Przesłanie wideo Arnolda Schwarzeneggera wzywa Rosjan do przezwyciężenia rządowej dezinformacji

Schwarzenegger powiedział, że „wysyła tę wiadomość różnymi kanałami” do rosyjskich obywateli i żołnierzy i ma nadzieję, że jego wiadomość o okrucieństwach popełnionych przez jej rząd i wojsko eksploduje. ten Film opublikowany na Twitterze Ma ponad 15 milionów wyświetleń.

„Ukraina nie rozpoczęła tej wojny. Ani nacjonaliści, ani naziści” – powiedział. Ci u władzy na Kremlu rozpoczęli tę wojnę”.

„Są rzeczy, które dzieją się na świecie, które są trzymane z dala od ciebie, okropne rzeczy, o których powinieneś wiedzieć” – powiedział Schwarzenegger.

„Wiem, że Rosjanie nie są świadomi, że takie rzeczy się dzieją, dlatego wzywam Rosjan i rosyjskich żołnierzy na Ukrainie, aby zrozumieli propagandę i dezinformację, o której wam mówi się. Proszę o pomoc w rozpowszechnianiu prawdy. ”

Ostro skrytykował rosyjski rząd za inwazję, mówiąc, że „kłamał nie tylko swoim obywatelom, ale także żołnierzom” z powodów wojny.

Schwarzenegger również czule opowiadał o swoich doświadczeniach z wizyty Rosja W swojej karierze filmowej powiedział, że jego bohaterem z dzieciństwa był rosyjski mistrz wagi ciężkiej i złoty medalista olimpijski Jurij Własow. Schwarzenegger powiedział, że miał 14 lat, kiedy po raz pierwszy spotkał Własowa. Życzliwość jego idola zainspirowała młodego Schwarzeneggera do trzymania jego zdjęcia nad łóżkiem, pomimo sprzeciwu ojca, Austriaka, który walczył z nazistowskimi Niemcami podczas II wojny światowej.

Schwarzenegger zamieścił przesłanie dla Rosjan, którzy publicznie protestują przeciwko wojnie z wielkim zagrożeniem dla wolności osobistej.

„Świat widział twoją odwagę”, powiedział. „Wiemy, że poniosłeś konsekwencje swojej odwagi”.

„Jesteście moimi nowymi bohaterami. Macie siłę Jurija Pietrowicza Własowa. Macie prawdziwe serce Rosji”.

READ  Najnowsze wiadomości o Rosji i wojnie na Ukrainie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *