Premiera drugiego sezonu Severance wreszcie została zaplanowana na 2025 rok i zaprezentowano zwiastun

W końcu poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu Severance — choć nastąpi to dopiero w przyszłym roku.

W środę Apple TV+ ogłosiło, że pierwszy odcinek drugiego sezonu Severance będzie miał premierę na platformie streamingowej w piątek, 17 stycznia 2025 r., a następnie po jednym odcinku w każdy piątek do 21 marca 2025 r. Otrzymaliśmy także szybki 40-sekundowy zwiastun serialu Sezon 10-odcinkowy (.Obejrzyj tutaj), który widzi w Lumon wiele znajomych twarzy.

Poniżej możesz przeczytać oficjalne streszczenie Severance w Apple TV+, które zawiera zwiastun pokazujący, gdzie możemy znaleźć Marka Adama Scotta i jego firmę po wydarzeniach z sezonu 1:

W „Rozstaniu” Mark Scott (Adam Scott) kieruje zespołem w Lumon Industries, którego pracownicy przechodzą chirurgiczną procedurę separacji, która dzieli ich wspomnienia pomiędzy pracę i życie osobiste. Ten śmiały eksperyment dotyczący „równowagi między życiem zawodowym a prywatnym” zostaje podważony, gdy Mark znajduje się w centrum nierozwiązanej tajemnicy, która zmusi go do skonfrontowania się z prawdziwą naturą swojej pracy… i samego siebie. W sezonie 2 Mark i jego przyjaciele dowiadują się o strasznych konsekwencjach samozadowolenia z powodu bariery oddzielającej, co prowadzi ich do dalszych nieszczęść.

Dzisiejsza data premiery była długo wyczekiwana. Severance odniosło taki sukces w Apple TV+, kiedy zadebiutowało w lutym 2022 r., że Apple TV+ szybko przedłużyło go na drugi sezon przed końcem pierwszego sezonu.

Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczęły się w zeszłym roku, ale był to jeden z kilku seriali telewizyjnych, których produkcja została wstrzymana w związku ze strajkiem scenarzystów w maju ubiegłego roku, a także który dotknął go strajk kolejnych aktorów. Ku uciesze fanów producent wykonawczy Ben Stiller potwierdził, że serial „wrócił do akcji” w styczniu zeszłego roku, a produkcja zostanie wznowiona w ciągu 12 miesięcy. Zapakowany w kwietniu.

Odprawa powróci na początku przyszłego roku.

Oprócz Scotta w drugim sezonie Severance wystąpią także Britt Lorre, Trammell Tillman, Zach Cherry, Gene Tullock, Michael Chernus, DeShane Lachman, John Turturro, Christopher Walken i Patricia Arquette, a także nowa aktorka Sarah Bock.

READ  Barry Humphreys: Komik Edna Everage umiera w wieku 89 lat

Czekając, możesz zapoznać się z naszą recenzją premiery serialu, której przyznaliśmy ocenę 9/10: „Reżyser Ben Stiller i gwiazda Adam Scott przedstawiają niepokojące badanie na temat nadużyć kultury biurowej w serialu Apple TV+ Severance” – czytamy napisał wówczas.

Alex Steadman jest starszym redaktorem wiadomości w IGN i nadzoruje reportaże rozrywkowe. Kiedy nie jest zajęta pisaniem lub redagowaniem, możesz ją spotkać czytającą powieści fantasy lub grającą w Dungeons & Dragons.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *