Kontrakty terminowe Dow: poślizgi rynkowe, ponieważ liderzy mogli się załamać; Tesla, zbliżają się nowe wiadomości

W nocy kontrakty terminowe Dow były nieco niższe, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq. Tesla (TSLA), a wiadomości Nio są już dostępne przed czwartkowym otwarciem. Główne indeksy spadły w środę pod wpływem obaw gospodarczych.
XOrganizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju obniżyła w środę prognozę wzrostu gospodarczego w USA i na świecie, w następstwie nowego wtorku celowanie (TGT) ostrzeżenie. Korporacja intelektualna (INTC) A Altria (MO) spadła, ponieważ analitycy stali się coraz bardziej ostrożni w obecnych warunkach.

towar morski jak Zintegrowana wysyłka ZIM (ZIM) A Masowce Star (SBLK) spadła do serii co najmniej 50 dni, wymazując kilkutygodniowe przyrosty. Nie jest jasne, czy sektor stoi w obliczu długiej poślizgu, czy tylko krótkiej przerwy, ale środowa akcja była brzydka. Spadły również zapasy kolei, samochodów ciężarowych i innych towarów.

Podróże i górnictwo, zwłaszcza zapasy stali, były jednymi z głównych przegranych w związku z powszechną wyprzedażą.

podczas gdy, Eli Lilly (LLY), Synopsys (SNPS), Equinor (EQNR), Zachodnie Jezioro (Wlk) A galon ropy naftowej (CPE) Wszyscy są blisko kup punkty. Akcje LLY należą do wielu dużych firm farmaceutycznych, które mają się dobrze. Synopsys to rzadki wzrost, który wykazuje pewną siłę. Norweska państwowa firma naftowo-gazowa Equinor i operator Callon Shale grają w dziedzinie energetyki. Akcje WLK to jedna z wielu solidnych nazw chemicznych.

Akcje Eli Lilly się skończyły Tabela liderów IBD. Akcje SNPS są uruchomione Wieloletni liderzy IBD. Akcje ZIM, Westlake, Synopsys i CPE są dostępne w pliku wada 50. W środę było Westlake Akcje IBD dzisiaj.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 0,2% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe S&P 500 spadły o 0,25%, a kontrakty terminowe Nasdaq 100 straciły 0,3%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 2 punkty bazowe do 3,05%.

Europejski Bank Centralny prawdopodobnie zakończy skup aktywów na czwartkowym posiedzeniu politycznym, ogłaszając ogłoszenie przed dzwonkiem otwierającym. Otworzyłoby to drogę do podwyżki stóp w lipcu.

Departament Pracy opublikuje cotygodniowe dane dotyczące bezrobotnych o 8:30 czasu wschodniego, a następnie indeks cen towarów i usług konsumenckich w piątek rano. Wyprzedza ona posiedzenie polityczne Fed w przyszłym tygodniu, z kolejną podwyżką stóp o pół punktu.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Wiadomości Tesli

Inwestorzy otrzymają dane o sprzedaży Tesli China za maj jako część danych branżowych z Chińskiego Stowarzyszenia Pojazdów Pasażerskich. Produkcja Tesli Shanghai poprawiła się w maju po zamknięciu zakładu przez większą część kwietnia, ale nadal jest znacznie poniżej normy. Produkcja Tesli może osiągnąć pełną wydajność w czerwcu.

READ  Palo Alto Networks, Mosaic i więcej

Przyszedł jako gigantyczny China EV BYD (BYDDFPowiedziała, że ​​dostarczy baterie do Tesli. BYD, który po raz pierwszy w tym kwartale przewyższył Teslę w sprzedaży samochodów, wzrósł o 1,8% do 38,80. Na ścieżce do piątego z rzędu tygodniowego wzrostu, akcje BYD wciąż są dalekie od rekordowych poziomów.

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk Świergot (TWTR) Saga przejęć odbiła się na akcjach TSLA w obawie, że Musk będzie zmuszony do sprzedaży kolejnych akcji. W środę poinformowano, że zarząd Twittera zapewni Muskowi dostęp do wszystkich jego wewnętrznych danych. Musk, po podpisaniu umowy o wartości 44 miliardów dolarów na Twitterze i zrzeczeniu się należytej staranności, zagroził, że spróbuje odejść, chyba że uzyska więcej danych o fałszywych użytkownikach. Akcje TWTR wzrosły o 0,8% do 40,44, osiągając najwyższy poziom w ciągu dnia od 13 maja. Ale Twitter jest nadal znacznie poniżej ceny nabycia Muska wynoszącej 54,20 USD.

Akcje Tesli wzrosły w środę o 1,25% do 725,60, ale daleko im do porannych maksimów po uderzeniu w opór na 21-dniowej linii. Akcje TSLA są znacznie poniżej pasm 50-dniowych i 200-dniowych.


Tesla kontra BYD: Poznaj nowego króla EV


Nowe اح Zyski

Większość chińskich producentów samochodów elektrycznych zgłosiła już dane dotyczące produkcji i dostaw w maju, w tym BYD i Nowy (NIO). Nio opublikuje wyniki za pierwszy kwartał przed czwartkowym otwarciem, chociaż uwaga skupi się prawdopodobnie na wskazówkach na drugi kwartał i później. Akcje Nio wzrosły w środę o 3,7% do 20,38, kontynuując wzrost z długiej, 50-dniowej passy.

Dzień analityka AMD

Zaawansowane Mikro Urządzenia (AMDCzwartek to Dzień Analityka. W środę akcje AMD spadły o 3,2% do 101,90, zbliżając się do 50-dniowej linii spadkowej. Kilku analityków obniżyło w środę prognozy zysków dla arcy-rywala Intela, po ostrożnych komentarzach kierownictwa. Akcje INTC spadły o 5,3 procent do najniższego poziomu zamknięcia od końca 2017 roku.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie była przez większość poranka mieszana, ale główne indeksy zamknęły się solidnymi stratami.

Dow Jones Industrial Average spadł w środę o 0,8% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 1,1%. Kompozyt Nasdaq stracił 0,7%. Small cap Russell 2000 spadł o 1,55%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 2,5 procent do 122,11 USD za baryłkę, najwyższego poziomu od trzech miesięcy. Kontrakty terminowe na benzynę są tuż poniżej rekordowych poziomów. Gaz ziemny spadł o 6,4%, wciąż blisko 14-letniego maksimum. Spadek w środę nastąpił z powodu pożaru w terminalu eksportowym LNG w Teksasie. W środę spadły zapasy związane z LNG.

READ  Bieżące aktualizacje Covid-19: testy, autoryzacje maskowania i wiadomości Omicron

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 6 punktów bazowych do 3,03%.

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) stracił 2,3%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) spadła o 1,7%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) spadła o 0,7%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) spadła o 2,1%. Akcje AMD i Intel są godnymi uwagi komponentami SMH.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) nie wywiązała się ze zobowiązań o 3,8%, a US Global Infrastructure Development Fund X (ETF) )kolebka) zwolnienie w wysokości 2,5%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) spadła o 2,6%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 2%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) do 0,2% i fundusz Financial Select SPDR ETF )XLF) spadła o 1,8%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) spadła o 0,8%

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) wzrósł o 2,7%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) 2,4%. Akcje Tesli pozostają największym holdingiem Ark Invest. Ark, który sprzedał znaczną ilość akcji TSLA w ciągu kilku miesięcy, kupuje dużo akcji od końca maja, w tym we wtorek. Fundusz Cathy Wood posiada również część akcji BYD i Nio.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Zapasy w pobliżu punktów zakupu

Akcje Eli Lilly wzrosły o 0,4% do 313,47 w środę, napotykając opór wokół starego punktu kupna na 314,10. Akcje LLY odbiły się w tym tygodniu z 21-dniowej i 10-tygodniowej passy, ​​po cofnięciu się w zeszłym tygodniu w wyniku zamieszania związanego z kontrolą cen. The Linia siły względnej Akcje Lilly są tuż poniżej rekordowych poziomów. Linia RS, niebieska linia na dostarczonych wykresach, śledzi zachowanie akcji w stosunku do indeksu S&P 500.

Akcje SNPS spadły o 2% do 322,89. Inwestorzy mogą traktować obecną konsolidację jako podwójna podstawa dna Z 342,69 punktów kupna. Niewykluczone, że akcje Synopsysa rozpoczną prace nad klamką, która obniżyłaby oficjalny wpis. Podczas gdy akcje SNPS są poza szczytami, linia RS jest na rekordowym poziomie.

Akcje EQNR spadły o 0,3% do 37,75, pracując na 38,80 kubku z uchwytem, ​​zgodnie z Analiza MarketSmith. Linia RS firmy Equinor jest na najwyższym poziomie.

Akcje WLK spadły o 1,5% do 131,92, konsolidując się blisko 10-tygodniowej passy. Akcje Westlake Chemical są na dobrej drodze do przejęcia płaska podstawa Z 141,29 zakupami pipsów na koniec tygodnia. Inwestorzy mogą dokonać wcześniejszego wejścia powyżej krótkoterminowych maksimów na 136-137. Linia RS jest na wysokościach.

Akcje CPE wzrosły o 0,1% do 62,50. W tym dniu akcje Callon osiągnęły 63,96, co oznacza kupno 63,44 kubków z uchwytem. W środę główne indeksy spadły, obciążając producenta ropy z łupków. Jednak akcje CPE mają niedawną historię dużych zysków w ciągu dnia, które słabną lub zamieniają się w straty na zamknięciu. Linia magazynowa CPE RS jest na wysokim poziomie.

READ  Ben Affleck i inne gwiazdy rezygnują ze swoich nieruchomości, oto ile zarabiają na sprzedaży

Analiza wzrostu rynku

W środę zwyżka na giełdzie mocno spadła. Wolumen na Nasdaq wzrósł w stosunku do poprzedniej sesji, rozpoczynając nowy dzień dystrybucji.

Ogólnie rzecz biorąc, główne wskaźniki nadal pokazują ruch boczny, znajdując wsparcie przy 21-dniowych średnich kroczących. Jednak S&P 500 i Dow Jones osiągnęły opór na 10-tygodniowych liniach, podczas gdy Russell 2000 spadł poniżej 50-dniowych 10-tygodniowych linii.

Dodatkowe działania poboczne mogą być konstruktywne dla wzrostu rynku, pozwalając na tworzenie większej liczby baz i uchwytów. Jednak w sytuacji, gdy pojedyncza 21-dniowa linia ma tendencję wzrostową, a 50-dniowe i 10-tygodniowe linie mają tendencję do stałego spadku, główne wskaźniki mogą znaleźć się pod presją, aby przebić się wyżej lub niżej.

Akcje energii nadal wyróżniają się, chociaż poszczególne nazwy z pewnością mogą mieć duże dzienne lub tygodniowe wahania. Tymczasem inne sektory walczą o wykazanie się liderem przez dłuższy czas. Względny niedobór akcji, które można kupić – oraz wysoki wskaźnik niepowodzeń wśród nowych okazji zakupowych – był niepokojącym aspektem obecnego wzrostu na rynku.

ZIM i Star Bulk zrezygnowali w środę z kilku tygodniowych wzrostów, podczas gdy Stal Timken (TMS) A Amphastar Farmaceutyki (AMPH) spadła poniżej punktów kupna po imponujących wtorkowych wybiciach.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Jeśli w ciągu ostatnich dwóch tygodni uzyskałeś przeciętny widok, nie ma obecnie powodu, aby dodawać oferty pracy. Zwyżka na rynku ma ograniczony zasięg, a majowy raport CPI ma się odbyć w piątek, a posiedzenie Rezerwy Federalnej w przyszłym tygodniu. Inwestorzy powinni szybko ciąć straty i stosunkowo wcześnie rozważyć przynajmniej częściowe zyski.

Zwyżka na rynku może się pogorszyć, zepchnąwszy inwestorów na margines. Lub może szybko się poprawić, powodując lawinę okazji do zakupów. Inwestorzy muszą być czujni na zmiany na rynku i być przygotowani do działania.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *