Prezenter Fox News, Dagan McDowell, odrzuca pierwszą kontuzję głowy Duy Tagovailovej jako „szaloną”

Jesse WatersWspółgospodarz Okrągłego Stołu Fox News PięćRozgrywający Miami Dolphins uderza współpracownika za krytykę wyrażenia zaniepokojenia Tua Tagovailoa, po tym, jak gracz NFL doznał dwóch makabrycznych kontuzji w ciągu czterech dni. 24-latek miał problemy z utrzymaniem pozycji pionowej po uderzeniu głową o ziemię podczas czwartkowego meczu z Cincinnati Bengals i niedzielnego grania w Buffalo Bills.

Fox News’ Dagan McDowell Wezwania do zwolnień i dochodzenia w sprawie, dlaczego Tagovailoa mógł ponownie grać online jako „nieznany maniak” to „niebieskie znaczniki w świecie, z którego szaleńcy się wydostają”. Ale Waters wycofał się z jego twierdzeń.

„Ujęcie, w którym nie mógł się potknąć i chodzić – pokazuje wyraźną niestabilność motoryczną” – powiedział Waters o ruchach Tagoailoa w zeszłą niedzielę. Związek Zawodników NFL już przyglądał się incydencie, który spowodował, że rozgrywający trzeciego roku miał problemy z plecami i kostką. Według Raport o kontuzjach drużyny przed meczem w czwartek.

Przechodzisz od niedzieli do czwartku – zauważył Waters – Jeśli dwa dni temu doznasz wstrząśnienia mózgu, wiesz już, że łatwo jest mieć kolejny wstrząśnienie. Jest w niebezpieczeństwie. „

„Mówią o śledztwie kryminalnym. Są osoby, które należy wyeliminować w grupie medycznej. Nie wiem, dlaczego agent faceta nie powiedział: „Hej, wiesz co? Nie zagramy z nim w tym tygodniu. Ryzykujesz ogromną, ogromną fortunę właśnie tam. To nie jest jak play-off. Szkoda, co się stało”.

Specjalista od kontuzji dr Chris Nowinski Jednym z głosów był chór Żąda konsekwencji dla zaangażowanych. Nowinski, specjalista CTE, przesłał tweeta, który opublikował przed czwartkową inauguracją, w którym brzmiał: „Jeśli [Tagovailoa] Drugie wstrząśnienie mózgu rujnuje jego sezon lub karierę, wszyscy zaangażowani zostaną pozwani i zwolnieni z pracy, w tym trenerzy.

Po tym, jak Waters powiedział swój artykuł, McDowell ogłosił, że ma „całkowicie przeciwne zdanie”.

READ  Dyrektor generalny Disneya, Iger DeSantis, nazywa odwet „antybiznesowym”

„To szaleństwo na Twitterze. To nieznani szaleńcy i szaleńcy w świecie niebieskiego znacznika wyboru – przekonywał.

„To nie ma nic wspólnego z Twitterem” – odparł Waters. „Wszyscy w NFL, wszyscy w ESPN, byli gracze i agenci mówią, że to okropne”.

Tagon szydził z pomysłu zatuszowania prawdziwej natury kontuzji Tagovailo w niedzielę.

„W niedzielę trzeba wierzyć, że Dua kłamała, kłamała drużyna, kłamała liga” – powiedział. „Musisz wierzyć, że był spisek, w tym niezależny lekarz etyki kontuzjowej, który skłamał o przyczynie wstrząśnienia mózgu w niedzielę i pozwolił mu wrócić do gry”.

Waters nie zgodził się, później argumentując, że „nieodpowiedzialny personel medyczny” naraża rozgrywającego na ryzyko. Waters dodał, że gracze „powiedzą wszystko, co trzeba, aby wrócić na boisko, a ty musisz to zrozumieć”.

– Absolutnie nie – upierał się McDowell. „Jeśli to trzeci tydzień niewiarygodnego sezonu, nie zamierza ryzykować całej swojej kariery, podobnie jak zespół”.

„Nie akceptuję tego, co NFL zrobiło w przeszłości 1 mld USD ugody wstrząśnienia mózgu,” ona kontynuowała. (Liga To również spotkało się z krytyką (Dla „normujących wyścig” wyników poznawczych, które rzekomo zmniejszyły wielkość wypłat dla byłych czarnych graczy.) „Ale to niepotwierdzona histeria przez ESPN”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *