Poznaj rozdzierające serce ostatnie dni Carolyn Bessette z JFK Jr.

Karolina nie została sama

Nie wszyscy znali adres Johna i Caroline po jej śmierci. Odkąd poznała go w 1992 roku, przeprowadzała się już kilka razy — z East Village, gdzie mieszkała po raz pierwszy po przeprowadzce do Nowego Jorku z Greenwich w stanie Connecticut w 1989 r., do Greenwich Village w 1993 r., kiedy paparazzi zaczęli prześladować jej mieszkanie, a później jej wykopaliska w nowej West Village w 1994 r., po tym jak ją odnaleźli.

Caroline przeprowadziła się do loftu John’s Tribeca bez portiera i ochrony przy 20 North Moore w 1995 roku.

Podczas gdy John i niezliczone inne osoby zapewniały ją, że po ślubie jej piersi ostygną, fotografowie czekali na nią każdego ranka na zewnątrz. Według wielu relacji relacje z ich związku – choć kiedyś szalone i natrętne – uległy pogorszeniu.

W oczach mediów John zawsze był hojną osobą publiczną, która jeździła na rolkach lub rowerze po mieście i romansowała z gwiazdami takimi jak Darryl i. Madonnai zyskał uwagę prasy jako część jego życia. Kiedy więc poprosił ich, aby dali odpocząć jego dziewczynie, a potem żonie – czasem ze sztyletami w oczach, innym razem wskakując na maskę samochodu fotografa – w końcu obwiniali Caroline za jego malejącą tolerancję.

Jak zauważa Beller, prasie najwyraźniej nie przyszło do głowy, że gniew Johna wynikał z miłości do Caroline, która była bardzo smutna i chciał ją chronić.

READ  Dharmendra, Sunny Deol i inni w Karan Deol i Drisha Acharya Sangeet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *