Przecieki dotyczące Pixela 7 pokazują, że Google w końcu ma stabilny biznes telefoniczny

Powiększenie / Spójrz na Pixela 7 Pro. Wygląda jak Pixel 6.

Pixel 6 ma zaledwie kilka miesięcy, ale pierwsze przecieki projektów Pixela 7 już minęły. Wygląda na to, że Google wysłał ostatnio pliki CAD do branży produkcji puszek, z obu powodów Steve Hammerstoffer (znany również jako OnLeaks) i Dawid Kowalski (aka xleaks7) opublikował dzisiaj Pixela 7.

Te nieoficjalne wycieki renderowania są zwykle oparte na pomiarach, które Google musi wysyłać stronom trzecim, aby rozszerzenia (takie jak przypadki) były gotowe na ich daty wydania. Oznacza to, że kształt wszystkiego musi być precyzyjny z dokładnością do milimetra, ale najdrobniejsze szczegóły (takie jak materiały, kolory czy umieszczenie obiektywów aparatu wewnątrz bloku aparatu) nadal mogą wisieć w powietrzu.

Nawet z tymi zastrzeżeniami nie można ominąć dużego obrazu, który przedstawiają oba rendery: Pixel 7 wygląda jak Pixel 6. Uwielbialiśmy to Piksel 6 projekt, więc wprowadzenie tego do Pixela 7 jest najlepszym wynikiem, na jaki mogliśmy liczyć. Następny średni zakres Piksel 6 Oczekuje się również, że będzie podążać za tym samym pomysłem projektowym. Skończyliśmy już naszą recenzję Pixela 6, mówiąc: „Mamy nadzieję, że to nowy początek dla sprzętu Google: początek stabilnej i spójnej mapy drogowej produktu, spójnego projektu sprzętu i ważnego procesu rok do roku”. Jak dotąd wygląda na to, że uzyskujemy całą stabilność i spójność, na którą liczyliśmy.

Posiadanie podobnych projektów z roku na rok dla urządzeń jest standardem dla większości profesjonalnych producentów sprzętu. Ale to jest Google Mówimy o tym, więc ten poziom stabilności i spójności jest w rzeczywistości ważnym kamieniem milowym. Wcześniej wysiłki Google dotyczące sprzętu telefonicznego były z roku na rok tak burzliwe, że osiągnięcie takiego poziomu spójności było niemożliwe.

READ  Reżyser Super Mario RPG był „bardzo zaskoczony” zapowiedzią Switch Remake
Strona wyświetlacza Pixel 7 Pro.
Powiększenie / Strona wyświetlacza Pixel 7 Pro.

ten piksel 1 XL został zbudowany przez HTC, podobnie jak Pixel 2 XL Zbudowany przez LG, więc telefony nie mają ze sobą prawie nic wspólnego. Z Pixel 3, produkcja przeniósł się do Foxconn, Podobnie jak iPhone, również w 2018 r. Google zawarł umowę kupna o wartości 1,1 miliarda dolarów Duży kawałek Od zespołu inżynierów smartfonów HTC. Następny rok , Piksel 4 A 4 telefony XL były pierwszymi wydaniami od czasu, gdy Pixel 1 wyglądał jak para urządzeń. Następnie wybierz google Aby ominąć flagowy rynek smartfonów Pixel 5. Przejście z Pixela 6 do Pixela 7 wydaje się być pierwszym flagowym cyklem telefonicznym Google, w którym wszystko nie zostało ponownie uruchomione i zaczyna się od nowa. To jest postęp! Może to być wolniejszy postęp niż ktokolwiek oczekiwał od firmy o wartości blisko 2 bilionów dolarów, ale tak On jest postęp.

Mówiąc o ciągłości, Pixel 6 wprowadził Google Tensor SoC, który powstał we współpracy z oddziałem Exynos firmy Samsung. W przypadku Pixela 7 wiemy, że Tensor 2 już działa. 9do5Google Był w stanie wykopać kilka nazw kodowych i numerów modeli związanych z chipem, który ma być dostarczany z niezapowiedzianym „Exynos Modem 5300”.

Szczegóły bloku kamery na tych wczesnych renderach są zawsze najbardziej chwiejnymi częściami, ale oba modele mają duże otwory obiektywu, które mogą wskazywać na ulepszony sprzęt kamery. Ponownie, aktualizacja sprzętu aparatu co roku jest normalna dla większości producentów, ale byłby to ogromny punkt dojrzałości dla urządzeń Google, które wcześniej poddały recyklingowi czujnik Sony IMX362/3 w Pixel 2, 3, 4 i 5. Wygląda na to, że Google przeniesiony Okno mmWave znajduje się na górnej krawędzi telefonu w obu modelach. Obecnie okienko to duży plastikowy otwór na środku telefonu, a w tych wyświetlaczach okienko jest przesuwane na bok.

READ  Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera zaktualizowane na Switchu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *