Proces Gwyneth Paltrow na żywo: potentat Goop wygrywa 1 $ odszkodowania za wyszeptanie ostatniej wiadomości do oskarżyciela o wypadek narciarski

Shay Sanderson zarzuca Gwyneth Paltrow, że „zignorowała” swojego ojca podczas wypadku na nartach

Ława przysięgłych w procesie Gwyneth Paltrow uznała, że ​​nie ponosi winy za wypadek na nartach w 2016 roku.

Sprawa ciągnęła się przez lata po tym, jak emerytowany okulista Terry Sanderson, lat 76, podniósł zarzuty przeciwko Paltrow w pozwie z 2019 r. Pan Sanderson twierdził, że hollywoodzka gwiazda uderzyła go na stoku w luksusowym kurorcie Deer Valley w pobliżu Park City w stanie Utah w lutym 26, 2016. .

W czwartek ława przysięgłych wydała werdykt na korzyść Paltrow po nieco ponad dwóch godzinach obrad, a Paltrow faktycznie przyznała pani Paltrow symboliczny 1 dolar. Okazało się, że Sanderson, który domagał się odszkodowania w wysokości 300 000 dolarów, był w 100% winny wypadku na nartach.

Pan Sanderson twierdził w sądzie, że kolizja pozostawiła u niego trwały uraz mózgu, który pozbawił go „przyjemności na całe życie”.

Podczas czwartkowej rozprawy końcowej adwokat Sandersona, Lawrence Buehler, zasugerował, aby przysięgli rozważyli przyznanie jego klientowi 33 dolarów za godzinę, ponieważ od wypadku siedem lat temu doświadcza on spadku zdolności poznawczych, a szacuje się, że żyje przez 10 lat.

W międzyczasie obrońca Stephen Owens powiedział sądowi, że jego klient był „workiem treningowym” dla Sandersona i jego rodziny przez całe postępowanie.

1680256800

Wirusowe memy, degustacja wina i „big girl pants”: kluczowe momenty z jazdy na deskorolce „uderz i uciekaj” Gwyneth Paltrow

Nagrodzona Oscarem aktorka zdobyła doświadczenie w wypadku na deskorolce — i stała się popularna dzięki wielu momentom.

1680253255

ZOBACZ: Adwokat Paltrow mówi, że wypadek na nartach zaszkodził jej staraniom o ponowne połączenie rodzin z Bradem Falchukiem

Adwokat Paltrow twierdzi, że wypadek na nartach zaszkodził jej próbie ponownego połączenia rodzin z Bradem Falchukiem

Bohaterka piwonii31 marca 2023 10:00

1680249600

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk: Kalendarium ich związku po tym, jak aktorka wygrała proces

Goop CEO i jej mąż, scenarzysta telewizyjny, poznali się po raz pierwszy w Glee w 2010 roku i pobrali się osiem lat później.

Andrei Blanco31 marca 2023 09:00

1680247855

ZOBACZ: Gwyneth Paltrow szepcze ostatnią wiadomość do oskarżyciela o wypadek na nartach po wygraniu procesu

Gwyneth Paltrow szepcze ostatnią wiadomość do oskarżyciela o wypadek na nartach po wygraniu procesu

Bohaterka piwonii31 marca 2023 08:30

1680246000

Adwokat oskarżonej Gwyneth Paltrow używa zmyślonej formuły, aby twierdzić, że aktor jest winien swojemu klientowi 33 dolary za godzinę – łącznie 3,2 miliona dolarów – za urazy spowodowane wypadkiem na deskorolce.

Ale pomimo jego argumentów ława przysięgłych uznała Terry’ego Sandersona za „100% winy za wypadek”.

Andrei Blanco31 marca 2023 08:00

1680242400

Buty Prada i płaszcz The Row: 6 razy Gwyneth Paltrow prezentowała się stylowo na sali sądowej

Fundacja Goop zdobyła doświadczenie w wypadku narciarskim, ale tyle samo uwagi przyciągnęła jej garderoba „subtelnego glamour”.

Andrei Blanco31 marca 2023 07:00

1680238800

Gwyneth Paltrow została oczyszczona ze wszystkich wykroczeń w amerykańskim procesie sądowym dotyczącym wypadku na nartach w 2016 roku, który został wniesiony przez emerytowanego okulistę Terry’ego Sandersona.

Po głośnym dwutygodniowym procesie w Utah jurorzy wydali werdykt na korzyść nagrodzonej Oscarem aktorki po nieco ponad dwóch godzinach.

Zaprzeczyła zarzutom i oskarżyła pana Sandersona o wpadnięcie na nią, w wyniku czego straciła „pół dnia na nartach” z rodziną i „ból”.

W czwartek jurorzy przypisali „100%” winy Sandersonowi za wypadek, uznając go za odpowiedzialnego za obrażenia Paltrow.

Przyznali aktorce jej „symboliczne” roszczenie wzajemne w wysokości 1 dolara odszkodowania.

Pani Paltrow i pan Sanderson, którzy zeznawali podczas procesu, byli obecni w sądzie podczas wydania wyroku.

Aktorka miała na sobie niebieską kurtkę, białą koszulę i brązowe spodnie i nie wydawała się reagować na odpowiedź sędziego, ale wypuściła długi oddech.

Kiedy wyszedłem z sali rozpraw, dotknąłem ramienia pana Sandersona i szepnąłem mu coś do ucha.

Wcześniej powiedziała, że ​​„bardzo jej przykro” z powodu pogarszającego się stanu zdrowia w następstwie wypadku, ale utrzymywała, że ​​nie jest „winna” i powiedziała, że ​​jest „ofiarą”.

Prawnicy pana Sandersona zaproponowali wcześniej, aby ława przysięgłych przyznała ponad 3 miliony dolarów odszkodowania w tej sprawie.

Andrei Blanco31 marca 2023 06:00

1680235200

ZOBACZ: Gwyneth Paltrow zapytała o jego przyjaźń z Taylor Swift podczas wypadku na nartach

Gwyneth Paltrow zakwestionowała jego przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

Andrei Blanco31 marca 2023 05:00

1680231619

Jury uznało, że Gwyneth Paltrow nie ponosi winy za kolizję na nartach

Ława przysięgłych uznała Terry’ego Sandersona winnym zderzenia z panią Paltrow na stokach luksusowego Deer Valley Resort w pobliżu Park City w stanie Utah 26 lutego 2016 r.

Decyzja zapadła po dwóch tygodniach złożonych zeznań ekspertów neurologii i urazów mózgu po obu stronach. Naoczni świadkowie, pracownicy Deer Valley, synowie pani Paltrow, Apple i Moses, oraz dwie córki pani Sanderson również zeznawali pod przysięgą.

Sędzia wręcza pani Paltrow żeton o wartości 1 dolara.

Andrei Blanco31 marca 2023 04:00

1680230940

READ  Dzień 4, aby odebrać kasę biletową w Ponniyin Selvan I: epickie krzyże Mani Ratnama warte 250 crore na całym świecie; Spodziewaj się wielkiego tygodnia

Zabójstwo postaci

Zapytany, kiedy opuszczał sąd, jakie czynniki zadecydowały o wyniku, powiedział: „Powinny to być fakty wypadku, ponieważ absolutnie doprowadził do wypadku prawdę. Nie było powodu, aby od tego odejść i tak jest nadal, i sprowadziłem go z tego powodu”.

„Chciałem zobaczyć, czy w takich sytuacjach zwycięży sprawiedliwość, ale staje się to zabójstwem charakteru… stają się rzeczami, o których myślałeś, że już dawno zniknęły z twojego życia, rzeczami sprzed trzydziestu, czterdziestu lat, które musiały być bez znaczenia”.

Dodał: „Będąc sławną osobą zyskujesz rzekomą wiarygodność… Kto chce zmierzyć się z celebrytą? Nic dziwnego, że się wahałem. To trudne. Kto chce to zrobić”. [versus] Kogoś, kto uczy się kwestii, uczy się grać kogoś innego i być wiarygodnym, wiarygodnym i zdobywać nagrody? Kto chce iść tą drogą? Po naciskaniu, czy uważa, że ​​Paltrow kłamie, powiedział: „Myślę, że ona myśli, że ma prawdę… ale po prostu wiem, że powiedziałem, że nie będę kłamał”.

Powiedział, że jest „bardzo rozczarowany” orzeczeniem, ale uważa, że ​​to „bardzo miłe” ze strony Paltrowa, że ​​życzy mu wszystkiego najlepszego po orzeczeniu.

Ayo Dodds31 marca 2023 03:49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *