Pracownicy Disneya wycofują się, jak prawa ESPN i Disney+ LGBTQ+

Podczas gdy wielu pracowników protestowało w siedzibie Disneya w Burbank w Kalifornii, nie wydawało się to wielkim pokazem w całej firmie.

„Wiemy, jak ważna jest ta kwestia dla pracowników LGBTQ+, ich rodzin i sojuszników, szanujemy prawo naszych kolegów do wyrażania swoich opinii i zobowiązujemy się do dalszego wspierania społeczności LGBTQ+ w walce o równe prawa” – powiedział rzecznik Disneya. Biznes CNN.

„Wszystkich, którzy przyjeżdżają do tego szczęśliwego miejsca, serdecznie zapraszamy” Disney Parks opublikować Na Instagramie we wtorek rano Powtarzając słowa Walta Disneya Podczas przemówienia poświęconego w dniu otwarcia Disneylandu w 1955 r. „Parki Disneya, Doświadczenia i Produkty są zaangażowane w tworzenie doświadczeń, które wspierają wartości rodzinne każdej rodziny i nie będą w żaden sposób dyskryminować”.

W poście, który zawierał zdjęcie uszu Myszki Miki w kolorze tęczy, stwierdzono, że jednostka sprzeciwia się „wszelkim przepisom, które naruszają podstawowe prawa człowieka, i stoi w solidarności oraz wspiera obsadę, ekipę, wizualizatorów i fanów LGBTQIA+, którzy sprawiają, że ich głos jest słyszalny. Dziś i każdego dnia.”

Wcześniej w tym miesiącu dyrektor generalny Disneya, Bob Chuck, mówił o projekcie w notatce dla pracowników, ale Odmówił publicznego potępienia go bezpośrednio. Zamiast tego, powiedział Chuckle, dalsze opowiadanie przez Disneya „różnorodnych historii” jest bardziej odpowiednią reakcją na przepisy, które zabraniają nauczycielom omawiania kwestii LGBT z dziećmi w trzeciej klasie i poniżej.
Najnowsze oświadczenie splątało wrzawę wewnątrz i na zewnątrz Disneya, zmuszając dyrektora generalnego do: Aby przeprosić za jego letnią odpowiedź A Skutkiem zorganizowanych strajków pracowników Disneya. Disney zatrudnia na Florydzie 75 000 pracowników.

„ESPN wierzy w inkluzywność i potępia ustawodawstwo i działania w Stanach Zjednoczonych, które naruszają jakiekolwiek prawa człowieka. Jesteśmy z naszymi kolegami, przyjaciółmi, rodzinami i fanami LGBTQIA+” – czytamy na koncie. „Będziemy nadal współpracować z organizacjami, które wspierają społeczność LGBTQIA+, będziemy odpowiedzialni, ponieważ nie spełniamy oczekiwań i nigdy nie przestaniemy opowiadać historii o sportowcach LGBTQIA+”.

ten Oficjalne konto na Twitterze dla Disneya + Usługa przesyłania strumieniowego dodała, że ​​„składa się z pracownikami LGBTQIA+, współpracownikami, rodzinami, gawędziarzami i fanami”.

„Zdecydowanie potępiamy wszelkie przepisy, które naruszają podstawowe prawa człowieka w społeczności LGBTQIA+ – zwłaszcza przepisy, które są skierowane do młodych ludzi i ich rodzin i szkodzą im” – czytamy w tweecie.

READ  Podobno zmagania Scotta Halla z uzależnieniem trwały aż do jego śmierci

Disney+ dodał, że dąży do stworzenia usługi, która „odzwierciedla świat, w którym żyjemy”.

Naszą nadzieją jest bycie źródłem inkluzywnych, inspirujących i autentycznych historii, które jednoczą nas we wspólnym człowieczeństwie.

To nie pierwsze tego typu wypowiedzi zamieszczane online przez jednostki firmy. Studio Marvela A Pixar Po pierwszej reakcji zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje poparcie dla praw LGBTQ+, mówiąc, że stoją ze społecznością.

Jeśli chodzi o samą firmę macierzystą, Disney zorganizował w poniedziałek spotkanie online ze wszystkimi swoimi oddziałami na ten temat.

„Dzisiaj rano odbyliśmy wirtualną rozmowę w całej firmie na temat przepisów anty-LGBTQ+ i reakcji Disneya na nie” – poinformowała w poniedziałek firma CNN. „Wiemy, jak ważna jest ta kwestia dla pracowników LGBTQ+, ich rodzin i sojuszników, szanujemy prawo naszych kolegów do wyrażania swoich opinii i deklarujemy nasze stałe wsparcie dla społeczności LGBTQ+ w walce o równe prawa”.

Laila Santiago i Gregory Lemos z CNN przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *