Przyłapany na taśmie w San Francisco Aaron Judge ma spotkać się z Giants

Wolny agent MLB Most WantedAaron Judge wylądował w San Francisco.

Nagrano wideo Sędzia w dniu przyjazdugdzie dokonuje ciekawej obserwacji na temat tego, co robi w mieście.

„Odwiedza mnie rodzina i przyjaciele, to wszystko. To wszystko” — powiedział, mrugając do kamery.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej relacji sportowych na FOXNEWS.COM

BRONX, NY: pierwszobazowy New York Yankees Anthony Rizzo i rozgrywający New York Yankees Aaron Judge w ziemiance w trzeciej rundzie czwartego meczu ALCS na stadionie Yankee w Bronksie, Nowy Jork, 23 października 2022 r.
(Zdjęcie: Thomas A. Ferrara/Newsday RM za pośrednictwem Getty Images)

Judge pochodzi z Linden w Kalifornii, około 90 minut drogi od San Francisco, gdzie grają Giants, zespół powiązany z MVP AL 2022 w wolnej agencji. Judge dorastał także jako fan Giants, terroryzując drużyny baseballowe, grając w Linden High School i Fresno State, ostatecznie został wybrany przez New York Yankees w pierwszej rundzie MLB Draft 2013.

Co więc dokładnie zaplanowali „przyjaciele i rodzina” Al-Qadi?

– Mamy coś – powiedział uśmiechając się.

Po tym, jak Anthony Rizzo wybrał Yankees do pozostania w Bronksie, LaRon Judge przygotowywał się do powrotu

Szukasz najlepszych Los Angeles Dodgers W NL West Giants chcą zrobić szum i nie będzie lepszego rodzimego producenta, takiego jak Judge. I chociaż jest wielu innych zalotników, w tym Yankees, San Fran ma pieniądze do wydania.

Według Spotrac, Giants mają obecnie 14. najwyższą listę płac w MLB na poziomie 95,95 miliona dolarów.

Z drugiej strony drużyny takie jak Yankees i New York Mets są u steru stada i nadal są chętne do otwarcia swoich książeczek czekowych za usługi Judge’a.

Antoni Rizoktóry niedawno ponownie podpisał dwuletni kontrakt z Yankees, lobbował za kolegą z klubu Judge, aby wrócił na Bronx.

„Mam nadzieję, że sędzia pozostanie tylko ze względu na grę, ponieważ widzisz, że wiele ikon franczyzy nie dostaje tego, na co zasługują dla zespołu, dla którego tak wiele zrobili” – powiedział Rizzo w środę.

Rizzo powiedział nawet, że Judge zasługuje na to, by zostać kolejnym kapitanem Jankesów, jeśli ponownie podpisze kontrakt.

Rob Manfred Yankee „dość pewny siebie”, Mets nie kolidował ze strojem Aarona Judge’a

Ale oferty będą wygórowane po jego kampanii MVP i może zależeć od tego, kto przyćmi resztę pola. Czy giganci powstaną? Czy Yankees, Mets, a może nawet Dodgers pokażą swoją siłę finansową?

Sędzia i jego zespół dowiedzą się, o ile każdy zespół jest skłonny zwiększyć swoją listę płac w nadchodzących tygodniach.

Mierzący 6 stóp i 7 stóp został mianowany MVP AL w zeszły czwartek, otrzymując wszystkie głosy z wyjątkiem dwóch za pierwsze miejsce po sezonie, w którym ustanowił rekord ligi amerykańskiej pod względem większości biegów u siebie w sezonie z wynikiem 62.

Aaron Judge nr 99 z New York Yankees w pierwszej rundzie drugiego meczu dwugłowego na Globe Live Field 4 października 2022 r. W Arlington w Teksasie.

Aaron Judge nr 99 z New York Yankees w pierwszej rundzie drugiego meczu dwugłowego na Globe Live Field 4 października 2022 r. W Arlington w Teksasie.
(Billy Orr/strażnicy Teksasu/Getty Images)

Poza home runami prowadził także w RBI (131), procentach bazowych (. 425), procentach uderzeń (. 686), biegach (133), OPS + (211) i sumach baz (391).

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Jego 111 spacerów było liderem ligi amerykańskiej, a jego średnia mrugnięć 0,311 zajęła drugie miejsce w AL, co stawia go w rozmowie o potrójnej koronie do ostatnich dwóch dni sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *