Prezes Applebee mówi, aby wykorzystać ceny gazu i inflację do cięcia płac: Raport

E-mail wyciekł z pliku CEO Applebee’s Wywołał poruszenie, kiedy powiedział urzędnikom firmy, że wzrost Ceny benzyny Inflację można wykorzystać do obniżenia płac pracowników.

Kopia wewnętrznego e-maila Wayne’a Bankkratza została opublikowana na Reddit i opublikowana przez The Daily Mail.

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

Bankrates jest dyrektorem operacyjnym American Franchise Capital, do którego należy 50 firm Applebee na Środkowym Zachodzie.

Podobno powiedział menedżerom, że pracownicy i kandydaci zostali poszkodowani ekonomicznie, co uważał za „korzyść”.

Restauracja Applebee obsługuje klientów 10 sierpnia 2017 r. w Chicago, Illinois. (Zdjęcie: Scott Olson/Getty Images)

„Większość naszej bazy pracowników i potencjalnych pracowników żyje od wypłaty do wypłaty” – czytamy w e-mailu. „Każdy wzrost cen gazu zmniejsza ich dochód do dyspozycji”.

Wysokie ceny gazu Spark walczy o sprzedawców food trucków: „Naprawdę trzeba rzucić kostką”

W tym tygodniu średnia cena za galon zwykłego gazu w stanach Środkowego Zachodu była bliska 4 USD, podczas gdy Los Angeles osiągnęło rekordową wartość 6011 USD, według AAA.

„Wraz z rosnącą inflacją i rosnącymi cenami gazu oznacza to, że pracownicy będą potrzebować więcej godzin pracy, aby utrzymać obecny standard życia”. Pankrantz twierdzi, że dodał.

Na tej ilustracji logo amerykańskiej sieci restauracji kanapkowych Applebee jest wyświetlane na smartfonie. (Fot. Badrul Choukrot / SOPA Images / Sipa USA) Niemcy są bezużyteczne. (Zdjęcie Badrul Shoukrut / SOPA Images / Sipa USA / Reuters Images)

Zauważył w e-mailu, że ludzie potrzebują dwóch miejsc pracy, aby przetrwać, a firma musi zadbać o to, by zatrudniała nowych pracowników po niższych zarobkach.

INSTACART ogłasza podwyżkę cen paliw przy rosnących cenach gazu

Scott Fisher, rzecznik American Franchise Capital, powiedział Kansas City Star, że e-mail nie odzwierciedla stanowiska firmy, a Pankratz nie ma uprawnień do wprowadzania takich zmian.

READ  Neutralność sieci została przywrócona po głosowaniu Federalnej Komisji Łączności (FCC) za wprowadzeniem regulacji dotyczących dostawców usług internetowych

„Głównym przesłaniem jest to, że to w żaden sposób nie kształtuje ani nie przemawia do naszej polityki, naszej kultury ani niczego podobnego z naszą marką” – dodał.

taśma ochrona ostatni oni się zmieniają zmieniają %
DI Dynbrands Global Inc. 75,03 -1,89 -2,46%

Kevin Carroll, dyrektor operacyjny Applebee, również potępił rzekome oświadczenie Pankratza i powiedział, że firma nie podziela poglądów prezydenta AFC, jak podaje Daily Mail.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

„To jest opinia jednostki, a nie Appleby’s” – powiedział Carroll w oświadczeniu. „Rozumiemy, że franczyzodawca, który jest właścicielem i operatorem restauracji na tym rynku, dał jednostce urlop”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *