Poznaj lekkomyślnego policjanta z pokolenia Z, który aresztował Justina Timberlake’a za DWI

Piosenkarz pop Justin Timberlake został niedawno aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Hamptons. Amerykańską piosenkarkę i autorkę tekstów zatrzymał początkujący policjant z Sag Harbor, który ma w mieście reputację twardego policjanta. Timberlake’a zatrzymał nowicjusz Michael Arkinson, który również został wymieniony w akcie oskarżenia piosenkarza. Michael aresztował piosenkarza Sexback po tym, jak przejechał na znaku stop, a następnie zjechał samochodem na niewłaściwy pas.

Michael Arkinson, początkujący policjant w Sag Harbor, który aresztował Justina Timberlake’a za DWI (@HANKonX/X)

Przeczytaj także: Travis Kelce tańczy z Tomem Cruisem, Milą Kunis, Ashtonem Kutcherem i nie tylko podczas 2. nocy na Wembley Taylor Swift

Poznaj początkującego policjanta Michaela Arkinsona

Pobierz teraz swoją ulubioną grę na Crickit. w każdej chwili w dowolnym miejscu. Dowiedz się jak

Michael Arkinson to początkujący policjant, który aresztował Timberlake’a podczas jego ostatniego zatrzymania przez DWI w ciągu trzech miesięcy od jego służby. Jednak w okolicy zyskał już reputację twardego policjanta. Jak donosi „New York Post”, mieszkańcy Hamptons nazywali policjanta „nazistą z Sag Harbor” i „Małym Rudowłosym” ze względu na jego rygorystyczne egzekwowanie prawa i porządku.

Michael ukończył akademię policyjną dwa lata temu w 2022 r. i obecnie awansuje na pełnoetatowego funkcjonariusza w Sag Harbor. 24-letni policjant w 2017 roku, będąc jeszcze w szkole średniej, pracował także na pół etatu jako funkcjonariusz kontroli ruchu drogowego. Mieszka 25 minut jazdy od Sag Harbor w South Hamptons.

Policjant z pokolenia Z nie rozpoznał sławy i reputacji byłego członka NSYNC i nie miał o nim pojęcia, kiedy zatrzymał go za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Jeszcze się nie urodził, gdy Timberlake dołączył do swojego byłego zespołu NSYNC.

Przeczytaj także: Jennifer Lopez rozpoczyna zaimprowizowaną imprezę taneczną we włoskim sklepie; Teraz wszyscy chcą sukni z jej imieniem

Inne relacje ze starć z początkującym policjantem

Jak donosi „Daily Mail”, jeden z mieszkańców wspomina swoje spotkanie z policjantem, gdy ten podczas jazdy rozmawiał przez głośnik. Naziści z Sag Harbor ukarali go mandatem w wysokości 145 dolarów za rozmowę podczas korzystania z telefonu komórkowego podczas jazdy. Gdy obywatel protestował, twierdząc, że korzysta z głośnika, młodszy policjant nakazał mu korzystanie z technologii Bluetooth zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

READ  Hulu anuluje pobudkę Lamorne Morris po dwóch sezonach

Komentując niedawne aresztowanie Michaela Timberlake’a, mieszkaniec dodał: „Uważam, że Justin Timberlake padł ofiarą nadmiernie agresywnej policji w Sag Harbor”.

Przygotuj się na Puchar Świata z Crick-it! Od wyników na żywo po statystyki meczów – tutaj znajdziesz całą akcję. Dowiedzieć się teraz!

Otrzymuj więcej aktualizacji na temat Bollywood, Taylor Swift, Hollywood, muzyki, seriali internetowych, a także najnowsze wiadomości rozrywkowe w Hindustan Times.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *