Projekt pudełka Mario & Luigi: Brothership został oficjalnie ujawniony na Switcha

Mario & Luigi: Brothership niedawno wystartowało i choć widzieliśmy już sporo materiału z rozgrywki, Nintendo nie pokazało jeszcze odpowiednio całej grafiki na pudełku gry. Tak, pojawiało się to tu i ówdzie w wykazach, ale teraz w najnowszej aktualizacji zostało oficjalnie ujawnione za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jak widać, pojawia się słynny duet, nowa postać o imieniu Snoutlet i kawałek świata, który za chwilę eksplorują Mario i Luigi, znany jako Concordia. Powraca również puste tło podobne do Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey. Jak zauważyło Nintendo, uruchomiono także przedsprzedaż tej gry.

Obraz: Nintendo

W nowej przygodzie pokazano także oficjalny wizerunek Mario:

Jeśli przegapiliście naszą pierwszą relację, w tej nowej przygodzie Mario i Luigi najwyraźniej „pracują nad talią”, wyruszając w przygodę polegającą na przeskakiwaniu po wyspach w świecie Concordii z pomocą wyspy Shipshape („część statku, część 'wyspa'”).

Choć Nintendo nie ujawniło, kto stoi za najnowszą odsłoną serii Mario & Luigi, przedstawiciel firmy potwierdził niedawno, że w ten nowy projekt zaangażowani są niektórzy członkowie pierwotnego zespołu. Mario & Luigi: Brothership ukaże się na Switchu w listopadzie tego roku.

READ  Shovel Knight Dig zadebiutuje 23 września na Switcha, PC i Apple Arcade [Update: PlayStation and Xbox later]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *