Proces Gwyneth Paltrow na żywo: Terry Sanderson chwalił się, że jest „sławny” po wypadku na deskorolce, sąd słyszy

Adwokat Gwyneth Paltrow skarży się po sfilmowaniu aktorki w sądzie

Test zderzeniowy Gwyneth Paltrow na łyżwach rozpoczął się w czwartek trzeci dzień.

Gwiazda Hollywood i dyrektor generalny Goop został oskarżony o wpadnięcie na 76-letniego Terry’ego Sandersona na stoku narciarskim w Deer Valley Resort w Park City w lutym 2016 roku.

Pan Sanderson twierdzi, że Paltrow uderzył go „całym ciosem”, pozostawiając go z „trwałym urazowym uszkodzeniem mózgu, czterema złamanymi żebrami, bólem, cierpieniem, utratą radości życia, niepokojem emocjonalnym i oszpeceniem”. Tymczasem Paltrow twierdzi, że to pani Sanderson wpadła na nią – i że po wypadku był na tyle spostrzegawczy, że wysłał jej córce e-mail, w którym twierdził, że jest „sławny”.

Trzeciego dnia procesu w Park City w stanie Utah psychiatra i neurolog, dr Alaina Fong, oskarżyła obronę, że Sanderson wyolbrzymia swoje objawy, aby wykorzystać status celebryty i bogactwo pani Paltrow.

Fong, która otworzyła klinikę w Bostonie we współpracy z Tomem Bradym, zdiagnozowała u Sandersona PCS (uporczywe objawy po wstrząśnieniu mózgu), które, jak powiedziała, wystąpiły po wypadku.

Eksperci zatrudnieni przez Paltrow nie złożyli jeszcze zeznań, ale zapytana o ich sceptycyzm wobec diagnozy PCS Sandersona, dr Fong powiedziała, że ​​wierzy, że jest jedynym ekspertem, który może wykonać takie wezwanie. Wcześniej adwokaci Paltrow powiedzieli podczas otwierających argumentów, że zarzuty Sandersona były „absolutnie kawalerem”.

„Istnieje duża różnica między przeglądaniem karty pacjenta w innym stanie lub na całym świecie a doprowadzaniem tego pacjenta do płaczu na moich oczach” – powiedział dr Fung w swoim zeznaniu, które zostało pokazane ławie przysięgłych. „Myślę, że bardzo łatwo jest krytykować kogoś z daleka, a co innego, gdy masz kłopoty z tym pacjentem i próbujesz mu pomóc”.

Dodała: „Mają wiele opinii i to po prostu pokazuje, że nie są ekspertami od wstrząsu mózgu, a szczególnie traumatycznymi uszkodzeniami mózgu, i jeśli mam być całkowicie szczera, wiele ich opinii można łatwo obalić, po prostu przechodząc do trybu online i zapoznanie się z zaleceniami CDC dla lekarzy dotyczącymi leczenia wstrząsu mózgu.

Sanderson domaga się 300 000 dolarów od Paltrow, podczas gdy ona domaga się 1 dolara odszkodowania i pokrycia kosztów prawnych.

1679648400

Ekspert mówi, że Terry Sanderson nie jest powolny w wykorzystywaniu Gwyneth Paltrow

Dr Alina Fong zakwestionowała opinie innych ekspertów medycznych zatrudnionych przez obronę Paltrow, dodając: „To całkowicie zmieniło jego życie fizyczne, emocjonalne i biologiczne – i został dotknięty we wszystkich tych obszarach”.

Powiedziała, że ​​„nie ma żadnych dowodów”, że Sanderson „udawał” swoje obrażenia i że był „wzorowym pacjentem”.

Dodała: „Terry na każdą wizytę przychodził punktualnie. Robił co mógł – terapia jest bardzo intensywna. Był wzorowym pacjentem… Z żadnym z naszych terapeutów nie było problemu.”

„W rzeczywistości było prawie odwrotnie… Terry to bardzo mądry facet, który nie chciał zostać ranny… i był gotów zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zmienić swoje miejsce”.

Andrei Blanco24 marca 2023 09:00

1679644800

Do międzynarodowej porady po wypadku narciarskim zachęcał neuropsycholog pana Sandersona

Podczas przesłuchania przez adwokata Sandersona, dr Fong powiedziała, że ​​doradzała Sandersonowi podróż.

„Zachęciłem go, aby spróbował wrócić do robienia rzeczy, które kocha” – powiedział dr Fung. „Ostrzegłem go, że nie powinien podróżować sam ze względu na problemy z pamięcią i inne problemy z rozwiązywaniem problemów”.

„Ale zdecydowanie zaleciłam mu, aby spróbował wrócić do robienia rzeczy, które kocha” – dodała.

Podczas początkowych argumentów na początku tego tygodnia adwokaci Paltrowa próbowali znaleźć dziury w zarzutach Sandersona, argumentując, że jego obrażenia nie mogłyby być tak poważne, jak twierdził, gdyby był w stanie podróżować do „kilkunastu krajów” po kolizji na nartach w 2016 roku. .

Andrei Blanco24 marca 2023 08:00

1679641200

Kolizja na łyżwach spowodowała szybki, poważny skurcz Terry’ego Sandersona, mówią eksperci przed sądem

Neuropsycholog dr Sam Goldstein zeznawał przed ławą przysięgłych w środę.

„Gdyby nie ten konkretny wypadek, życie, które prowadził (wcześniej)… byłoby życiem, które nadal by prowadził” – powiedział dr Goldstein.

W najbliższych dniach na scenie pojawią się Sanderson i pani Paltrow, a także członkowie rodziny aktorki.

Andrei Blanco24 marca 2023 07:00

1679637600

ICYMI: Terry Sanderson twierdzi, że nie może już cieszyć się degustacjami wina

Emerytowany okulista, który postawił aktorkę Gwyneth Paltrow przed sądem za kolizję na nartach, twierdzi, że nie może już cieszyć się degustacją wina z powodu obrażeń odniesionych w wypadku.

Neuroradiolog, dr Wendell Gibby, zeznał w środę, że zderzenie spowodowało, że Terry Sanderson „nagle” doznał poważnego pogorszenia jakości życia – przez co nie mógł cieszyć się dawnymi czasami.

„Terry był energiczną, dobrze funkcjonującą osobą… spotkania z grupami, degustacje wina, jazda na nartach, wolontariat” – powiedziała.

„Po wypadku jego stan nagle się pogorszył, a wiele czynności, które uwielbiał, przestał wykonywać”.

Andrei Blanco24 marca 2023 06:00

1679634000

Gwyneth Paltrow będzie zeznawać wraz ze swoimi dziećmi i Bradem Falchukiem podczas procesu w sprawie wypadku narciarskiego w Utah

Adwokaci Sandersona powiedzieli, że planują wezwać Paltrow na zeznanie w piątek.

Mąż Paltrow, Brad Falchuk i jej dwoje dzieci, 18-letnia Apple i 16-letni Moses, mają zeznawać.

Adwokat aktora Stephena Owensa opisał członków rodziny Paltrow jako część jej grupy deskorolkowej, kiedy incydent miał miejsce 26 lutego 2016 r.

Powiedział: „Ona, Brad, jest jej mężem, o którym teraz usłyszysz, jej córką, Apple, o której usłyszysz, Mojżeszu, od którego usłyszysz”.

Andrei Blanco24 marca 2023 05:00

1679630400

ICYMI: Dlaczego Gwyneth Paltrow jest w sądzie?

Dzień aktorki Gwyneth Paltrow na stokach w Park City w stanie Utah został przerwany siedem lat temu, kiedy musiała wziąć trochę wolnego po tym, jak wpadła na innego faceta, który zszedł ze wzgórza.

Obecnie bierze udział w procesie cywilnym, który rozpoczął się we wtorek (21 marca).

Podczas wspinaczki na wzgórze 26 lutego 2016 roku została uderzona od tyłu przez innego narciarza. Była lekko ranna, za co, jak mówi, mężczyzna natychmiast przeprosił. Dodaje w swoich aktach prawnych, że jest „wstrząśnięta i zaniepokojona”.

NiezależnyGustav Killander miał więcej:

1679626837

Zespół ochrony Gwyneth Paltrow oferuje „prezenty” dla komorników na procesie w sprawie wypadku narciarskiego

Zespół ochrony Gwyneth Paltrow zaproponował, że dostarczy „nagrody” komornikom w sądzie w Utah, gdzie odbywa się proces.

Hollywoodzka gwiazda i dyrektor generalny Goop stoi w obliczu procesu sądowego złożonego przez emerytowanego okulistę, dr Terry’ego Sandersona, lat 76, który twierdzi, że uderzyła go na zboczach Mount Flagstaff w Deer Valley Resort 26 lutego 2016 r.

Niezależny ma wiecej:

Andrei Blanco24 marca 2023 03:00

1679623237

Gwyneth Paltrow odpowiada na sprzeciw wobec wirusowego samopoczucia i diety: „Jem pełnowartościowe posiłki”

Gwyneth Paltrow zareagowała na sprzeciw dotyczący jej codziennego zdrowia i diety.

50-latka zabrała się na Instagram w zeszłym tygodniu, aby porozmawiać o tym, jak czuje się z krytyką podczas sesji pytań i odpowiedzi, po jej odcinku Dr Will Cole’s. Sztuka dobra podcast, w którym otworzyła się na temat swojej „szybkiej, niespokojnej” rutyny.

Niezależny’Amber Raiken ma więcej:

Andrei Blanco24 marca 2023 02:00

1679620447

Wypadek Gwyneth Paltrow na nartach sprawił, że Terry Sanderson stracił miłość do życia

Trzeci dzień procesu cywilnego rozpoczął się od nominacji wideo od neuropsychologa, dr Alainy Fong.

Dr Fong powiedziała, że ​​kiedy po raz pierwszy spotkała Sandersona w 2017 roku, przedstawił „niezliczoną liczbę objawów wskazujących, że doznał wstrząsu mózgu.

Powiedziała: „Według relacji Terry’ego te sprawy miały ogromny wpływ na jego życie. Miały wpływ na jego życie osobiste i relacje.

„Wpłynęło to na niego na tak wielu poziomach, zwłaszcza jak na kogoś, kto kiedyś kochał życie… Zanim do mnie przyszedł, było już po wszystkim”.

Dr Fung zakwestionował opinie innych ekspertów medycznych wyznaczonych przez obronę Paltrowa, dodając: „To całkowicie zmieniło jego życie fizyczne, emocjonalne i biologiczne – i został dotknięty we wszystkich tych obszarach”.

Andrei Blanco24 marca 2023 01:14

1679613874

Sąd odmówił dzisiaj

Zeznanie dr Bohme było ostatnią sprawą tego dnia w sądzie, ponieważ sędzia odwołał ławę przysięgłych około godziny 19:00 czasu wschodniego. Paltrow i inni członkowie rodziny mogą Powiedziało Obejmij stanowisko jutro.

odnoszę się23 marca 2023 23:24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *