul/AFP za pośrednictwem Getty Images

Walka o zdrowie księżnej Kate rozpoczyna się, gdy 75-letni król Karol cierpi na nieznany rodzaj raka.

Król został także zmuszony do wycofania się z obowiązków publicznych, co wpędziło rodzinę królewską w kryzys.

W styczniu Charles wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że będzie hospitalizowany w celu leczenia powiększonej prostaty. Później ogłoszono, że podczas tej operacji lekarze odkryli raka.

W zeszłym tygodniu widziano także przyszłego króla oglądającego mecz piłki nożnej ze swoim najstarszym synem, 10-letnim księciem Jerzym. Obrazy Getty’ego
Księżniczka po raz pierwszy ogłosiła, że ​​w styczniu wycofuje się z obowiązków publicznych. Dwa miesiące później ujawniła, że ​​ma raka. Obrazy Getty’ego

Ta szokująca wiadomość o stanie zdrowia pojawiła się wkrótce po tym, jak księżna Kate ogłosiła, że ​​nie będzie pokazywana publicznie aż do Świąt Wielkanocnych, kiedy przejdzie planowaną operację.

READ  Raquel Levis odwiedziła Toma Sandovala w jego rodzinnym mieście, a jego rodzina nie chciała się z nią spotkać

Podobnie jak w przypadku jej teścia, podczas operacji lekarze odkryli raka, co pozbawiło ją pracy w dającej się przewidzieć przyszłości.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/20/entertainment/kate-middleton-health-update-princess-of-wales-cancer-recovery-is-going-well/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *