Negocjacje CBA mają zostać wznowione w czwartek

Major League Baseball i Players League planują sesję negocjacji o godzinie 13:00 czasu wschodniego w czwartek w Nowym Jorku, dla każdego USA Today Bob Nightingale. Dla tych, którzy trzymają wynik w domu, Nightengale dodaje, że jutrzejsze spotkanie będzie szóstą sesją między obiema stronami w celu omówienia kolejnego CBA w sporcie od czasu, gdy MLB zamknęło baseball 78 dni temu.

Ponieważ częstotliwość tych sesji negocjacyjnych była przygnębiająca, może to być zachęcający znak, że jutrzejsza sesja odbędzie się zaledwie pięć dni po ostatnim spotkaniu obu stron. ostatnie sobotnie spotkanie Ujawniła kilka drobnych ustępstw, ale nie dała wiele powodów do optymizmu, trwając mniej niż godzinę i pozostawiając obu stronom mieszankę „niewzruszonych” i „rozczarowanych”.

Jednym z powodów bezwypadkowej sesji w miniony weekend była utrzymująca się rozbieżność między tym, jak każda ze stron chciałaby zmienić konkurencyjny próg podatkowy. MLB zaproponował podwyższenie progu podatkowego od luksusu do 222 milionów dolarów do 2026 roku, przy czym Inhibitory Może to potencjalnie uniemożliwić zespołom przekraczanie tego limitu. Tymczasem stowarzyszenie graczy chciałoby postrzegać wydatki zespołu jako katalizator, a nie karę, i dąży do nowego progu podatkowego, który kończy się na 273 mln USD w 2026 roku.

Może pojawić się luka tak duża, jak różnica 51 milionów dolarów między propozycjami limitów podatkowych każdej ze stron, blednie w porównaniu z różnicą 85 milionów dolarów między wzajemnymi kwotami premii. Łączne nagrody finansowane przez centralne przychody, aby nagrodzić graczy o wysokich wynikach przed ocenianiem, były jedną z koncepcji już zgodził się jednak przez obie strony Jaka jest cena Nagroda dla tych graczy jest wyraźnie podzielna. Liga Graczy zmniejszyła liczbę premii o 5 mln do 100 mln USD, aby podzielić ją między wykonawców przed ARB, podczas gdy MLB podniosło swoją ofertę z 10 mln do 15 mln USD.

READ  Obraz 3D Harry'ego Karai pojawia się w grze „Cubs vs Reds” Field of Dreams

Omawiane tematy obejmowały dalsze podnoszenie minimum ligowego, ograniczanie liczby graczy, których można wybrać w sezonie oraz zmiany w międzynarodowym procesie pozyskiwania amatorów. Na szczęście wydaje się, że w poniższym układzie zbiorowym występuje wymienność tych trzech tematów. Jednak, jak widzieliśmy w przypadku wcześniej proponowanych zmian CBA, takich jak wdrożenie globalnego DH, nawet jeśli obie strony generalnie zgadzają się w temacie, nie jest to nokaut, który zobaczą oko w oko do momentu wdrożenia.

Jak to często bywa w negocjacjach, wystarczy jedno nowe ustępstwo, aby rozpocząć reakcję łańcuchową porozumień, które w tym przypadku ostatecznie doprowadzą do nowego CBA. Aby którakolwiek ze stron zgodziła się na wiele z czegokolwiek, musiałaby spotkać się przy stole negocjacyjnym. Siedzenie jutro jest z pewnością mile widziane dla dużej liczby osób Sceptyczni fani Nowe CBA można osiągnąć na czas przed rozpoczęciem sezonu, który pierwotnie był zaplanowany na 31 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *