Promocja Monsters daje nam pierwsze spojrzenie na film Rob Zombie

The drapieżnik Seria powraca z nowym filmem ofiara Tego lata, które przenosi nas 300 lat w przeszłość. Być może zastanawiasz się, z jakim drapieżnikiem mamy tutaj do czynienia?

Dyrektor Dan Trachtenberg (10 Cloverfield Lane) wyjaśnia w nowej rozmowie.

Trachtenberg mówi Komiks.com„Myślę, że drapieżnik w moim umyśle nie tylko był tam, wiesz, 300 lat temu, ale myślę, że w terminologii science fiction czas płynie bardzo wolno. Gwiezdne Wojny praca lub nawet Star TrekWiesz, ma jakieś 300 lat. Statki nagle nie różnią się aż tak bardzo. „

Ale myślę, że ten facet jest prawdopodobnie z innej półkuli i trochę innej rasydodaje.Więc nawet jego wygląd jest trochę nowy, znajomy, ale nowy. Tak więc jestem podekscytowany tym, że ludzie, nawet zagorzali fani, zobaczą coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli. „

Wprowadzone zostaną studia z XX wieku ofiara Wyłącznie w Hulu 5 sierpnia.

Poniżej możecie obejrzeć nowy spot telewizyjny z dwoma nowymi zdjęciami.

Z 20th Century Studios, z tyłu drapieżnik W reżyserii Dan Trachtenberg (10 Cloverfield Lane) i został umieszczony jako prolog oryginału, który opowie historię pierwszej podróży drapieżnika na naszą planetę. bursztynowy midthunder („Legion”) gra kobietę Komanczów, która sprzeciwia się normom i tradycjom płci, aby zostać wojownikiem.

Osadzone w Narodzie Komanczów 300 lat temu, ofiara Jest to historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki. Dorastała w cieniu najbardziej legendarnych łowców przemierzających Wielkie Równiny, więc gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi, postanawia chronić swój lud. Ofiara, którą ścigasz i ostatecznie konfrontujesz, okazuje się wysoce zaawansowanym drapieżnym kosmitą z zaawansowanym technologicznie arsenałem broni, co powoduje zaciekłą i przerażającą konfrontację między dwoma wrogami.

ofiara Wyreżyserowany przez Dana Trachtenberga, napisany przez Patryk Eason („Jack Ryan”, „Treadstone”), wyprodukowany przez Johna Davisa („Dżungla Cruz”, „Predator”) i Jahana Myersa („Bestie Boga”), z Lawrencem Gordonem („Strażnicy”) i Martym Ewingiem („Bestie Boga”). It: Chapter Two”)), James E. Thomas, John C. Thomas i Marc Toberoff („Wyspa fantazji”) pełnią funkcję producentów wykonawczych.

READ  „Cheeseball Man” przyciąga tłumy w Nowym Jorku, aby zobaczyć, jak zjada cały ogromny słoik: „Bohater, którego potrzebujemy”

Twórcy filmu zobowiązali się do stworzenia filmu, który wiernie przedstawia Komancze i emanuje poziomem autentyczności współmiernym do rdzennych mieszkańców. Uznana reżyserka, członkini Sundance Fellow i członkini samego stanu Comanche, Myers znana jest z zainteresowania i oddania filmom otaczającym Comanche i Black Feet oraz z pasji do uhonorowania dziedzictwa rdzennych społeczności. W rezultacie w filmie występuje obsada składająca się prawie wyłącznie z talentów tubylców i pierwszego narodu, w tym Amber Midthunder („The Ice Road”, „Roswell, Nowy Meksyk”), nowicjusz Dakota PeversA Przylądek Burzy („Sooyii”), Michael Thrash („Podróż powrotna”), Czarna Antylopa Juliana („plemienny”).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *